سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » كارگر كارخانه نساجی قائم‌شهر: 9 ماه است که حقوق نگرفته‌ایم...

كارگر كارخانه نساجی قائم‌شهر: 9 ماه است که حقوق نگرفته‌ایم

چکیده :یک كارگر زن كارخانه نساجی قائم شهر كه با صدایی بغض‌آلود با این شبكه تماس گرفته بود، با اعلام اینكه 9 ماه است كه كارگران این كارخانه حقوق دریافت نكرده‌اند از بداخلاقی معاون وزیر صنایع كه مدعی شده بود مطالبات معوقه كارگران كارخانه نساجی قائم شهر 3 ماه است نه 9 ماه، انتقاد...


امروز یكی از شنوندگان بخش صبحگاهی رادیو جوان با مجری‌گری «فاطمه صداقتی» دست به اقدام در خور توجهی زد كه شاید نظیرش را در رسانه ملی مشاهده نكرده بودیم.

به گزارش دادنا، در این بخش رادیویی، یک كارگر زن كارخانه نساجی قائم شهر كه با صدایی بغض‌آلود با این شبكه تماس گرفته بود، با اعلام اینكه 9 ماه است كه كارگران این كارخانه حقوق دریافت نكرده‌اند از بداخلاقی معاون وزیر صنایع كه مدعی شده بود مطالبات معوقه كارگران كارخانه نساجی قائم شهر 3 ماه است نه 9 ماه، انتقاد كرد و گفت: ما برای پیگیری این موضوع حتی به سراغ نماینده قائم شهر در مجلس رفتیم اما وی نیز به این خواسته ما بی‌اعتنایی كرد و حتی افرادی را اجیر كرد تا ما را كتک بزنند.

این زن همچنین با حالتی بغض گرفته گفت كه به دلیل تاخیر در دریافت حقوقش، چند ماهی است كه نتوانسته قسط بانک مسكن را پرداخت كند.

رادیو جوان به نسبت دیگر بخش‌های صداوسیما از لحن صریح‌تری در قبال مشكلات اجتماعی و اقتصادی مردم برخوردار است و بخش «خسته نباشید» كه در این بخش، پخش می‌شود با حالت كنایه‌آمیزی از اقدامات و اظهارات برخی مسئولان قدردانی می‌کند.


2 پاسخ به “كارگر كارخانه نساجی قائم‌شهر: 9 ماه است که حقوق نگرفته‌ایم”

  1. ناشناس گفت:

    یاحسین میرحسین

  2. ناشناس گفت:

    من بچه قایمشهر هستم.وضعیت تود نساجی از اینی که میبینین بدتره.