سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکذیب سریع اظهارات یک نماینده درباره نظر رهبری مبنی بر لزوم افزایش بودجه دفاعی...

تکذیب سریع اظهارات یک نماینده درباره نظر رهبری مبنی بر لزوم افزایش بودجه دفاعی

چکیده :نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از ارائه پیامی از سوی رهبری برای مجلس در باب توجه به بودجه دفاعی کشور خبر داد که لحظاتی بعد از سوی رئیس مجلس تکذیب شد....


نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از ارائه پیامی از سوی رهبری برای مجلس در باب توجه به بودجه دفاعی کشور خبر داد که لحظاتی بعد از سوی رئیس مجلس تکذیب شد.

به گزارش خبرآنلاین، اسماعیل کوثری نماینده تهران در حالی که پیشنهاد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دال بر افزایش سهم بخش دفاع از GDP به 5/4 درصد به نحوی که سهم تجهیز و توسعه از کل بودجه نیروهای مصلح به 50 درصد افزایش یابد را تشریح می‎کرد، گفت: مقام معظم رهبری در سفر به قم از طریق سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به رئیس مجلس پیام داده که مجلس به نحوی مشکلات نیروهای مسلح را حل کند. وی بر این اساس خواستار رای مجلس به این پیشنهاد شد.

دقایقی بعد که این پیشنهاد به دلیل نتیجه جلسه روز گذشته رئیس کمیسیون امنیت ملی با وزیر دفاع و معاون رئیس‌جمهوری حذف شد، محمدحسن ابوترابی فرد، در واکنش به ادعای کوثری توضیح داد: دکتر لاریجانی به بنده پیغام دادند آن مطلبی که حضرتعالی از قول مقام معظم رهبری بیان گردید نسبت به ایشان، اصلا چنین پیامی را دریافت نکرده‎اند.


یک پاسخ به “تکذیب سریع اظهارات یک نماینده درباره نظر رهبری مبنی بر لزوم افزایش بودجه دفاعی”

  1. احمد نورمحمدي گفت:

    اين چه شيوه اداره كشور است ، با پيغام ميشود كشورداري كرد !؟