سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تمدن: هدفمندی یارانه‌ها ادامه 9 دی است...

تمدن: هدفمندی یارانه‌ها ادامه 9 دی است

چکیده :تمدن تلویحا به دولتی بودن تجمع 9 دی اعتراف کرد، آنجا که با اشاره به آغاز مرحله جديد هدفمند كردن يارانه‌ها خاطرنشان كرد: اين حركت ادامه خدمات دولت نهم و دهم براي آباداني و عمراني سريع ايران است و در واقع استمرار حركت ملت در حماسه بزرگ 9 دي محسوب...


استاندار تهران با بیان اینکه “امروز سران فتنه نه تنها منفور ملت ايران هستند بلكه منفور اربابانشان نيز شده‌اند”، افزود: ‌وقتي گفته شد سران فتنه از استكبار پول گرفته‌اند اينها بر آشفته شدند و آنرا رد كردند. با وجود آنكه معتقديم آنها پول گرفته‌اند اما اگر ثابت كردند كه اين پول را دريافت نكرده‌اند تازه مي‌شوند نوكر بي‌جيره و مواجب و مصداق «خسر الدنيا و الآخره» شده‌اند.

به گزارش ایسنا، مرتضي تمدن عصر روز چهارشنبه در مراسم توديع و معارفه فرماندار شهرستان ملارد، با ادعای اینکه “انتخابات رياست جمهوري دهم به شهادت دوست و اعتراف دشمن از سالمترين انتخابات‌ها بود”، گفت: دشمنان و فتنه گران با گذشت يكسال و چند ماه از انتخابات سال 88 هيچ سند و يا مدركي كه دلايل تقلب و يا مخدوش بودن انتخابات را ثابت كند حتي در سايت‌هاي خود و اربابانشان هم منتشر نكرده‌اند و اين نشان داد تقلب تنها يك ادعاي واهي است.

استاندار تهران در ادبیاتی شبیه به سخنان احمدی نژاد، گفت: سران فتنه به هذيان گويي افتاده‌اند و يزيديان عاشوراي 88 را حسينيان زمان لقب داده‌اند، حرف‌ها و بيانيه‌هاي آنان آنقدر حقير است كه ارزش وقت صرف كردن براي مرور و خواندن را هم ندارد.

وی با طرح اين ادعا كه فتنه پارسال كاملا توسط صهيونيست‌ها و سران استكباري مديريت شده بود، افزود: اما مردم ايران از كوچك و بزرگ و پير و جوان و با هر نوع سليقه اي حماسه 9 دي ماه را آفريدند و چون سيل اين توطئه‌ها را از بين بردند.

تمدن همچنین تلویحا به دولتی بودن تجمع 9 دی اعتراف کرد، آنجا که با اشاره به آغاز مرحله جديد هدفمند كردن يارانه‌ها خاطرنشان كرد: اين حركت ادامه خدمات دولت نهم و دهم براي آباداني و عمراني سريع ايران است و در واقع استمرار حركت ملت در حماسه بزرگ 9 دي محسوب مي‌شود.


19 پاسخ به “تمدن: هدفمندی یارانه‌ها ادامه 9 دی است”

 1. سبز گفت:

  مهندس موسوي و شيخ مهدي کروبي منفور هستن؟؟ بسه ديگه جک نگيد ، همه ميدونن خودتون هم بهتر از همه ميدونيد که محبوبيت اين دو عزيز نسبت به دوران انتخابات کمتر که نشده هيچ بيشتر هم شده….

 2. حمید گفت:

  ضرب المثلی است که میگوید، هرکه کور است اسمش چراغعلی است و هر که کچل است زلفعلی!
  این ضرب المثل مصداق حال آقای تمدن! است با این دلیل و برهان مزحکتر از مزحک.
  هم در عرف و هم حقوق، اصل بر مجرم نبودن اشخاص است مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. ولی در قاموس آقای تمدن ! و شرکا برعکس است.
  نخست بدون هیچ مدرکی ادعای گرفتن پول از بیگانه را به افراد نسبت میدهند و بعد متمدنانه اظهار میکنند که … اما اگر ثابت کردند که این پول را دریافت نکرده‌اند تازه می‌شوند نوکر بی‌جیره و مواجب… .
  احسنت به این برهان قاطع!!
  با این گونه استدلال و منطق ، آدمی مردد میماند که آیا اینها دانسته هجو و چرند میگویند و یا واقعا با باور اینگونه عامیانه میگویند؟
  که اگر شق دوم درست است، حداکثر سواد کلاسیک ایشان میتواند مدرک سوم راهنمایی باشد !

 3. وطن سبز گفت:

  شبکه خبر مراسمی که در مهدیه تهران برقرار شده بود را به طور زنده پخش می کرد، از لحنش حدس زدم باید احمد خاتمی باشه. از خلع لباس کردن ” سران فتنه ” صحبت کرد که این لباس پیامبره و اینا نباید این لباس تنشون باشه.
  بعد با یک خانمی صحبت کرد که به قول خودش پارسال 9 دی خارج از کشور بوده و برای این که خارج بودنش را ثابت کنه، به زبان انگلیسی به آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی یه چیزهایی گفت.
  ولی نکته ای که باعث نگرانی است، اینجاست که بعد از این ها، مهمانی که دعوت کرده بودند به صراحت از دستگیری ” سران فتنه ” صحبت کرد. اگر یادتون باشه روزنامه هایی مثل جوان و کیهان و رسالت و حتی جام جم در دو سه روز گذشته از ” نزدیک بودن دستگیری سران فتنه ” خبر داده بودند.
  اینا فکر کردن جنبش مردم خاموش شده، باید تا دیر نشده یک کار همگانی برای محافظت از مهندس موسوی و آقای کروبی صورت بگیره.
  یک نقشه های پلیدی دارن می کشند. تا دیر نشده یک کار اساسی انجام بدیم.

 4. رشید گفت:

  از سایت کلمه این توقع هست که نمایش 9 دی را نقد و بررسی کند و به بحث بگذارد .
  نمایش شیطانی ونمایش جهل و مهارگسیختگی خودکامگان را دارند به پای مردم مینویسند .
  هرچند که همه میدانند که اکثریت مردم همان اراذل و اوباش ساندیس خور وفرصت طلب نیستند
  اما تا حدی ممکن است قدرت دروغین کودتا چیها را باور کنند .

  • وطن سبز گفت:

   من هم با رشيد موافقم، به نظر من با اين نمايش تند و تيز قصد انحام كارهاي پليدي رو دارن.
   در اين مراسم به صراحت از آقاي موسوي و كروبي و همينطور آقاي تاج زاده و چند نفر ديگر اسم برده شد.
   صحبت از خلع لباس ” سران فتنه ” كردند و از همه مهم تر، با يك ادبيات ديگري درباره ي دستگيري مهندس موسوي و كروبي حرف زدند.
   من معتقدم تا دير نشده بايد يك حركت دسته جمعي و مردمي در حفاظت از اين دو عزيز صورت بگيره.
   الان مدت زيادي از اين نمايش مي گذره و سايت كلمه هيچ عكس العملي نشون نداده. واقعا چرا؟

 5. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  آفرین،شما چقدر با فهم و کمالاتی ماشاا…
  میدونی،منطق شماها همینه.یعنی یه تهمت به یه نفر میزنید بعد میگید قطعا صحیح هستش مگر اینکه شخص متهم بتونه خلافش را ثابت کنه.مثل زمانیکه گفتند آقای خاتمی با سورس دیدار داشته که دروغ محض بود و اینا میگفتند اگه نداشتی بیا ثابت کن.

  دقیقا روش شریعت مداری(ملا حسین)

 6. كورش گفت:

  بادرود به تمامي ملت بزرك سبز ايران زمين اين يارو تمدن آنقدر سخنانش بي ارزش هست كه قابل ديدگاه نيست

 7. رشید گفت:

  اگر موضوع 9 دی را به بحث نگذاری از منطق کسانی پیروی کرده ای که از 25 خرداد نمیتوانند حرف بزنند .
  باید ثابت شود کدام مردمی بود ؟

 8. رضا گفت:

  هنوز از ترس سبزها مدام در رسانه ها وسخنرانی ها جریان بقول خودشون فتنه رو مثلا نقد میکنند درحالیکه از طرف دیگر می گن فتنه و سران آن منفور شدن . سبز می مانیم تا روزگار نحس فعلی بگذرد.

 9. سبز گفت:

  منفور كساني هستند كه راي مردم را دزديند

 10. ایران دخت گفت:

  دوستان نگران این سخنان نباشید اینها هذیان گویی است.خود را در گیر این مسائل نکنید فقط به فکر احیای اصلاحات باشید.
  به امید پیروزی

 11. سحر گفت:

  در تعجبم از این همه جان سختی این سرزمین کهن. با وجود این همه نفسگیران بی عقل و خرد همجنان زنده است و هر روز سر حالتر میشود . با وجود چنین استانداری با این میزان تعقل برای پایتخت که قلب کشور است مردن و پوسیدن و نیست شدن سزاوار است . اما نه تنها نمیمیرد بلکه حیات میبخشد . تهران سر فراز است و قلب حرکت جنبش ضد استبدادی و استعماری سبزها . و تا مرگ را به تهی مغزانی که خود را تحمیل ملت میکنند را نبیند ارام نمیگیرد . زنده باد امامت مردم سرنگون باد …

 12. ناشناس گفت:

  1) مرتضی تمدن: ” با وجود آنکه معتقدیم آنها پول گرفته‌اند اما اگر ثابت کردند که این پول را دریافت نکرده‌اند تازه می‌شوند نوکر بی‌جیره و مواجب و مصداق «خسر الدنیا و الآخره» شده‌اند” (همین خبر)
  2) آیةالله جنتی، دبیر شورای نگهبان قانون اساسی با بیان این که “من سندی را به دست آوردم” گفت: “آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی که هم اکنون عامل آمریکا در کشور های منطقه هستند، به سران فتنه دادند” http://www.jahannews.com/vdcexp8zpjh8woi.b9bj.html

  جناب تمدن!!! سلام.
  وقت حضرتعالی بخیر.
  سرور گرامی، شما فرموده‏اید “معتقدیم”، اما قاضی‏القضات قانونِ اساسی و مرجع پاسداری از حریم دین مبین اسلام و قانونِ اساسی، مدعی‏اند “سند داریم”. بالاخره پس از یکسال، یک جمع‏بندی بفرمایید. باور شما این است؟ توهم شما این است، دوست دارید چنین سندی بیابید؟ بالاخره خجالت دارد، پیرمردی که مثلا اهل حوزه، دیانت، داوری و قضاوت بوده، و بر سرنوشت تک‏تک ایرانیان در حدود 20 و چندسال، نقش موثری داشته و برخی بر اساس تصمیماتشان، از برخی حقوق محروم، یا با دشواری روبرو شده، یا برخی بی‏جهت مورد عنایت و پاداش تصمیمات ایشان واقع شده‏اند، حقی است که “حق‏الناس” از آن تعبیر می‏شود. اگر نابجا باشد، باید طلب بخشش گردد، و البته شاید ممکن نیز نباشد. چه بسا زندگی‏ها بر اساس این تصمیمات نادرست آسیب دیده، جان‏ها به جان‏آفرین تسلیم گشته، یا … .
  بالاخره، یا سند دارید، که چرا پس از یک‏سال، این سند منتشر نشد، یک خط قرمز هم دور مستند!!! اما یقین داریم که باز هم دروغ است. البته ما فکر می‏کردیم که «محمودِ» شما، تنها دروغگوست، فوقش «اسفندیارخان». اما گویا دروغ بر جان علمای دین نیز رخنه کرده. و البته از جوجه‏های مقام‏پرستِ کور نیز هیچ انتظاری نداشته و نداریم.
  سرور گرامی، شما فرموده‏اید: “نوکر بی‏جیره و مواجب”. پس تلویحا اعتراف به نداشتن سندی بر آن یک میلیارد دلار و بلکه‏هم بیشتر، ارائه فرمودید. دستتان مریزاد. قربان آن صداقت سرشار از حیا و نجابتتان! بالاخره یکی در طیف محمودخان به این صفت، تا این حد آشکار اقدام کند، کاری شجاعانه است. شاید هم فردا پُست شما را بگیرند (شاید هم پوست!) اما بالاخره حرف صادقانه را ارائه فرمودید.
  صد البته، سحرنیوز نیز در بازنشر دروغ‏های حسین شریعتمداری (که با سخن جنتی شیر شده و احساس ببر کاغذی‏بودن، دوباره در وجودش رسوخ کرده و از «بی‏خودی‏الملک» بودن گویا خلاصی یافته)، http://saharnews.ir/view-12629.html با پرداختن به خاتمی و آیةالله رفسنجانی، آنها را سران فتنه نامیده و مدعی شده که موسوی و کروبی، بی‏جهت به خودشان گرفته‏اند.
  جناب آیت‏الله جنتی، جناب مرتضی تمدن:

  بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحِیمِ، وَیلٌ لِکُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ، … آری. شما را تنها به این آیه، که نه، به آیه‏آیه‏های مبتنی بر زیربنا و مبنا بودن ادب، اخلاق و … سوگند می‏دهم که شجاعانه، بی هیچ سیاست‏بازی و رفتاری که بوی دَغََََََل از آن برآید، اعتراف کنید که دروغ گفته‏اید. نه، اظهار کنید که دروغ بس است. اگر می‏توانید در برابر بی‏اخلاقی‏های حاکم، بسیار جدی مقاومت کنید. اگر نمی‏توانید، استعفا دهید. باور کنید که جدّ پیامبر، حفاظت کعبه را به خدای کعبه سپرد، که «طَیراً اَبَابِیل» پدیدار گشت. باور کنید که خدای جهانیان، و نه خدای دیگری!!! فرمود که «نَحنُ نزَّلنَا الذِّکرِ و نَحنُ لَهُ لَحَافِظوُن» باور بفرمایید که یکی از رسالت‏های پیامبر، رعایت ادب و اخلاق بوده و به یاد آورید که «إِنِّی بُعِثتُ لِاُتَمِّمَ مَکَارِمَ الأَخلَاق» در باره‏ی کسی جز پیامبر خاتم(ص) نبوده. بیایید سفسطه را به کنار بگذارید.
  جناب مرتضی تمدن؛ مجددا بر شما سلام.
  جناب آیةالله جنتی؛ بر شما هم درود.
  سروران گرامی،
  بیایید باور کنیم که اگر در کوزه، آبی باشد، نشت و نشانی از آن آب بر پیکره‏ی آن وجود خواهد داشت.
  بیایید باور کنیم که ادبِ سخن‏گفتن محمودخانِ شما، نشان از آبِ درون ظرف دارد.
  بیایید باور کنیم که ادبِ سخن‏گفتن برخی خطیبانِ جمعه، نشان از شدت ایمان آنها دارد.
  بیایید تلاش کنیم که ریاکاران و حافظان قدرت، و ندیمانِ بادمجان را همین امروز، به مدد انوار غیبی الهی، با توکل به خدای کعبه، و شهدای محراب، شهدای کربلا و عاشورا، و ارزش‏های والای الهی، از دست‏آویزی به حریم مدیریت ایران اسلامی برکنار و کسانی را که با همه‏ی ناسپاسی‏ها و ناملایمات در راه امر به معروف و نهی از منکر تلاش کردند، برپا داریم.
  بیایید اگر دین نداریم، لختی به اندیشیدن و تشخیص حق از باطل بپردازیم.
  بیایید معیار و خط‏کش و میزان برای خوب یا بد بودن رفتار انسان‏ها را به دلِ خویش نسپاریم. بر اساس موازین قرآنی و فرهنگ بشری به قضاوت بنشینیم.
  بیایید باور کنیم که «کهریزک» وجود داشت.
  بیایید باور کنیم که اگر برخورد شایسته‏ای با وجود رفتارهای ناپسند کهریزک می‏شد، مردم به درستی راه شما ایمان می‏آوردند. بیایید باور کنیم که عدل علوی، جز برخورد قاطع، غلاظ و شداد و سریع با متهمان کهریزک نمی‏خواست. بیایید باور کنید که در باره کهریزک بسیار دروغ گفته‏اید. و دروغ در اسلام جایز نیست.
  بیایید باور کنیم که «کشتار خیابانی» تحت امر نیروهای معین و ویژه و شناسنامه‏داری انجام شده که مدعی دفاع از دین و ولایت هستند. و همین دفاع بد، مردم را به واکنش در برابر اصل ولایت فقیه وا داشت. باور کنید اشتباه از مردمی که در برابر این اصل ایستادگی کردند، نبود. بلکه اشتباه از مدافعان بدطینت و بی‏ادب و بی‏ایمان بوده و اشتباه برتر، از نادیده‏گرفتن هرزگی‏ها و کشتارها و رفتارهای مغول‏وار آنان در خیابان‏های تهران، و شاید شهرهای دیگر بوده. چرا هنوز هیچ ولی فقیهی دیده نشده، که از این زشتی‏ها برائت کند؟ چرا از موسوی و کروبی، به خاطر تصاویر غبارآلود و سرشار از وهمی که هنوز به نمایش گذاشته نشده، اما ادعا می‏شود، درخواست برائت گردید، اما شخص ولی فقیه، به خاطر اشتباهات بسیار زشت و زننده‏ی سربازان حریمش، هیچگاه عتاب و عذری نخواهد؟ آیا این نشان تشیع است؟
  چرا فحاشی‏های شخص فاطمه رجبی در سایت شخصی و رجا و انصار، و حسین شریعتمداری در کیهان، هیچگاه مورد عتاب شخص مقام عظمای ولایت قرار نگرفت؟ آیا این سکوت، به معنای رضایت نیست؟ اعتراض شخص جنتی و تمدن چه بود؟ آیا در این بدزبانی‏ها جز همراهی، راهی را برگزیده‏اید؟ آیا نه اینکه تایید این بدزبانی و هتاکی، یعنی ایستادگی تمام قد در برابر قرآن کریم و خدای جهان؟
  چرا افتراهای احمدی‏نژاد در مناظره‏ی کذایی با موسوی، رگِ قانون و دین آیةالله جنتی، پاسدار حریم قانون اساسی (جمهوریت و اسلامیت) را بر نقضِ عامدانه‏ی موارد متعدد اصول قانون اساسی، بر نیفروخت؟ آیا این سکوت، به معنای تایید نیست؟ و آیا اینرفتار ضد انسانی، ضد اخلاقی و ضد قانونی، موجب حذف نامزد انتخاباتی نباید بشود؟ آیا این سکوت، نه به معنای ایستادگی تمام قد در برابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است؟ و آیا نه معنایی جز دیکتاتوری بر آن می‏توان نهاد؟
  دوستان؛ بیایید اگر هاشمی رفسنجانی، اگر موسوی، اگر کروبی و خاتمی، اشتباهاتی داشته‏اند، نه در بزنگاه‏های قدرت‏طلبی عریان کنید تشنگی به میز ریاست را، بل، در فرصت‏های بسیار، و پس از اثبات راستگویی (که اکنون بر هر خرد و کلان کشور یقین گردیده دروغگویی مضاعفتان) و بعید است اثبات گردد و اطمینان جلب، بر اساس مستندات، نه وهمیات، همه‏ی سران کشور را محاکمه فرمایید. حتی شخص آیةالله جنتی را به حکم اختیارات و کوتاهی‏ها، شخص محمودخان، شرکایش، رسانه‏هایی که باید چشم بیدار آگاهی‏بخش باشند و لی بر طبل نفاق و چنددستگی کوفتند، و … آنگاه در پی بازخوانی اسرار نهانخانه‏ی خفاشان پلید قدرت‏طلب، شاید بی‏نیاز گردید از محاکمه‏ی موسوی و کروبی. چرا که ریشه‏ی فتنه، در لابلای تار و پود دستگاه دولتی خفته و شما نیز هم.
  سخن بسیار است و در اینجا از اطناب آن در می‏گذرم. شاید اگر هشیاری باشد، اشارتی؛ کفایتی و از فردا، ان‏شاءالله خورشید پاکی و نجابت طلوع و خفاشان شب‏پرست برای همیشه از دیار رخت بر بندند.

 13. ناشناس گفت:

  بطور نا خواسته بجنبش سبز كمك ميكنند چرا چون جوابي منطقي ندارند خود بلندگوي جنبش ميشوند غير از اينها مردم عقل دارند

 14. سبز گفت:

  راست می گویی بی تمدن طرح حذف یارانه ها که شما برای فریب مردم نام هدفمند را بران گذاشته اید ادامه همان حماسه نه دی است همان حماسه ای که بعد از کشتار مردم در روز عاشورا بپا کردید لابد در این طرح کذایی هم می خواهید مردم را بکشید که چنین هم خواهد بود اینبار زیر بار گرانی و فقر تدریجا همه را می کشید پس ادامه نه دی است.وقتی می گویید هدفمند ادم خنده اش می گیرد شما و هدفمند؟شاید هدفی به ناکجااباد .ذره ای درایت و لیاقت در شما ها ندیده ایم جز خرابکاری .به شماها اصلا اعتماد نداریم معلوم نیست پشت این طرح چه نقشه هایی دارید .مطمئنم شما هدف خدمت به مردم و کشور را ندارید.اینرا عملکرد گذشته حکومت شما می گوید.

 15. سعید گفت:

  دوستان عزیز که نظرات وزین شما زیبنده ی این سایت است شما خوب می دانید اینها واقعیت را بهتر از هر کس دیگر می دانند چون این دسته باعث شدند شرایط کشور ما بدین جا برسد ولی با این گونه حرفها واقعیت تغییر نمی کند فتنه گران واقعی همانهایی هستند که خواست ملت را تغییر دادند و در مقابل آن ایستادند و بی انصافانه و یکطرفانه در مجالس خود به مخالفانشان و در راس آنها میر حسین و کروبی می تازند.
  اگر اینها واقعا بخواهند بدانند جامعه با کیست شرایطی را فراهم آورند تا مردم بدون واهمه به خیابانها بیایندو در سکوت راهپیمایی انجام دهند این که برای حکومت هزینه ندارد هر چند خوب می دانند در صورت حادث شدن چنین امری در ظرف چند ساعت آن ادعاهای پوچ شان مبنی بر مردمی بودن حکومت ابطال می گردد و این یعنی خداحافظی با قدرت.
  از دید من اینگونه صحبتها نشان دهنده ی حیات همان جنبشی است که آن را فتنه نامیدند و در 9 دی سال گذشته حیاتش را قطع کردند اینگونه اظهارات نه تنها جای تاسف ندارد بلکه جای خوشحالیست که نشان می دهد حکومت از قدرت گرفتن بیش از پیش جنبش احساس خطر جدی می کند./موفق باشید.

 16. ناشناس گفت:

  برو …مرد…
  خودتون هم می دونید که مهندس موسوی و کروبی عزیز مردم هستند. و این شماها هستید که منفور هستید و روز به روز بر تعداد افرادی که از شما متنفر هستند بیشتر می شود.
  خودتون هم خوب می دونید که چقدر ریزش در همون تعداد اندک حامیان و …. دارید.
  مردم از شماها متنفرند و دست دعا برای نابودی شما برداشته اند.
  … خودتون و نه دی و یارانه تون رو ببرند. ….

 17. ناشناس گفت:

  خیلی جالبه انقدر 9 دی، 9 دی کردید و خودتون رو جر دادید، چرا راهپیمایی راه نینداختید؟؟؟!!!!
  بیچاره ها ما که می دونیم دلیلش چیه؟ ما که می دونیم چون 9 دی افتاده بود روز 5 شنبه و شما لعنتی ها نمی تونستید کارمندان رو به زور به راهپیمایی برید، راهپیمایی برگزار نکردید. چون کسی بجز همون یه عده ی ثابت کیک و ساندیس خور و جیره خورهایتان نمی آیند. اونوقت علنا ضایع می شدید.
  …. و افرادی که در آنجا حضور داشتند. به کمرتون بزنه اون مداحی و مثلا مثلا عزاداری. امام حسین خودش جوابتان را بدهد. خیر سرتون می روید عزاداری بعد شعار مرگ بر انسانهای سالم و باایمان می گویید.
  … کافرها. امام حسین خودش تاوان جنایاتی که در سال گذشته و در روز عاشورا مرتکب شدید از شما بگیرد.
  درود بر میر حسین

 18. ناشناس گفت:

  دوستان خوب وطن سبز و …
  دستگیری عزیزان ما؟؟!!!!!!!! مهندس موسوی و حجت الاسلام کروبی!!!!
  نه! دولتیان ابله و احمق هستند ولی نه انقدر که چنین حماقتی بکنند. این کار بازی کردن با دم شیر است. آنوقت با مردم چه خواهند کرد؟ با قیام مردمی چه می کنند؟ آن هم در این شرایط که روز به روز بر دشمنان دولت افزوده می شود. در این شرایط که مردم منتظر یک تلنگر کوچک هستند تا قیام کنند.
  مطمئن باشید اینها جرأت چنین غلطی ندارند. اینها مرد نیستند.
  خودشان می دانند مردم می خواهند سر به تن رئیسشون و اطرافیانش نباشد.