سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دعوت از کارگران پیشکوت برای تجمع در روز شنبه...

دعوت از کارگران پیشکوت برای تجمع در روز شنبه

چکیده :اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور اطلاعیه ای به مناسبت ۲۹ آبان ماه (سالروز تصویب قانون کار) از اعضای خود دعوت کرد که صبح روز شنبه در تجمعی در میدان فردوسی تهران شرکت...


اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور اطلاعیه ای به مناسبت ۲۹ آبان ماه (سالروز تصویب قانون کار) از اعضای خود دعوت کرد که صبح روز شنبه در تجمعی در میدان فردوسی تهران شرکت کنند.

به‌‌گزارش ايلنا، اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری دراطلاعیه ای که به مناسبت ۲۹ آبانماه سالروز تصویب قانون کار صادر کرده است از کلیه اعضا خود درخواست نمود تا در مراسمی که به همین مناسبت راس ساعت ۹:۰۰ صبح روز شنبه ۲۹ آبانماه در محل ساختمان آموزشی خانه کارگر در میدان فردوسی خیابان انقلاب کوچه شاهرودی برگزار می شود، حضور یابند.

این گزارش حاکی است که معمولا هرساله تشکلات کارگری سالروز تصویب قانون کار را با گردهمایی و سخنرانی و صدور قطعنامه در حمایت از قانون مذکور برگزار می کنند. اما امسال به لحاظ گنجاندن اصلاح قانون مذکور دربرنامه پنجم توسعه سیاسی-اقتصادی کشور از اهمیت بیشتری برخوردار است.


3 پاسخ به “دعوت از کارگران پیشکوت برای تجمع در روز شنبه”

 1. ناشناس گفت:

  اتحاد رمز پيروزيست و از همه مهمتر شعار تعين كننده است شعار داده شود منطقي و كوبنده مثلا مرگ بر جمهوري نظامي ويا مرگ بر حكومت فله اي

 2. حبیب تبریزیان گفت:

  بزرگترین قربانی سیاست های اقتصادی احمدی نژاد طبقه کارگراست و هیچ کس بجز خود این طبقه، با اتکاء به همبستگی خودشان نمیتواند برای کارگران کاری بکند. تمرکز نیرو ، روی طرح خواست های مطالباتی(معیشتی، رفاهی، تأمینی ) اهمیت درجه نخست دارد چرا؟ چونکه برای این طبقه این خواست ها ملموس است.

 3. babak گفت:

  هیچ خبری نمیشه مردم ایران واقعا ترسو هستن اگه گرانی به بیشترین حد هم برسه صدای مردم در نمییاد چون از جانشان میترسن
  و هزینه نمیدن