سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده بجنورد: شصت درصد از مصوبات دور اول سفرهای استانی دولت هنوز اجرا نشده است...

نماینده بجنورد: شصت درصد از مصوبات دور اول سفرهای استانی دولت هنوز اجرا نشده است

چکیده :مصوبات سفر اول دولت در استان خراسان شمالی همچنان باقی است. / از 800 میلیارد تومان مصوبات دور اول و دوم سفر استانی تنها 350 میلیارد تومان از نظر اعتباری اجرایی شده است و این یعنی اینکه حدود 60 درصد مصوبات هنوز اجرایی نشده‌اند و به نظر من مصوبات از نظر اعتباری جای تأمل...


نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان از متوقف ماندن برخی مصوبات سفر اول ریاست جمهوری به استان خراسان‌شمالی خبرداد.

محمد مهدی شهریاری، نماینده مردم بجنورد،مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرایی نشدن دو سد در این استان به روزنامه«ارمغان» خراسان شمالی گفت: وزارت نیرو کارشکنی می‌کند و حاضر به دادن اعتبار نیست.

وی با بیان اینکه مجوز اجرایی شدن این مصوبه دو یا سه سال پیش باید داده می‌شد، گفت: «متأسفانه مشاوران این وزارتخانه آمارغلطی به آنها دادند و با این کار حق استان مرزی و محروم ما را ضایع ‌کردند.»

عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: «مانمایندگان در پاسخ به متوقف ماندن مصوبات ساکت نمی‌نشینیم و اگر بخواهند تخصیص استان ما را از رودخانه اترک ندهند از راه‌های قانونی وارد می‌شویم.» وی در تشریح راه‌های قانونی درخصوص اجرایی نشدن مصوبات گفت: سؤال و استیضاح وزرا از راه‌هایی است که می‌توانیم از آن به نتیجه برسیم.

شهریاری در پایان به «ارمغان» خراسان جنوبی گفت: از 800 میلیارد تومان مصوبات دور اول و دوم سفر استانی تنها 350 میلیارد تومان از نظر اعتباری اجرایی شده است و این یعنی اینکه حدود 60 درصد مصوبات هنوز اجرایی نشده‌اند و به نظر من مصوبات از نظر اعتباری جای تأمل دارند.


یک پاسخ به “نماینده بجنورد: شصت درصد از مصوبات دور اول سفرهای استانی دولت هنوز اجرا نشده است”

  1. علی گفت:

    آفرین به نماینده شجاع بجنورد