سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بازداشت ساجده کیانوش راد و همسرش...

بازداشت ساجده کیانوش راد و همسرش

چکیده :گفته می شود در پی حضور ماموران امنیتی در منزل بعضی از جوانان اصلاح طلب، تعدادی بازداشت و تعدادی دیگر نیز به دادسرای اوین فراخوانده شده اند.ه نیروهای امنیتی همچنین بعداز ظهر امروز با حضوردر منزل دکتر کیانوش راد عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی و منزل داماد او با تفتیش منزل آنان و همراه بردن وسایل شخصی دختر ایشان ساجده کیانوش راد و بهروز شاهرخ نیا همسرش را همراه خود...


گفته می شود در پی حضور ماموران امنیتی  در  منزل بعضی از جوانان اصلاح طلب، تعدادی بازداشت و تعدادی دیگر نیز به دادسرای اوین فراخوانده شده اند.

بنابر گزارش های رسیده به کلمه، نیروهای امنیتی همچنین بعداز ظهر امروز با حضوردر منزل دکتر کیانوش راد عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی و منزل داماد او با تفتیش منزل آنان و همراه بردن وسایل شخصی دختر ایشان ساجده کیانوش راد  و بهروز شاهرخ نیا همسرش را همراه خود بردند.

بر اثر این اقدام، همسر دکتر کیانوش راد دچار حمله قلبی و مشکل تنفسی شده و به بیمارستان منتقل شد. یادآور می شود پیش از این دکتر کیانوش راد رئیس سابق منطقه خوزستان مشارکت و استاد دانشگاه چمران اهواز همراه با همسر و دخترش ساجده در مراسم دعای کمیلی که توسط خانواده یکی از زندانیان سیاسی برگزار شده بود که همسر و فرزندش پس از یک شب آزاد شدند و خود او ماه ها در انفرادی به سر  برد.

ساجده کیانوش راد که تجربه یک بازداشت غیرقانونی در مراسمی مذهبی را دارد این بار همراه همسرش راهی زندان شده است.


4 پاسخ به “بازداشت ساجده کیانوش راد و همسرش”

 1. جنبش سبز گفت:

  خدا پدرشون و بيامرزه كم كم دارن آدم ميشن دوتائيشون و باهم گرفتن تا احساس تنهايي نكنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ناشناس گفت:

  قابل ذکر است ک دکتر کیانوش را نماینده مردم خوزستان در مجلس ششم نیز بوده اند

 3. مهرداد از کرج گفت:

  مرگ بر دیکتاتور

 4. محمد گفت:

  درود بر دکتر کیانوش راد افتخار خوزستان