سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دادگاه ابراهیم یزدی بار دیگر به تعویق افتاد...

دادگاه ابراهیم یزدی بار دیگر به تعویق افتاد

چکیده :رییس شعبه 15 دادگاه انقلاب امروز و به بهانه ایراد در پرونده از انتقال دکتر ابراهیم یزدی به دادگاه جلوگیری کرد. وکیل مدافع دکتر یزدی از مشخص نشدن تاریخ دیگری برای دادگاه این زندانی سیاسی خبر...


دادگاه دبیر کل نهضت آزادی ایران امروز برگزار نشد.

به گزارش میزان خبر، رییس شعبه 15 دادگاه انقلاب امروز و به بهانه ایراد در پرونده از انتقال دکتر ابراهیم یزدی به دادگاه جلوگیری کرد.

وکیل مدافع دکتر یزدی il از مشخص نشدن تاریخ دیگری برای دادگاه این زندانی سیاسی خبر داد.

محمد علی دادخواه در این باره به میزان خبر گفت: با توجه به سن و وضعیت جسمانی دکتر ابراهیم یزدی درخواست تبدیل قرار را به دادگاه ارائه کردم که رییس دادگاه این امر را موکول به تکمیل پرونده کرد.

دکتر ابراهیم یزدی، نهم مهرماه گذشته در اصفهان و به جرم اقامه نماز غیر قانونی بازداشت شد و طبق آخرین اطلاعات او در یک خانه امن و در یک منطقه نظامی نگهداری می شود.

نوبت پیشین دادگاه دکتر یزدی روز 16 آذر بود که بدون ارائه دلیل از سوی دادگاه به تعویق افتاده بود.

علیرغم گذشت چند ماه از بازداشت دادگاه به بهانه عدم تکمیل پرونده همچنان موجب بلاتکلیفی پرونده مسن ترین زندانی سیاسی ایران شده است.


2 پاسخ به “دادگاه ابراهیم یزدی بار دیگر به تعویق افتاد”

 1. Arash Hooshmand گفت:

  be estelaah ghaazishun kie? laabod salavaati!

 2. محمد گفت:

  با سلام
  الان آدم میفهمه چرا اونموقع ها امام بازرگان را نخست وزیر انتخاب کرد و استعفای او را بارها و بارها نمی پذیرفت واقعا امام همه چیز را با تیز بینی درک میکرد ولی افرادی ائم از روحانی ویا مکلا بسیار تند برخورد میکردند و امام در بسیاری از مواقع نظرات خود را تحمیل نمیکرد و این شد که الان بعد از سی سال باید بفهمیم که چه اشتباهاتی داشتیم و شهامت عذرخواهی از بسیاری از انسان های خوب را داشته باشیم . و پیش بسوی اتحاد و وحدت ملی.
  محمد.ت