سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » 70 درصد اسكناس‌های صندوق‌های صدقات به‌سرقت می‌رود...

70 درصد اسكناس‌های صندوق‌های صدقات به‌سرقت می‌رود

چکیده :یک مقام مسئول فاش كرد: دست‌كم 70 درصد اسكناس‌های صندوق‌های صدقات توسط معتادان به‌سرقت...


یک مقام مسئول فاش كرد: دست‌كم 70 درصد اسكناس‌های صندوق‌های صدقات توسط معتادان به‌سرقت می‌رود. این مسئول در پیشنهادی اعلام كرد: بهتر است به معتادان صدقه داده شود چرا كه این افراد مجبور می‌شوند تا نیازهای مالی خود برای تهیه مواد مخدررا از راه سرقت از اموال مردم تامین كنند كه خسارت‌های این سرقت‌ها چند برابر كمک‌هایی می‌شود كه به آنها می‌كنیم.

به گزارش آفتاب به نقل از مشرق، یک مقام مسئول در كمیته امداد امام خمینی(ره) گفته است: معتادان با مفتول‌های مسی به جان صندوق‌های صدقات می‌افتند و هرچه اسكناس در آن است بیرون می‌كشند، لذا این نهاد از چندی پیش صندوق‌های جدید صدقات را تعبیه كرده كه امكان بیرون آوردن اسكناس را به حد صفر می‌رساند.

به گفته وی، این دستبردها تنها مختص شب‌ها نمی‌شود و در طول روز آنهم در برابر صدها عابر حیران شاهد تعرض به صندوق‌های صدقات هستیم و در نهایت بخش اندكی از كمک‌های مردمی به دست این نهاد می‌رسد.


8 پاسخ به “70 درصد اسكناس‌های صندوق‌های صدقات به‌سرقت می‌رود”

 1. محمد گفت:

  اين مقام مسئول دلش براي معتادان نسوخته براي پول‌هاي صندوق كه به دستش نمي‌رسد سوخته است

 2. شاهین گفت:

  لابد 30 درصدش هم توسط مآمورین جمع آوری هاپولی میشود پس در نتیجه کمیته امداد میشود پشمک امداد

 3. مهدي گفت:

  شاهين جان ٥ درصد معتادين بقيشم اونا

 4. مشقاسم گفت:

  بابام جان این معتادان چطوری دستشان به صندوق صدقات میرسد. نکند مقامات مملکتی تازگی ها معتاد شده اند وعلاوه بر اعتیادات قبلی دستشان هم قدری کج شده وازصدقات هم بله؟ ما خودمان یک همشهری درهمین مملکت غیاث آباد داشتیم که اخیرا استان مستقلی شده است که دستش قدری خم بود و یک اعتیاداتی هم داشت. همیشه هم دور ضریح میچرخید و دستهای چسبدارش را به این در و آن در می مالید.

 5. سبز اراک گفت:

  30/. مابقی را حتما بگذارید برای انتخابات بعدی که خیلی لازمتان میشود .والله

 6. محمد سبز گفت:

  متاسفانه پولهايي كه جمع آوري ميشه صرف كارهاي بسيار كثيفي ميشه
  يك نمونه ذكر كنم ، يكي از بستگان براي وام 700000 توماني خوداشتغالي مراجعه ميكنه به كميته امداد چون از همسرش جدا شده بوده و مشكل مالي داشته ، پس از مراجعه مسوول پرداخت وام به ايشان ميگويد كه اگر با من باشي 20000000 تومان بهت وام ميدم بدون هيچ تشريفاتي
  ببينيد با پولهاي صدقه چه كارها كه نميكنند ، اگر واقعا اين پولها صرف آدمهاي بي بضاعت ميشد مشكلات آنها تا حد زيادي حل ميشد.

 7. عبداله گفت:

  یه نام خدا،حالا گیرم که این اتفاق رخ بده یا داده باشه ئ یا اینکه از حالا ببعد هم یشه حتی 90 درصد ، باید علت را رفع نمود نه اینکه قفل ها را گنده تر کرد ، ضمن اینکه شخص نیست این گروه 70 درصدی از معتادان به تنهائی باشند بهتر است واقع بین بود ، وقتی فقر ،بیکاری ، و آفت بالاتر دروغ و………………..دهها منکر دیگر در کشور نهادینه میگردد، وقتی تریلی در مرز ترکیه با ان محموله کذائی لو میرود دیگر از عاجز وامانده چه انتظاری هست . نکند متولیان نصایح و کاربرد نصایح بزرگان دین را فقط برای زیردستان جامعه لازم االاجرا میدانند و خود را معاف از هرگونه پاسخگوئی !؟، بهر حال بنظر حقیر این پدیده که در زمان جنگ وجود خارجی نداشت باید دید چرا شکل گرفته است. البته گر حاکمان اند که را هم احتمالا به برنامه های براندازی سران فتنه نسیت خواهند داد و چه بسا فردا روزی هم یک تبعه بخت بر گشته نا کجا اباد اروپائی یا غربی را نیز هنگام سرقت این صندوق ها در صفحه تلویزیون خواهید دید که عضویتش را همزمان در سیا،موساد،و……..اعتراف میکند

 8. مهدي مهر گفت:

  بيچاره معتادها!!
  اين آقاي مسؤل ديواري از ديوار معتادها كو تاه تر پيدا نكرده؟
  راستي حالا كه ميدانيم اين پول هاي جمع آوري شده دركميته امداد كجا خرج ميشود
  1-پيشنهاد عملي براي غير عملي ها:
  اين معتادهابرادران ما ياپدران ما يا فرزندان ما يا خواهران ومادران ماهستند
  پيشنهاد ميكنم خوانواده ها صندوق كمك (شمابخوانيد صدقه)فاميلي درست كنند واين پولهاي جمع آوري شده را درهمان خوانواده بدست نيازمند واقعي برسانند.