سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخنگوی شورای شهر تهران: پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو به 400 تومان در حال بررسی است...

سخنگوی شورای شهر تهران: پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو به 400 تومان در حال بررسی است

چکیده :سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد که برای بلیت متروی تهران در سال آینده، قیمت 400 تومان پیشنهاد شده و در دست بررسی...


سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد که برای بلیت متروی تهران در سال آینده، قیمت 400 تومان پیشنهاد شده و در دست بررسی است.

به گزارش واحد مرکزی خبر، خسرو دانشجو با اشاره به جلسه امروز شورای شهر تهران، گفت: در این جلسه، به همه موارد اعتراضی نامه فرمانداری تهران که به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران درباره افزایش نرخ کرایه اعتراض کرده بود، رسیدگی و جوابیه نیز تهیه و ارسال شد.

وی گفت: فرمانداری تهران عنوان کرده بود که دولت روند و چگونگی تغییر کرایه ها را ارائه کرده و شورای اسلامی شهر تهران بر اساس سیاست دولت عمل نکرده است.

دانشجو افزود: بر اساس مصوبه شورای شهر، نرخ کرایه سرویس های مدارس و تاکسیرانی درون شهری به طور متوسط در دو ماه پایان سال و فروردین سال آینده، 15 درصد و تاکسی های بین حومه شهر تهران، 20 درصد افزایش یافت.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: اگر دولت مابه التفاوت افزایش قیمت سوخت را پرداخت کند، این مصوبه شورای شهر اجرا نخواهد شد، اما تاکنون رقمی از طرف دولت پرداخت نشده است.

دانشجو افزود: قیمت بلیت مترو در دو ماه آخر امسال افزایش ندارد، اما برای سال آینده پیشنهاد متوسط حدود 400 تومان ارائه شده است که باید بررسی شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت متوسط بلیت مترو، 70 تومان است، گفت: بر اساس قانون، یک سوم میزان نرخ کرایه بلیت مترو را دولت، یک سوم شهرداری و یک سوم دیگر را مردم پرداخت می کنند.


یک پاسخ به “سخنگوی شورای شهر تهران: پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو به 400 تومان در حال بررسی است”

  1. سعید گفت:

    من نمیدونم این آقای سخنگو ماهیانه چقدر حقوق میگیره که انقدر با اعتماد بنفس و پر رویی تمام میاد میگه پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو به ۴۰۰ تومان در حال بررسی است.

    این مردم بدبخت تا کی باید اینهمه تحقیر و از آقایون تحمل کنند و لام تا کام جرات نکنند اعتراض کنند؟
    تا کی؟