سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رئیس فراکسیون شهری مجلس: دولت اعتبار مترو را ندهد، از صندوق توسعه ملی پرداخت می‌کن...

رئیس فراکسیون شهری مجلس: دولت اعتبار مترو را ندهد، از صندوق توسعه ملی پرداخت می‌کنیم

چکیده :دولت باید خود را ملزم به اجرای قانون بداند و در صورتی که بودجه مترو از حساب ذخیره ارزی پرداخت نشود از صندوق توسعه ملی پرداخت خواهد...


عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: در صورتی که بودجه 2 میلیارد دلاری مترو از حساب ذخیره ارزی پرداخت نشود بودجه مترو از صندوق توسعه ملی پراخت می شود.

محمدحسین مقیمی در گفت‌وگو با خانه ملت، کاهش آلودگی هوا را مستلزم توسعه حمل و نقل ریلی دانست و گفت: طبق قانون قرار بود تا پایان برنامه چهارم توسعه 30درصد از مردم تهران توسط مترو جا به جا شوند که این رقم در حال حاضر تنها 8 درصد است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در خصوص محل پرداخت بودجه مترو گفت: دولت باید خود را ملزم به اجرای قانون بداند و در صورتی که بودجه مترو از حساب ذخیره ارزی پرداخت نشود از صندوق توسعه ملی پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: توسعه حمل و نقل ریلی تاثیر زیادی در کاهش آلودگی هوا دارد چرا که وقتی وضعیت حمل و نقل مردم در وضعیت مطلوبی باشد دیگر کسی از وسیله نقلیه شخصی خود برای جابه جایی استفاده نمی کند.


10 پاسخ به “رئیس فراکسیون شهری مجلس: دولت اعتبار مترو را ندهد، از صندوق توسعه ملی پرداخت می‌کنیم”

 1. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  این احمدی نژاد خیلی کینه ایه.
  این مرتیکه با شهردارتهران قالیباف مشکل داره،بودجه ی مترو را نمیده.

 2. ناشناس گفت:

  در برابر محورِ عدالت، شاخ و شونه میکشی؟ بدم پدرت رو در بیارن!؟

 3. محمدم گفت:

  مدتهاست از اين حرفها مي زنيد و در حد حرف باقي مونن. متاسفم براي امثال شما كه به اسم نمايندگي مردم به مجلس رفتيد و از حقوق مردم فاع نمي كنيد. توي اين دعواهاي سياسي و گردن كشي ها دولت و بي كفايتي هاي شما، مردم هستند كه توي واگن ها خفقان اور مترو عذاب مي كشن.
  متاسفم براي مجلس، دولت، و مردمي كه بلد نيستند از حق خودشون دفاع كنند …

 4. ناشناس گفت:

  آقای ناشناس که نظر داده بودین کسی که از عدالت صحبت می کند اول باید ادب داشته باشد

 5. ایران گفت:

  آقا یا خانوم ناشناسی که نظر دادید توجه داشته باشید کسی که از عدالت حرف می زند اول باید ادب داشته باشد

 6. يک خمينی گفت:

  ايول بر خمين و خمينی های شجاع

  زنده باد مقيمی

  آقای مقيمی تو انتخابات سال 86 مجلس هشتم از 49 هزار تا رای به تنهايی 27 هزار تا رای اورد و امرالله موسوی رقيب اصولگراش با تمام حمايت های سپاه و بسيج فقط 7 هزار رای اورد !!!

  الان يک ساله تو خمين دارن مقيمی رو تخريب می کنن تا شايد رای جمع کنن واسه امرالله موسوی

 7. ناشناس گفت:

  درود بر مقیمی

 8. سحر گفت:

  این اقایان قداره کش از همان اول با تهران مخالف بودند بعد از تقلب و اعتراضات انتخاباتی این مخالفت به دشمنی و جنگ تبدیل شده با عرض معذرت باید عرض کنم این شبهه نمایندگان تهران در مجلس مرده اند . افرین بر این نماینده فهیم و شجاع با وجود همه نیازهایی که منطقه انتخابی شان با ان دست به گریبانند چنین راه نجاتی را برای مردم تهران جهت تامین بودجه مترو پیشنهاد نمودند . اقای مقیمی نام شما را به خاطر خواهیم سپرد .