سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حامیان حسنی مبارک: معترضان عده معدودی هستند که از خارج خط می‌گیرند!...

حامیان حسنی مبارک: معترضان عده معدودی هستند که از خارج خط می‌گیرند!

چکیده :معترضان عده معدودی هستند که از خارج خط می‌گیرند! اگر مردم مصر نسبت به زمامداری حسنی مبارک اعتراضات محدودی دارند، نه به خاطر سوء‌مدیریت مبارک که به دلیل کهولت سن اوست و یک نیروی جوانتر برای خدمت به جامعه...


طی یک هفته گذشته، وزارت خارجه مصر رایزنی‌های محرمانه‌ای را با چند کشور عربی و یک کشور اروپایی انجام داده است تا در صورت نیاز، حسنی مبارک و خانواده‌اش بتوانند دوران بازنشستگی خود را در آنها بگذراند. لیبی هم به مصر پیام داده که می‌تواند از رئیس‌جمهور این کشور پذیرایی کند.

یک منبع پارلمانی مصری در واکنش به این خبر به عصر ایران گفته است که نه می‌تواند آن را رد کند و نه تایید نماید. وی با اخذ این تعهد اخلاقی که نامش را ذکر نکنیم، اظهار داشت: البته نباید از نظر دور داشت که مبارک انسان دوراندیشی است. اگر هم این کار را کرده باشد لابد مصلحتی در آن بوده است؛ همه چیز را که نباید به شما گفت.

این نماینده حامی دولت مبارک افزود: اگر مردم مصر نسبت به زمامداری حسنی مبارک اعتراضات محدودی(!) دارند، نه به خاطر سوء‌مدیریت مبارک که به دلیل کهولت سن اوست و یک نیروی جوانتر برای خدمت به جامعه می‌خواهند و به همین دلیل قطعا با روی کار آمدن جمال، مردم احساس رضایت بیشتری خواهند کرد!

وی بدون اشاره به موج گسترده اعتراضات مردمی علیه مبارک و خاندان او درباره معترضان مدعی شد: اینها عده معدودی هستند که از خارج خط می‌گیرند!

این نماینده حامی مبارک پاسخ به این سوالات که آیا منظورش از عده معدود، جمعیت میلیونی مصریان معترض است؟ و چرا پلیس تجمعات آرام آنها را به خاک و خون کشید با عصبانیت گفت: “اینها ربطی به شما ندارد، یک پدر می‌تواند هر آن گونه که بخواهد فرزندان سرکش خود را تأدیب نماید!” و سپس گوشی را قطع کرد.

مردم به ستوه آمده از دیکتاتوری مبارک، اخیراً با راه‌اندازی انتفاضه “خشم و آزادی” خواستار عزل مبارک و برگزاری یک انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت خود هستند.

با این حال، نیروهای امنیتی و پلیس مصر تا کنون صدها نفر از معترضان را کشته و مجروح کرده‌اند.


13 پاسخ به “حامیان حسنی مبارک: معترضان عده معدودی هستند که از خارج خط می‌گیرند!”

 1. ناشناس گفت:

  چقدر ديکتاتورها شبيه هم حرف مزنند اينها عده اي معدود هستند که از خارج خط مي گيرند منطور مردم معترض است تو ايران هم به مردم معترض همين اتهام واتهامهاي ديگري زدند فتنه گر ميکرب سياسي خس و خاشاک خوب اقايان حکومتي ايران الان مردم معترض مصر از نطر شما چي هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. مهدی گفت:

  مقایسه کنید انقلاب مصر را با جنبش سبز ما. سران مخالف (چه اسلامی و چه غیراسلامی) مردم را تشویق می کنند که به خیابان ها بیایند. در مقابل سران جنبش سبز (مخصوصاً آقای موسوی) از همان اول با به خیابان آمدن ملت مخالف بودند! می خواستند از حاکمیت اجازه تجمعات بگیرند!! آنوقت می گوئیم چرا این جنبش به جائی نرسید؟

 3. nazery گفت:

  chera roznamehaye vazini mesle keyhan!javan !simaye meeeeeeeeeeeeyle ma az batom zadanha va shelike goleha va gheyre chize nemigan?shayd beheshon bar mikhre ha?ratsy khoda pedare mobarak ro byamorze golohash pelastikye inja ke jangy bod hamonhaee ke ba pole beytolmal sakhte mishan ta baraye defe keshvar be kar gerefte beshan moghabele motejavezanama baraye koshtane farzandane in melat b kar gerefte shodan

 4. Nevid گفت:

  نکنه زمان انتخاباتم نظام فکر میکرد بچهاشو میزنه نه مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! الحق که بچهای ناخلفی هستیم.از طرف خودم بابت همه چیز از ولیم معذرت میخوام

 5. metaphysician گفت:

  فتنه شده در مصر!

 6. ناشناس گفت:

  “اینها عده معدودی هستند که از خارج خط می‌گیرند! اینها ربطی به شما ندارد، یک پدر می‌تواند هر آن گونه که بخواهد فرزندان سرکش خود را تأدیب نماید!”

  مبارک است!!! شما هم با بزغاله و گوساله‏های همتای ایرانی خود هماهنگید!؟ بسیار مبارک است. کهریزک دارین یا بدیم خدمتتون!

 7. ناشناس گفت:

  ایران و مصر قابل قیاس نیستند

 8. ناشناس گفت:

  مقایسه ساده بین جنبش سبزدر ایران به رهبری امریکای جنایتکار و وابستگان خائن داخلی و انقلاب اسلامی درمصر برعلیه امریکای جنایتکار و حامی دیکتاتور او حسنی مبارک.

 9. ناشناس گفت:

  ایران و مصر قابل مقایسه هستند. البته انسانهای بصیر می خواهد تا آنرا درک کنند. دیکتاتور ایران حدود 30 سال پیش یعنی شاه دقیقا نظیر حسنی مبارک از حمایت امریکا و اسرائیل برخوردار بود ضمنا انقلاب اسلامی ایران با اتکا به مردم نظیر انقلاب اسلامی فعلی در مصر که تظاهرات خودرا از نماز جمعه ها آغاز نمودند مشابهت فراوانی دارد ضمنا چه انقلاب ایران و چه انقلاب مصر هشداری است به همه خائنین وابسته به قدرتهای استکباری و طرقداران نه غزه نه لبنان!

 10. ناشناس گفت:

  وای لابد این همه مردم مصر در خیابانها مثل 30 – 40 نفری بودند که از میدان امام حسین تا ازادی را پوشانده بودند. مرگز بر دیکتاتور

 11. ناشناس گفت:

  دیکتاتورها همه از یک قماشند .
  شاهنشاه آریامهر هم تظاهرات میلیونی مردم را میگفت مشتی اجنبی پرست خرابکار !!!
  هرجای دنیا دیکتاتوری پیدا بشود مخالفانش از خارج خط می گیرند !!!
  واقعا چه مظلومند این دیکتاتورها !!!

 12. ناشناس گفت:

  مردم مصر اگر بدانند که انقلابشان بعد از پيروزي به بيراهه خواهد رفت و نا محرمان سکان انقلابشان را با تزوير و دروغ به دست خواهند گرفت هرگز مسير 30 سال پيش ما را نخواهند رفت

 13. جنبش سبز گفت:

  همون عوامل استكبار ، سيا ، MI6 ، موساد و … حضرات دولتي خودمون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ادبيات همه ي ديكتاتورها شبيهه فقط اينوسط تو مملكت خودمون دارن به اسم اسلام جنايت مي كنن و تو مصر حداقل اسلام و قربوني نميكنن و اين مايه ي تاسفه!!!!!!!!!!