سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » افزایش کرایه تاکسی‌ها و آژانس‌های استان تهران از امروز...

افزایش کرایه تاکسی‌ها و آژانس‌های استان تهران از امروز

چکیده :معاون استاندار تهران اعلام کرد که نرخ کرایه تاکسی‌ها و آژانس‌ها از امروز - نهم دی ماه - بر اساس ابلاغیه وزارت کشور افزایش می‌یابد....


معاون استاندار تهران اعلام کرد که نرخ کرایه تاکسی‌ها و آژانس‌ها از امروز – نهم دی ماه – بر اساس ابلاغیه وزارت کشور افزایش می‌یابد.

به گزارش فارس، محمدرضا محمودی با اشاره به افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها و آژانس‌ها پس از آغاز اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در راستای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، اظهار داشت: در اجرای هر چه بهتر قانون هدفمندی یارانه‌ها و با توجه به اینکه تاکسی‌داران و آژانس‌داران شهرها متقاضی افزایش نرخ بودند و همچنین با توجه به اینکه نرخ بنزین افزایش پیدا کرده، وزارت کشور ابلاغ کرد که تمام تاکسی‌ها و آژانس‌داران در شهرهای‌های استان تهران و شهر تهران از امروز می‌توانند حداکثر سقف مجازی را که از سوی این وزارتخانه برای افزایش نرخ کرایه‌ها ابلاغ شده بود را اعمال کنند.

وی افزود: بر این اساس تمام تاکسی‌ها و آژانس‌ها در داخل شهر تهران حداکثر 15 درصد مجاز به افزایش نرخ کرایه هستند و سایر شهرهای‌ استان تهران نیز حداکثر 20 درصد می‌توانند افزایش نرخ کرایه داشته باشند.

به گفته وی، از امروز پنج‌شنبه 9 دی‌ماه 1388 نرخ کرایه تمام تاکسی‌ها و آژانس‌های شهر تهران با توجه به ابلاغیه وزارت کشور افزایش خواهد یافت.


10 پاسخ به “افزایش کرایه تاکسی‌ها و آژانس‌های استان تهران از امروز”

 1. ابوالفضل گفت:

  روزی 10 بار باید سر قیمت با تاکسیا دعوا کنیم…. اعصاب نمونده دیگه

 2. esmaeil گفت:

  سوخت را گران نمیکردند که کرایه گران شود ، من خودم را آماده کردم که از فردا از مسافر انواع و اقسام متلک ها و دری وری ها را بشنوم.
  خدا بخیر کند…

 3. رامین گفت:

  سلام
  میخواستم عرض کنم در این گرانی و تورم که بنزین 700 درصد گرون میشه فکر میکنید 15 درصد کرایه تاکسی ها دردی از این قشر از افراد دوا میکنه
  آقایون و سرداران و وزرا و وکلا و مقام عظمای ولایت
  راننده
  محافظ
  کارت سوخت
  درآمد خوب
  صف گوشت
  نون
  هم نمی ایستند چون در شان بزرگان در اسلام نیست و فقط عدالت باید در خصوص افراد ضعیف اجرا بشه
  همه شما را به خدای بزرگ میسپارم و بدانید : این دنیا شاید زورم بهتون نرسه هرچند دیگه در هیچ انتخاباتی شرکت نمیکنم. اما اون دنیا حتما حقم رو خواهم خواست. تازه یارانه بنزین به دولت فشار میاد اما به مردم نمی آد؟ پولها رو جمع کنید و بدید به ملتهای مظلوم عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین
  ضمنا خیلی برام جالبه . وقتی کسی کشور مارو به خاطر خودسریهای آقایون تهدید میکنه. ما میشیم ملت شریف ایران و ازمون برای حضور در صحنه دعوت میکنند ولی وقتی میخوان پولهامونو بدن به سایر کشورها از خودمون یه کلمه هم سوال نمیکنن.
  راننده آزانس با مدرک فوق لیسانس

 4. محمدم گفت:

  كجاي كاريد ؟ بيش از يك هفته اس نرخ تاكسي ها افزايش پيدا كرده. من كه هر جا تاكسي سوار شدم خودشون افزايش داده بودن. مثل هميشه دولت عقب مونده بازي در مياره …

 5. عبدالعلي گفت:

  هنوز اولشه
  هنوز بنزين 100 تومنه
  گازوئيل 16 تومن

 6. ناشناس گفت:

  آقا سلام
  یارانه نون رو که دادین. یارانه تاکسی چی می‏شه؟ مستندا ثابت می‏کنم که من معمولا دربست به محلهای کارم رفت و آمد میکردم. حقوقم هم چیزی حدود 400 یک کمی بیشتر یا کمتره!
  لطفا برای هر گرانسازی، یارانه اش را بدهید. چون قرار نیست ما به دولت صدقه بدهیم.

 7. ناشناس گفت:

  ببخشيد يه سوال !
  اقاي احمدي نژاد، باك ماشينشو نو با چه نوع بنزيني پرميكنن؟

 8. ناشناس گفت:

  واقعا که چقدر رئیس جمهور فرد راستگویی تشریف دارند. قیمت ها ثابت موند و هیچ قیمتی افزایش پیدا نکرد!!!!!!!!! با توجه به سخنرانی کذایی رئیس جمهور در شب اعلام حذف یاران ها! بخصوص کرایه های تاکسی که گفت اصلا افزایش پیدا نمیکنه!!!!!!!!!
  خیلی راستگویی!!! صبح تا شب راست می گی!! یه ذره دروغ یاد بگیر.

 9. رضا گفت:

  اگر تمام قدرتهاي دنيا جمع ميشدند به خوبي احمدي نژاد نمي توانستند ب … به مملكت با وجود جناب احمدي نژاد دشمن نميخواهد اين سرزمين