سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده حامی احمدی نژاد: از جان موسوی و کروبی محافظت نکنید...

نماینده حامی احمدی نژاد: از جان موسوی و کروبی محافظت نکنید

چکیده :رسایی در اظهاراتی توهین آمیز و مجرمانه، موسوی و کروبی را سرمایه دشمن نامید و با بیان اینکه «هیچ‌ یك از دستگاه‌های نظام وظیفه‌ ندارند از كسانی حفاظت كنند كه سرمایه‌ دشمن به حساب می‌آیند»، پیشنهاد ‌كرد كه همین امروز مسئولان مربوطه به مأموریت محافظان سران فتنه پایان دهند و جوانان پاك كشور را مأمور حفاظت از جان ارزشمند دانشمندان هسته‌ای...


سخنگوی فراكسیون نمایندگان وابسته به جناح دولتی با بهانه قرار دادن ترورهای اخیر، از اینکه از جان موسوی و کروبی محافظت می‌شود، انتقاد کرد و خواستار آن شد که به “مأموریت محافظان سران فتنه” پایان داده شود.

حمید رسایی نماینده تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به ترور دو تن از اساتید دانشگاه شهید بهشتی ادعا کرد: «این ترورها حاكی از این است كه برنامه‌های استكبار برای از بین بردن یا جلوگیری از توسعه دانش هسته‌ای در كشور با ناكامی مواجه شده است.»

وی همچنین مدعی شد: «دشمنان ملت ایران برای اینكه دانشمندان هسته‌‌ای را جذب و از آنها برای اهداف خود استفاده كنند تلاش كردند، اما اقدام آنها برای ترور فیزیكی دانشمندان نشان داد كه در اجرای این نقشه شوم ناكام بوده‌اند.»

سخنگوی نمایندان حامی احمدی نژاد خاطر نشان كرد: «دشمن به ترور فیزیكی دانشمندان كشورمان روی آورده است كه قطعا در این زمینه نیز سودی جز رسوایی بیشتر نصیب آنها نخواهد شد و این اقدامات كور، خللی در عزم و اراده این ملت و مسئولان نظام ایجاد نمی كند.»

وی با بیان اینکه «امروز هر كدام از دانشمندان ما به اندازه همه ملت ایران ارزش دارند؛ چرا كه این ملت پشتیبان برنامه هسته‌ای است و در حقیقت حفاظت از دانشمندان هسته‌ای حفاظت از سرمایه‌های ملت است»، از اینكه به زعم او، «جوانان پاك كشور مأمور حفاظت از سران فتنه و كسانی شدند كه جز فرومایگی و خدمت رسانی به دشمن هیچ وظیفه دیگری نداشتند»، انتقاد کرد و گفت: «امروز فتنه‌گران محافظ دارند اما دانشمندان هسته‌ای ما حفاظت ندارند.»

رسایی همچنین در اظهاراتی توهین آمیز و مجرمانه، موسوی و کروبی را سرمایه دشمن نامید و با بیان اینکه «هیچ‌ یك از دستگاه‌های نظام وظیفه‌ ندارند از كسانی حفاظت كنند كه سرمایه‌ دشمن به حساب می‌آیند»، پیشنهاد ‌كرد كه همین امروز مسئولان مربوطه به مأموریت محافظان سران فتنه پایان دهند و جوانان پاك كشور را مأمور حفاظت از جان ارزشمند دانشمندان هسته‌ای كنند!

مشخص نیست این نماینده حامی دولت از پیشنهاد ضد امنیتی خود چه انگیزه ای دارد.


14 پاسخ به “نماینده حامی احمدی نژاد: از جان موسوی و کروبی محافظت نکنید”

 1. .... گفت:

  فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.

  موسوی و کروبی رو انشاءالله خدا حفظشون میکنه اونها هیچ احتیاجی به نیروهای شما ندارن.

 2. محمد-V گفت:

  در حدی نیست که بخوام نظرمو واسش هدر بدم( جناب رسایی رو میگم ) سبز باشید.

 3. عدالت و آزادی گفت:

  ایشان یکی از بی ادب ترین و هتاک ترین نمایندگانی هستند که من تا به حال دیده ام ایشان جز منافع حزبی چیز دیگری را مد نظر ندارند . سوال من از ایشان این است که آیا واقعا نظام وظیفه ندارد از جان شهروندانی که ممکن است مورد سوقصد قرار بگیرند محافظت کند؟؟پس این وظیفه کیست؟در مورد ترور این دو عزیز فقط بی کفایتی وزارت اطلاعات مطرح است وزارتی که در اسمان ریگی را دستگیر می کند نمی تواند از جان شهروندانش محافظت کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. بامداد سبز گفت:

  سی میلیون جوان ایرانی محافظ موسوی و کروبی هستند و خواهند بود…….. آقای رسایی با این حرف ماهیت قاتل خود را آشکارتر کردید…ننگ بر دیکتاتور

 5. سرباز میرحسینم گفت:

  آقای رسایی ! به کوری چشم شما ، لازم باشد جانمان را هم فدای موسوی می کنیم

 6. سمیه گفت:

  بله !محافظین میر حسین رو بردارید .خود جوونا محافظت از ایشون رو به عهده میگیرند .

 7. سبز گفت:

  ایشان خود ازسربازان جنگ نرم هستند ایشان خود ترور شخصیت میکنند

 8. رهگذر گفت:

  خونشان از محبوبیت روز افزون مهندس موسوی و حجت الاسلام کروبی بجوش آمده.
  هزیان می گویند.

 9. سبز كوچك گفت:

  مردم محافظ اين آقايان هستند
  تو و روسايت ارزش محافظت نداري

 10. شهاب گفت:

  معلومه خب چه انگيزه اي داره! مگه غير از جنگ داخلي نتيجه اي داره اين پيشنهاد؟ خب سودش به جيب امثال اين آقاست حتماً!

 11. Farzad گفت:

  یعنی جناب رسایی خداییش هیچ مشکله مهمتری وجود نداشت، شما رسیدگی کنین تو مجلس. دست گلت درد نکنه!

 12. رزمنده دفاع مقدس گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  جناب آقای رسایی متاسفانه یا شما بدنبال خودشیرینی هستین و یا واقعا کند ذهن و ..هسیتن که متوجه خیلی از مفاهیم دنیای سیاست نمیشوید!اما مردم ما مسئول کند ذهنی و دیرباوری عمدی شما نیستند!بسم الله این گوی و این میدان!خالی به سید بزرگوار میرحسین و آقای کروبی رسد خواهیم دید که شما چند مرد حلاجید!!

 13. ملت سبز گفت:

  حتما میخوان بعد از اینکه محافظان رو از این عزیزان گرفتند اونها رو ترور کنن( بدست استکبار جهانی ).

 14. سبزینه گفت:

  بنده خدا این آقای رسایی فکر کنم شبها هم تا صبح کابوس میرحسین و طرفداران بیشمارش رو میبینه . هر اتفاق بی ربطی هم که رخ بده یه جوری ربطش میده به رهبران جنبش سبز