سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیشنهاد یک نماینده حامی دولت: تجهیز بسیج خواهران برای مقابله با فارسی وان...

پیشنهاد یک نماینده حامی دولت: تجهیز بسیج خواهران برای مقابله با فارسی وان

چکیده :یکی از نمایندگان زن مجلس ادعا کرد که با تقویت بسیج خواهران می‎توان به مقابله با تبلیغات بی بندوباری در فارسی وان و اظهارات هیلاری کلینتون...


یکی از نمایندگان زن مجلس ادعا کرد که با تقویت بسیج خواهران می‎توان به مقابله با تبلیغات بی بندوباری در فارسی وان و اظهارات هیلاری کلینتون پرداخت.

به گزارش خبرآنلاین، زهره الهیان نماینده تهران، در جلسه امروز مجلس با ادعای اینکه بسیج خواهران با ظرفیت 5 میلیون نفری، 18 هزار شبکه زنان را مدیریت می‎کند، افزود: با تقویت این شبکه، بسیج خواهران توانایی مقابله با فارسی وان و تبلیغات مفتضح آن را با ارائه مشاوره‎های فرهنگی برای ازدواج و توانمندسازی زنان دارد.

وی از آخرین صحبت هیلاری کلینتون مبنی بر ارائه آموزش برای مشارکت اجتماعی زنان مسلمان یاد کرد و افزود: برای مقابله با مواضع آمریکا باید بسیج زنان را تقویت کنیم تا با توسعه فرهنگ عفاف و حجاب و تقویت بنیاد خانواده، با برنامه‎های غرب مخالفت کنیم.

این پیشنهاد با فریاد چهار – چهار نمایندگان که نشانه موافقت است، همراه شد ولی علی لاریجانی با خنده و تمسخر در واکنش به سخنان این نماینده حامی احمدی نژاد گفت: این چهار – چهار گفتن از روی ترس است، چون مربوط به خانم هاست!


3 پاسخ به “پیشنهاد یک نماینده حامی دولت: تجهیز بسیج خواهران برای مقابله با فارسی وان”

 1. vishasm گفت:

  به تهرانی های عزیز تبریک میگم بخاطر این نماینده باهوششون.

 2. ج-ح گفت:

  واقعا پیشنهاد مضحکی است

 3. 349 گفت:

  برای بالا بردن ده برابری تمایل به ازدواج و کم کردن طلاق کافی است به وضعیت اقتصادی سر و سامان داد که این انتظار هم از این دولت خودرای و لاف زن فقط توهم است