سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار مهدی کروبی با خانواده نازنین خسروانی...
» باید نسبت به نامهربانی‌ها صبر و تحمل داشت، پایان دوران سخت نزدیک است

دیدار مهدی کروبی با خانواده نازنین خسروانی

چکیده :مهدی کروبی در دیدار با با خانواده نازنین خسروانی، روزنامه‌نگار زندانی، ضمن انتقاد از بازداشت روزنامه نگاران در سالهای اخیر، به برخوردهای غیرمنصفانه و اعمال محدودیت برای وکلا، دانشجویان، اساتید دانشگاه، روحانیون و فعالان زن اشاره کرد و گفت: باید نسبت به نامهربانی ها و بی توجهی های این چند وقت اخیر صبر و تحمل داشت، چون پایان دوران سخت نزدیک است...


مهدی کروبی در دیدار با خانواده نازنین خسروانی، از مادر این روزنامه‌نگار زندانی دلجویی کرد.

به گزارش خبرنگار کلمه، مهدی کروبی در این دیدار با انتقاد از بازداشت روزنامه‌نگاران در سالهای اخیر، به برخوردهای غیرمنصفانه و اعمال محدودیت برای وکلا، دانشجویان، اساتید دانشگاه، روحانیون و فعالان زن اشاره کرد و گفت: باید نسبت به نامهربانی‌ها و بی‌توجهی‌های این چند وقت اخیر صبر و تحمل داشت، چون پایان دوران سخت نزدیک است.

در این دیدار اعظم افشاریان، مادر نازنین خسروانی نیز با ابراز ناراحتی شدید و نگرانی فراوان نسبت به وضعیت فرزندش، گزارش کوتاهی از روند پیگیری‌های انجام‌شده ارائه کرد.

مادر نازنین خسروانی با اشاره به اینکه این روزنامه نگار بیش از 50 روز از بازداشتش را در سلول انفرادی و بدون حق استفاده از هواخوری گذرانده است، گفت: فرزندم ناراحتی قلبی دارد، جسم لاغر او حالا نحیف‌تر شده، همین شرایط، وضعیت جسمی نازنین را روز به روز بدتر کرده است، آنچنان که در آخرین ملاقات، فرزندم که بیش از اندازه لاغر شده بود، از سرمای شدید هوا و بی‌توجهی مسئولان زندان نسبت به این وضعیت به شدت گلایه کرد.

به گفته این مادر، نازنین خسروانی روزنامه‌نگار زندانی بیش از 80 روز است که در زندان اوین و در شرایط بسیار سخت نگهداری می‌شود، و در این مدت پدر بیمار او نتوانسته با او ملاقات کند و همه‌ی چشم امیدش به آزادی فرزندش است.

بعد از سخنان پر از نگرانی مادر نازنین خسروانی، مهدی کروبی با تقدیر از استقامت خانواده و تلاش‌های مادر این روزنامه‌نگار در‌بند، ابراز امیدواری کرد که مسوولان قضایی هرچه سریع‌تر با توجه به شرایط جسمی این دختر جوان و وضعیت خانواده، امکان آزادی و بازگشت او به کانون خانواده را فراهم کنند.

نازنین خسروانی، روزنامه‌نگار روزنامه‌های اصلاح طلب، 12 آبان ماه امسال در منزل پدری خود بازداشت و بیش از 50 روز در سلول‌های انفرادی زندان اوین نگهداری شد. او اکنون نزدیک به 80 روز است که در بازداشت موقت و منتظر تعیین تکلیف است، براساس ابلاغیه دادگاه، اولین جلسه محاکمه‌ی او روز 11 بهمن ماه در شعبه‌ی 26 دادگاه انقلاب برگزار می‌شود.


13 پاسخ به “دیدار مهدی کروبی با خانواده نازنین خسروانی”

 1. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  انشاا.. هر چه زودتر شاهد آزادی همه ی ازادیخواهان خواهیم بود.

 2. احسان گفت:

  اندكي صبر سحر نزديك است…

 3. ناشناس گفت:

  پایان دوران سخت نزدیک است.پایان دوران سخت نزدیک است.

 4. ناشناس گفت:

  زنده باد شیخ
  زنده باد نازنین خسروانی
  زنده باد ایران

 5. شب زده گفت:

  بابا دمت گرم

 6. ناشناس گفت:

  چه نگاه های خسته ای… امیدوارم خانواده عزیز نازنین ایران همدلی ما رو بپذیرند… از پس هر شبی صبحی است… دل قوی دارید

 7. محمدجوادِسبز-فرزندجانباز وبرادرزاده ی1 شهید گفت:

  ایول حاج مهدی کروبی- سلام مارو به ایشون برسونید- ان شا ء الله که خانواده خوب و خونگرم خسروانی هم زودتر بتونن نازنین رو در کنار خودشون ببینند- باید محکم و مقاوم بود((همچون شمشادِ همیشه سبز))

 8. شرمنده گفت:

  اسمم را میگذارم شرمنده … چون شرمنده این شیر زنان بزرگ و امثال اینها هستم … بخدا شچاعت و بزرگواری شما عزیزان بی نظیر است… آرزو می کنم همیشه سبز باشید …فرشته ها ی همیشه سبز

 9. مادر سبز گفت:

  امیدوارم اقای کروبی و خانم رهنورد به این کار انسانی یعنی دیدار با خانواده ی زندانیان ادامه بدهند که مطمئن هستم می دهند این باعث دلگرمی انها و سبکتر شدن بار این رنج می گردد.انشا الله بزودی این غمها به پایان می رسد و همگی در فضای ازاد وطنمان برای سر بلندی و عزت ان تلاش می کنیم.

 10. ناشناس گفت:

  درووووووووووود بر شیخ مهدی کروبی . من افتخار میکنم به اینکه تو این انتخابات به تو رای دادم. برای نازنین خسروانی وخانواده محترمش هم دعا میکنم وبهشون میگم خوش به حال شما که الگو و افتخار ملت ایرانید و بدا به حال اون آدمایی که به خاطر دو روز موندن تو قدرت حاضر شدن اینجور خودشونو بدنام کنن!از قدیم گفتن زمستون میگذره و رو سیاهی برای ذغال میمونه.

 11. یکی از پسران میرحسین گفت:

  من با این دید و بازدید ها کاملا موافقم . باعث دلگرمی خانواده ها می شه و اینکه فراموش نشدن . امیدوارم که به همه این خانواده ها خداوند صبر و استقامت عطا کنه

 12. سمیه گفت:

  نازنین و خانوادش باعث افتخار و سر افرازی همه ما ایرانیان هستند
  خیلی به شما ها افتخار می کنیم
  امیدواریم عکس های آزادی نازنین عزیز رو هرچه زودتر ببینیم

 13. SABERE GHAVAMI گفت:

  DORUD BAR MOOSAVI
  SALAM BAR KARRUBI
  ZENDEH O PAYANDEH BAD KHATAMI