سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه: در روزهای آینده چند حکم قطع ید در ملاء عام اجرا می...

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه: در روزهای آینده چند حکم قطع ید در ملاء عام اجرا می‌شود

چکیده :با توجه به اینکه مواد مخدر جزء جرایم سازمان‌یافته تلقی می‌شود، مصمم هستیم احکام خوبی را در برخورد جدی و همه جانبه با این مجرمین صادر کنیم، از این رو در روزهای آینده چند حکم قطع ید در استان اجرا خواهد شد که بعضی از این احکام برای درس عبرت گرفتن سایر مجرمین در ملاء‌عام اجرا...


دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: قوه قضائیه با توجه به دغدغه جدی مردم در بحث مواد مخدر، با تهیه‌کنندگان و فروشندگان مواد مخدر به‌شدت برخورد می‌کند.

مجتبی ملکی در حاشیه بازدید از کشفیات مواد مخدر نیروی انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه مواد مخدر جزء جرایم سازمان‌یافته تلقی می‌شود، مصمم هستیم احکام خوبی را در برخورد جدی و همه جانبه با این مجرمین صادر کنیم. وی گفت: مواد مخدر بلای خانمان‌سوزی است که از معضلات اجتماعی جامعه است.

ملکی در ادامه با قدردانی از زحمات نیروی انتظامی در برخورد با مجرمین، گفت: این کشفیات و موفقیت‌ها حاصل تلاش شبانه‌روزی زحمت کشان نیروی انتظامی در برقراری امنیت است.

وی در پایان به برخورد جدی با سارقین اشاره کرد و گفت: در روزهای آینده چند حکم قطع ید در استان اجرا خواهد شد که بعضی از این احکام برای درس عبرت گرفتن سایر مجرمین در ملاء‌عام اجرا می‌شود.


یک پاسخ به “دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه: در روزهای آینده چند حکم قطع ید در ملاء عام اجرا می‌شود”

  1. مانی افشار گفت:

    قطع ید!!! یعنی چی؟!