سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » صبح امروز دو استاد دانشگاه در تهران ترور شدند...

صبح امروز دو استاد دانشگاه در تهران ترور شدند

چکیده :حوالی ساعت 8 صبح امروز در میدان دانشجو در ولنجك، خودرو دكتر فریدون عباسی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی منفجر شد و این استاد دانشگاه شهید بهشتی در راه انتقال به بیمارستان به شهادت رسید. همچنین بر اثر انفجاری كه در بلوار ارتش (شمال شرق تهران) رخ داد، دكتر منوچهر شهریاری و همسر وی به شدت مجروح...


صبح امروز در دو عملیات تروریستی همزمان در شمال تهران، دو استاد دانشگاه ترور شدند.

به گزارش آینده، حوالی ساعت 8 صبح امروز در میدان دانشجو در ولنجك، خودرو دكتر فریدون عباسی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی منفجر شد و این استاد دانشگاه شهید بهشتی در راه انتقال به بیمارستان به شهادت رسید. همچنین بر اثر انفجاری كه در بلوار ارتش (شمال شرق تهران) رخ داد، دكتر منوچهر شهریاری و همسر وی به شدت مجروح شدند.

یكی از دوستان دكتر شهریاری در گفتگو با “آینده” وی را از اساتید ارزشی فیزیك هسته ای دانشگاه شهید بهشتی خواند و از شهادت وی خبر داد.

به گزارش فارس، هر دو استاد به یك شیوه اما در محل های جداگانه و حوالی ساعت 7:45 مورد ترور قرار گرفتند. مكانیزم اقدام تروریست‌ها به این شكل بود كه موتور‌سواران تروریست نزدیك خودروی حامل استاد شده و با چسباندن یك بمب به ماشین از آن فاصله گرفته و سپس خودرو را منفجر می كردند.

دكتر مجید شهریاری در بلوار نیروی زمینی ارتش بلافاصله و درجا پس از انفجار پژوی 405 به مقام شهادت نائل شد و فریدون عباسی با همین شیوه در خودروی پژو 206 مقابل دانشگاه شهید بهشتی ترور شد. وی و همسرش بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.

سال گذشته نیز در همین روزها دكتر علی محمدی، استاد فیزیك دانشگاه تهران با كار گذاشته شدن بمب در یك موتورسیكلت كنار خودروش ترور شد و به رغم آن كه منابع رسمی موساد را عامل این ترور دانستند، تا كنون اطلاعات دقیقی از مجریان این عملیات تروریستی و دستگیری آنها منتشر نشد.

در ماه های اخیر هم دو پزشك و استاد علوم پزشكی ترور شدند كه به گفته مسوولان آگاهی، مشكلات شخصی و كاری با آنها انگیزه قتلشان بوده است.


7 پاسخ به “صبح امروز دو استاد دانشگاه در تهران ترور شدند”

 1. آگاه گفت:

  ديديد همه چيز در پايتخت، زير كنترل وزارت اطلاعات است!؟

 2. سبز گفت:

  لطفا تحلیلی از سوابق این دواستاد ارجمند ارائه فرمایید.

 3. سبزك گفت:

  به نظر مياد شيوه جديدي براي قتل هاي زنجيره اي باشه هيچ كس هم به دام نميفته و اين واونو مسؤل ميدونيم خدا به فريادمان برسه

 4. علی آقا گفت:

  من از طرف ملت ایران این جنایت موساد و سیا را محکوم می کنم تا نیروهای امنیتی و پلیس همیشه در صحنه به زحمت نیافتند.

 5. دان گفت:

  اینجا تهران است؟؟؟

 6. metaphysician گفت:

  Nostradamus 2012

 7. عدالت و آزادی گفت:

  هر دم از این باغ بری می رسد