سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردار جزایری : تلفات جنگ نرم میلیونی است...

سردار جزایری : تلفات جنگ نرم میلیونی است

چکیده :معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد كل :سال هاست كه در عرصه جنگ نرم دشمن هستیم ولی متاسفانه نسبت به این جنگ دیر هوشیار شدیم، این جنگ دارای ابعاد و زوایای پیچیده‌ای است و تلفات این جنگ بر خلاف جنگ سخت، میلیونی است...


معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد كل ضمن بر شمردن خطرات جنگ نرم و دیر هوشیار شدن كشور نسبت به این موضوع گفت: این جنگ دارای ابعاد و زوایای پیچیده‌ای است و تلفات این جنگ بر خلاف جنگ سخت، میلیونی است.

به گزارش مهر، سردار سید مسعود جزایری ضمن بیان این مطلب، افزود:« سال هاست كه در عرصه جنگ نرم دشمن هستیم ولی متاسفانه نسبت به این جنگ دیر هوشیار شدیم، این جنگ دارای ابعاد و زوایای پیچیده‌ای است و تلفات این جنگ بر خلاف جنگ سخت، میلیونی است. »


14 پاسخ به “سردار جزایری : تلفات جنگ نرم میلیونی است”

 1. حسین گفت:

  شما حقوق مردم را رعایت کنید از جنگ نرم وخشن هراسی نداشته باشید…به قانون اساسی برگردید ازهیچ مشکلی هراس نداشته باشید.

 2. ناشناس گفت:

  تلفات جنگ اقتصادی چطور؟!

 3. محمد امی گفت:

  به نام خدا
  سلام
  هر کس با ما نیست در جنگ نرم تلف شده است.

 4. ناشناس گفت:

  جناب جزایری جنابعالی کم تجربه هستید وقتی که ملتی بپا خیزد هیچ قدرتی تاب مقاومت و ایستادگی در مقابل آن را نخواهد داشت. چریکهای ویت مین سر انجام ارتش تا دندان مسلح فرانسه را تار و مار کردند و ویتنام شمالی را مستقر ساختند.امریکا به جای فرانسه وارد ویتنام شد ولی با همه بمبارانهای سنگین با هوا پیما های ب 52 در مقابل چریکهای ویتکنگ که اسلحه ای جز تفنگ نداشتند شکست خورد.این معجزه قرن بیستم بود.اکنون با خیزش مردم شاهد تار و مار شدن حکومت های ضد مردمی در تونس- مصر هستیم و یقین بدانید دیر یا زود بقیه نظام های ضد مردمی با خیزش طو فان آسای ملت ها علیرغم ساز و برگهای عظیم نظامی یکی بعد از دیگری به زباله دان تاریخ خواهند پیوست.نظامیکه مستظهر به حمایت و پشتیابانی ملی باشد از بین رفتنی نیست.پس برای پایداری و ماند گاری نظام جمهوری اسلامی به اراده و خواست مردم تسلیم بشویم.همه با هم و ملت را بیخودی شقه شقه نکنیم.

 5. عباس گفت:

  آیا منظور این سردار این است که برای مقابله با جنگ نرم، یک میلیون انسان ایرانی باید قربانی گردد؟ اگر منظور این باشد، باید گفت صد رحمت به اویسی ها و جلادان رژیم ستمگر شاه. دیکتاتوری مذهبی چقدر وحشتناک و خونریز است إ

 6. محمد گفت:

  اينها هميشه در توهم و خيالات جنگند و فكر مي كنند آسمان باز شده و اين فرشتگان !!!!!!! را وسط يك مشت جن و شياطين رها كرده و تمام عالم و آدم هم در فكر توطئه !!!! بر عليه اينهاست

 7. ناشناس گفت:

  سپاه در ايران همه کاره شده بر خلاف وصيت امام که سپاه در سياست و اقتصاد کشور اکيدا وارد نشود هم در سياست کشور کاملا وارد شده و هم اقتصاد کشور را بلوکه کرده براي حفظ اين موقعيتهاي ممتاز بايد هم به جنگ ملت { جنگ نرم از نظر ايشان } بروند از نطر اينها کشتن ميليوني مردم اصلا هيچ اهميتي ندارد

 8. ماه سبز گفت:

  آقای آقا محمد، یعنی قبول دارید حالا که به قول سردارتون تلفات جنگ میلیون میلیون آدمه، پس این میلیون میلیون آدم که با شما نیستند و تلف شده اند در نتیجه مخالفان شما هستند؟؟
  پس در نتیجه شما هم قبول دارید که میلیون میلیون مخالف دارید.!!
  فقط خدمتتون این تذکر بجا رو بدم که منظور از تلف شدن میلیون میلیون آدم توی جنگ نرم، کشته شدنشون نیست ها آقای با سواد… یعنی که میلیون میلیون مخالف دارین. و از نظر من میلیون میلیون آدم بیدار که هر روز بر تعداد این آدمها افزوده خواهد شد.
  حالا شما هی بیا اینجا کامنت بذار

 9. زنده باد سبز گفت:

  آقای جزایری شماها انقدر همتون زمخت و خشن و سنگ هستید که همه چیز به نظرتون نرم میاد،همه که نمیتونند مثل شما متحجّر و سنگ بشن،ما ملت ایران بر خلاف دولت زمخت و بدترکیب،نرم و متین هستیم،نرم نرمک هم کارمون رو انجام میدیم،الان هم فقط کارمون نشر آگاهیست که نرمترین و با نفوذ‌ترین وسیله است برای شکافتن سنگ‌های متحجّر مثل شما …

 10. محمد گفت:

  این بابا هم دیده همه … کشور در حال اظهار نظرند خواسته از قافله عقب نیافته یه چیزی این وسط پرونده زیاد این حکومتی هارو جدی نگیرید چون فکر میکنند مهم شدن ممکنه از خوشحالی غش یا سکته کنند.

 11. مشقاسم گفت:

  بابام جان نرم که این اندازه بکشد، به بین سفت و سختش چه کار می کند و چه اندازه می کشد.

 12. ناشناس گفت:

  در مقابل اراده ملت امثال مبارکها تفاله ای بیش نیستند.مبارک که ارتش تا دندان مسلح مصر را به خدمت
  گرفته در مقابل البرادعی و البرادعیها حبابی بیش نیست چرا که نیروی ملت ازادیخواه مصر با دست خالی خالی و بدون سلاح حامی و پشتیبان اوست.پس سرداران کیلوئی شماها کوچکترین اطلاعی از نیروی
  وحدت کلمه ملتها ندارید حتی بمب اتم در دست امثال شما و در مقابل خیزش ملت ترقه ای بیش نیست
  پس سعی کنید حرف بی ربط نزنید تا لا اقل در آینده فرزندان شما چوب بی خردی شما را نخورند.

 13. احمد آزاد گفت:

  با سردار کاملا موافقم
  ولی این جنگ و اول شما برادران سپاه شروع کردید که دست تو رای مردم بردید و فراموش کردید که امام شهدا فرمود میزان رای ملت است.
  در آستانه 22 بهمن واقعا جای خمینی کبیر خالیه که ببینه فرزندانش یا زیر شکنجه اند یا در حبس خونگی.راستی چرا امام جمهوری اسلامیو به رفراندوم گذاشت؟

 14. زنده باد سبز گفت:

  میگم اینها خودشون نقشه جنگ نرم داشتند واسه همین همش از جنگ نرم،انقلاب مخملی،دستکش مخملی و دست چدنی حرف میزنند ،ببینید فالس نیوز چی‌ گفته من این رو تو دجال نیوز دیدم،خوبه که فارس و رجأ دو سایت دولتی و دروغ پرداز با نوشتن این مطلب به نوعی نشون دادند که هم ویکی لیکس رو قبول دارند ،هم مصاحبه با امریکاییها و هم اینکه مثلا احمدی نژاد رو گسترش دهنده جنگ نرم در جهان میدونند،ولی‌ وقتی‌ ویکی لیکس اسناد تقلّب رو رو میکنه میشه ساختگی،وقتی‌ مردم حقشون رو می‌خوان میشن جز گروه جنگ نرم.

  “جوزف ناي:احمدي‌نژاد قدرت نرم ايران را در جهان اسلام گسترش داده است

  نظريه پرداز آمريكايي قدرت نرم گفت: به نظر من احمدي‌نژاد توانسته است قدرت نرم ايران را در بخش‌هاي ديگر جهان اسلام گسترش دهد و اين اغلب در نتيجه‌ انتقادات و موضعگيري‌هاي او درقبال اسرائيل است.

  “جوزف ساموئل ناي ” مبتكر تئوري قدرت نرم و استاد دانشگاه هاروارد در گفت‌وگو با خبرنگار ديپلماسي عمومي خبرگزاري فارس به سئوالاتي درباره قدرت نرم ايران و آمريكا و شكل استفاده ايالات متحده از اين قدرت براي تاثير گذاري بر ساير كشورها پاسخ گفت.
  طبعا وي از جمله افراد موثر و نظريه پرداز قدرت نرم آمريكا است و ديدگاههاي وي نيز متاثر از فضاي داخلي اين كشور است. با اين حال اين مصاحبه مي تواند نوع نگاه اين افراد را به مسايل جهاني و ايران روشن نمايد.”
  کد خبر:77860 –
  کلمه جون اگه تونستی‌ برو این متن رو بخون خیلی‌ جالبه از ویکی لیکس گفت،از جنگ نرم،و… نکات جالبی‌ درش هست،مثلاً ویکی لیکس رو باور نداران ولی‌ به نوعی از زبون این نظریه پرداز آمریکائی عنوان کردند که درسته،یا اینهمه از جنگ نرم میگن که خاتمی چنین نقشه‌ای داشت و اصلاح طلبها خواهان انقلاب مخملی بودند و …حالا از زبون این نظریه پرداز دارند عنوان میکنند که خودشون چنین نقشه‌ای رو داشتند،به نظر من که خیلی‌ جالب بود