سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تصمیم دولت برای ایجاد محدودیت‌های جدید در تهران: فردا خودروهای پلاک فرد، حق تردد ن...

تصمیم دولت برای ایجاد محدودیت‌های جدید در تهران: فردا خودروهای پلاک فرد، حق تردد ندارند

چکیده :تصمیم دولت برای ایجاد محدودیت‌های جدید در تردد خودروها در تهران: تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در تهران، گسترش ضوابط محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد، گسترش محدوده طرح زوج و فرد به کل شهر تهران و برخورد شدید با خودروهای...


رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از تصمیم دولت برای ایجاد محدودیت‌های جدید در تردد خودروها در تهران خبر داد و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه را نیز در تهران تعطیل اعلام کرد. وی از گسترش ضوابط محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد، و نیز گسترش محدوده طرح زوج و فرد به کل شهر تهران خبر داد.

محمد جواد محمدی زاده گفت: به دلیل افزایش آلایندگی هوا چهارشنبه و پنج‌شنبه ادارات دولتی و مدارس در تهران، شهر ری و شمیرانات تعطیل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: کمیته اضطرار با تشکیل جلسه تصمیم گرفت: روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه کلیه ادارات دولتی، مدارس شهر تهران، شهر ری و شمیرانات را تعطیل کند.

محمد جواد محمدی‌زاده افزود: شبکه‌های بانکی در این دو روز تعطیل به صورت کشیک دایر خواهند بود و به شهروندان تهرانی خدمت رسانی خواهند کرد.

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست همچنین تصریح کرد: از فردا طرح زوج و فرد تردد خودرو‌ها تا اطلاع ثانوی در کل شهر تهران به اجرا در می‌آید.

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین با خودروهای آلاینده برخورد شدیدی صورت می‌گیرد و تمام مصوبات کمیته اضطرار در دولت نیز به تصویب رسید.


یک پاسخ به “تصمیم دولت برای ایجاد محدودیت‌های جدید در تهران: فردا خودروهای پلاک فرد، حق تردد ندارند”

  1. razmjoo.kafar@yahoo.com گفت:

    چشم من یکی, که اصلا اب نمی خوره.