سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رکورد تاخیر در بودجه بعد از 32 سال از انقلاب، شکسته شد...

رکورد تاخیر در بودجه بعد از 32 سال از انقلاب، شکسته شد

چکیده :ورود احمدی‌نژاد همزمان با تذکر محمدرضا خباز درباره تاخیر در لایحه بودجه 90 شد که طی آن نماینده کاشمر گفت: رکورد تاخیر در بودجه بعد از 32 سال از انقلاب، امسال شکسته...


محمود احمدی​نژاد برای معرفی وزیر پیشنهادی امور خارجه وارد مجلس شد.

به گزارش خبرآنلاین وی با استقبال نواب رئیس مجلس وارد صحن علنی شد تا دکتر علی​اکبر صالحی را به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه معرفی کند.

علی​لاریجانی به احمدی‌نژاد خیر مقدم گفت.

ورود احمدی‌نژاد همزمان با تذکر محمدرضا خباز درباره تاخیر در لایحه بودجه 90 شد که طی آن نماینده کاشمر گفت: رکورد تاخیر در بودجه بعد از 32 سال از انقلاب، امسال شکسته شد.

نماینده کاشمر خواستار تذکر به احمدی‌نژاد شد و لاریجانی هم تایید کرد که دولت باید زودتر لایحه بودجه را بیاورد.


3 پاسخ به “رکورد تاخیر در بودجه بعد از 32 سال از انقلاب، شکسته شد”

 1. مشقاسم گفت:

  بابام جان دروغ چرا ما اهل این بی ناموسی ها نیستیم. درستش آنست که این احمدی روش نمیشه بودجه را به مجلس تقدیم کند. آنقدر پسر حاجی ولخرجی کرده که این بودجه تنها بودجه در تاریخ تمام کشورهاست که این اندازه کسری دارد تا جایی که احمدی که معروف است به بچه پررو، حتی او هم با تمام بچه پررویی اش نمیداند این بودجه را چطور تقدیم مجلس کند که سنگبارانش نکنند. اصلا خجالت می کشد اسم آن را با این وضعیت بودجه بگذارد. این قدر این بابا را خجالت ندهید. هرچند او آنقدر وقیح است که از این کارها خجالت نمی کشد.

 2. یه خس سبز گفت:

  ای بابا!!! هی وزیر عوض می کنن و کار ما رو سخت می کنن…باید دوباره شروع به تحقیق در مورد صحت مدرک این آقا باشیم……

 3. سید علی گفت:

  لایحه بودجه لازم نداره که کشور هی پیاز داغشو زیاد میکنید میر ما که گفت یه کیسه سکه 500 تومانی در دستش میگیره هرجا میرسه بسته به تعریف و تمجیدی که ازش میکنن بخشش ملوکانه میکنه … حالا لایجه بده بعد عمل نکنه بعد سازمان بازرسی بیاد گزارش بده رهبر از خودش مایه بزاره بگه مطرح نکنید اش کشک خاله است که چی ؟؟؟؟