سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نخستین ملاقات خانواده نازنین خسروانی با وی بعد از دو ماه بی خبری...

نخستین ملاقات خانواده نازنین خسروانی با وی بعد از دو ماه بی خبری

چکیده :نازنین خسروانی در اين ملاقات به خانواده اش گفته است :«هواي زندان به شدت سرد است اما ماموران زندان از دادن لباس گرم به او خودداري مي كنند...


خانواده نازنين خسرواني ، روزنامه نگار زنداني امروز با او در زندان اوين ديدار كردند.

به گزارش خبرنگار كلمه، اين اولين ملاقات خانواده اين روزنامه نگار بعد از نزديك به دو ماه بازداشتش بوده است . اين ملاقات به صورت كابيني انجام شد .

خانواده نازنين خسروانی حال روحي وي را بسيار مناسب توصيف مي كنند. نازنين در اين ملاقات به خانواده اش گفته است كه از روز 28 آذر تاكنون جلسه بازجويي نداشته است و در سلولي همراه با زنداني ديگري نگهداري مي شود .

با توجه به اتمام بازجویی های خسروانی، نگه داری وی در زندان غیرقانونی است و طبق قانون وی حداقل تا زمان برگزاری دادگاهش باید با قرار وثیقه یا کفالت ازاد شود.

وي در اين ملاقات به خانواده اش گفته است :«هواي زندان به شدت سرد است اما ماموران زندان از دادن لباس گرم به او خودداري مي كنند .»

او همچنين تاكيد كرد كه دارهاي قلب او به صورت مستمر به او داده نمي شود . موضوعي كه موجب اعتراض نازنين شده و آن را به پزشك زندان نيز انتقال داده است . او همچنين گفته است كه يك بار دادستان تهران در زندان اوين به ملاقات او رفته و برخوردش کاملا خوب بوده است .

او همچنين به خانواده اش گفته است كه هيچ يك از اتهامات اش را نپذيرفته و رسيدگي به آنها را به جلسه دادگاه موكول كرده است .

نازنين خسرواني ، روزنامه نگار نزديك به دوماه پيش در منزل پدري اش بازداشت شد. او با تعدادي از روزنامه هاي اصلاح طلب همكاري داشت .


3 پاسخ به “نخستین ملاقات خانواده نازنین خسروانی با وی بعد از دو ماه بی خبری”

 1. ناشناس گفت:

  لعنت به وچود بی وجودشان که دختر مردم را در زندان به این شیوه نگه میدارند

 2. امیرمسعود گفت:

  ” اللهم فک کل اسیر “.

 3. منصور گفت:

  تا کی باید شاهد ظلم مسوئلین جمهوری اسلامی بر مردم باشیم.