سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » برکناری یک وزیر دیگر به دلیل مخالفت با مشایی...

برکناری یک وزیر دیگر به دلیل مخالفت با مشایی

چکیده :پس از آنکه دو عضو کابینه ظرف یک هفته گذشته به‌طور غیر منتظره، از مقام خود عزل شدند، شنیده‌ها حاکی است که یک عضو دیگر کابینه نیز باید به‌زودی از پاستور خداحافظی کند. وزیر بعدی که به زودی تغییر خواهد کرد همانند سلف خود در دولت نهم به دلیل اعتراض به یکی از نزدیکان احمدی نژاد، مورد غضب وی قرار گرفته...


تابناک نوشت:

پس از آنکه دو عضو کابینه ظرف یک هفته گذشته به‌طور غیر منتظره، از مقام خود عزل شدند، شنیده‌ها حاکی است که یک عضو دیگر کابینه نیز باید به‌زودی از پاستور خداحافظی کند.

در حالی که فراکسیون اکثریت مجلس درصدد است برای جلوگیری از موج جدید تغییرات چاره‌اندیشی کند، خبرها حاکی از آن است که به‌زودی یک عضو دیگر کابینه دهم هم باید از سمت خود خداحافظی کند.

محمدرضا باهنر با اشاره به برخی از تغییراتی که در دولت شروع شده و فعلا ادامه خواهد داشت و در آینده‌ای نزدیک به سایر وزارتخانه‌های دیگر خواهد رسید، گفت: قرار شده است به رییس‌جمهور برخی توصیه‌ها شود تا تغییرات احتمالی با حوصله و دقت بیشتری انجام شود.

هر چند برخی نمایندگان از پیشنهاد طرحی خبر می‌دهند که به موجب آن، رییس‌جمهوری نتواند به‌راحتی برخی وزرای امنیتی را تعویض کند، اما کارشناسان بر این عقیده‌اند که این طرح به دلیل مغایرت با قانون اساسی دارای وجاهت قانونی نیست و یا در مجلس رای نمی‌آورد یا توسط شورای نگهبان رد خواهد شد.

این گزارش حاکی است وزیر بعدی که به زودی تغییر خواهد کرد همانند سلف خود در دولت نهم به دلیل اعتراض به یکی از نزدیکان احمدی نژاد، مورد غضب وی قرار گرفته است.


11 پاسخ به “برکناری یک وزیر دیگر به دلیل مخالفت با مشایی”

 1. ناشناس گفت:

  اون کی هست ؟

 2. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  خداوند عقل و فهم و منطق را از این جنابان گرفته!!!
  .
  .
  .

 3. minoo- ghahreman گفت:

  mobarake beghole ghadimi ha ansha…. indafae pesar bashe

 4. حبیب گفت:

  همه این تک روی ها و شتاب در تصمیم گیری و … نشان از عدم سلامت رییس جمهور هست. ایشان مشکلات … با خود و افراد مخالف خود دارد .خوبست قانونی در مجلس وضع شود که رییس جمهور هر 6 ماه یکبار تست کامل پزشکی و روانپزشکی شده تا اجازه اداره کشور را پیدا کنند.

 5. یک رزمنده گفت:

  همه چیز برای دومین کودتا آماده می شود.

 6. سبز گفت:

  این مشایی چه لطفی به این مملکت ، نه مملکت هم نه چه لطفی به این احمدی نژاد کرده که این جوری همه رو به خاطرش تار ومار میکنه؟؟؟
  اینا کلا مشکوکن

 7. نويد گفت:

  واقعا لياقت ما اينچنين حكومتي است؟
  پاسخ : بلي امام علي فرمود هر جامعه اي لايق حكومتي است كه دارد

 8. جنبش سبز گفت:

  خوبه همه دارن عذاب وجدان ميگيرن

 9. saeed گفت:

  وزير اطلاعات

 10. اصغر گفت:

  نمایندگان فعلا مواظب خودشان باشند که عوض نشوند وزرا طوری نیست …

 11. sabz گفت:

  وزیر اطلاعات…
  مخالفت با مشایی