سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » همسر سردار مقدم: اعلام کنند که دوستی و نزدیکی با میرحسین موسوی جرم است...
» در دیدار خانواده های زندانیان و جوانان اصلاح طلب مطرح شد؛

همسر سردار مقدم: اعلام کنند که دوستی و نزدیکی با میرحسین موسوی جرم است

چکیده :اگر علاقه به مهندس موسوی نخست وزیر امام و نزدیکی به او جرم است این را باید اعلام کنند تاهمه بدانند و در غیراین صورت این گونه رفتار با یک رزمنده و سردار دیروز باید توجیه و پاسخ گفته...


به دنبال بازداشت غیرقانونی سردار مقدم، رئیس کمیته ایثارگران ستاد انتخاباتی مهندس موسوی، تعدادی از خانواده های زندانیان و جوانان اصلاح طلب با حضور در منزل وی به دلجویی و ابراز هم دردی با خانواده اش پرداختند.

به گفته همسر این فرمانده سپاه و سردار جنگ، او از روز چهارشنبه هفته گذشته به منزل مراجعت نکرده و هیچ گونه تماسی هم با خانواده نداشته است.

به گزارش نوروز، خانم حیدری در این دیدار با وصف ویژگی های ارزنده همسرش حضور مداوم او در جبهه های جنگ و حضور در همه عملیات جنگی را گناه غیرقابل بخشش از نظر تازه به دوران رسیده های امروز دانست و گفت: اگر علاقه به مهندس موسوی نخست وزیر امام و نزدیکی به او جرم است این را باید اعلام کنند تاهمه بدانند و در غیراین صورت این گونه رفتار با یک رزمنده و سردار دیروز باید توجیه و پاسخ گفته شود.

وی با اعلام این که علیرغم ادعای قانون گرایی قوه قضائیه هیچ خبری از همسرش ندارد، شرایط روحی فرزندانش را در غیاب پدر بد توصیف کرد و گفت فرزندانم و بلکه همه خویشان و دوستان ما از این گونه رفتار در شوک هستند و پدر ایشان و پدر و مادر من هم از این رفتار زشتی که با او شده بی خبرند چرا که تحمل باور آن را ندارند.

وی هم چنین از حاضرین خواست که برای رهایی همه زندانیان مظلوم دعا کنند و اظهار امیدواری کرد که روز عید غدیر همه عزیزان دربند ازجمله همسرش در کنار خانواده های خود باشند.

محمد عزلتی مقدم،از سرداران دفاع مقدس روز 19 آبان ماه و در پی دیدار جمعی از سرداران دفاع مقدس با موسوی، بازداشت شده است.


38 پاسخ به “همسر سردار مقدم: اعلام کنند که دوستی و نزدیکی با میرحسین موسوی جرم است”

 1. IRANI گفت:

  Elam konand ke az Mirhosseine Mousavi NEMITARSND,, man hazeram ta abad dar zendan bemanam. BA DOROOD BAR SARDARE MARDOOMI,, MOGHADDAM

 2. جنبش سبز گفت:

  ببخشين اما واقعيت اينه : سردار مقدم و سرداراي … ديگه مث ايشون و وللش!!!!
  امروزه روز سردار فقط : احمدي مقدم ، رادان ، عزيز جعفري ، حسين آقاي طائب و دوستان ديگن كه خدمت به…. رو به همه چيز ترجيح ميدن و الا اگه قرار باشه به هر كي كه از راه رسيد سردار بگن كه جور در نمياد.
  اصولا امثال آقاي مقدم سر دارن نه سردار …، اينكه خونوادش هم ازش خبر نداشته باشن ربطي به قوه ي مستقل و عدالت پرور سپاهيه!! ( همون قضائيه ي سابق ) نداره شايد ايشون رفته باشه ددر مگه قراره سپاهيه بدونه همه ي اونائيكه به اسم سرداراي زمان دفاع هشت ساله دور و بر اين كافر از خدا بي خبر ( مير حسين!!!!!!!!!!!! ) جمع شدن كجا ميرن و چيكار ميكنن!!!!!!!!!!!!!!!
  خدايا علي براي زن يهودي گريه كرد و …. ما اينهمه ظلم و ستم و مي بينه و به روي مبارك نمياره ، خدايا علي به سرداراي جنگش به خاطر جنگيدن در راه خدا ارزش ويژه قائل بود اما …ما زندون و شكنجه تقديم اونا ميكنه ، خدايا تو حكومت علي سعي ميشد همه ي اديان كنار هم با صلح و صفا زندگي كنن تو حكومت …ما حتي شيعه ي علي و كسائي كه مورد علاقه ي امام عزيز بودن تحمل نميشن ، خدايا به پيغمبر و علي توهين كردن و مهربوني ديدن به … ما انتقاد كردن ، زندون اوين و قرنطينه نصيبشون شد ، خدايا علي ناشناس ميرفت و به فقرا كمك ميكرد …. ما رفتنش و تو بوق و كرنا ميكنه كمكهاش كه از جيب مردمه تو سيماي عزتي شب و روز به رخ كشيده ميشه ،خدايا علي به خاطر مردم از حكومت چشم پوشي كرد و تو خونه نشست اما … ما واسه حفظ حكومت خفقان مردم و تو خيابون به گلوله بست ، خدايا علي مخالف و تا زمان دست به شمشير نبردنش تحمل ميكرد اما دوستاي … ما تو زندون فحش ناموش به اونا هديه كردن.
  خدايا حافظ مسلمين و دافع فساد از امورشون باش آمين يا رب العالمين

 3. ناشناس گفت:

  تو رو خدا ببین کارمون به کجا رسیده
  البته من که دیگه فکر نکنم اتفاقی بیفته نه با برداشتن یارانه ها نه چیز دیگه ای
  مردم ما خودشون قبول کردن که اینجوری زندگی کنن
  خودتونو گول نزنین

  • فتنه سبز زنده گفت:

   سکوت مردم نشانه قبول کردن به دامی که توش افتادن نیست !
   وقتی « سونامی » آمد اقیانوس قبلش خیلی ساکت بود !
   برای همین هست که هر روز 5 رو میګیرن یک نفر رو آزاد میکنند !؟ دنبال عکس العمل هستند !
   بزار تمام کارت هاشون رو کنند و بلوف هاشون رو بزنند !
   صبوری رو با سر خم کردن اشتباه نګیر .!

 4. بنام فروزنده ماه و ناهید و مهر:

  یار مفروش بدنیا که کسی سود نکرد
  آنکه یوسف به زر و سیم فروخت
  آقای فیروزآبادی نمی دانم به شما چه حالی دست داد وقتی که شنیدید بنده خوب خــــدا، سردار دلــــــــها و یادگار دفاع مقدس محمد عزلتی مقدم، رئیس کمیته ایثارگران ستاد مهندس موسوی دستگیر شد؟ من و خیلی از دوستانش دلمان از این خبر گرفت .راستی شما هم که دوستش بودید.دلتان نگرفت؟
  آقای فیروزآبادی حق دوستی کجا رفت؟
  شما خوب می شناسیدایشان را،مثل همه در وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح به ریاست شما که همه استشهاد می دهند که از نیکان و صالحان روزگار هستند آقا محمد مقدم همو که به خاطر اختلاف با طرز اندیشه ای که آقای صفار هرندی در صدد ترویج آن در سپاه بود و می خواست تا سپاه را تک قطبی کند از درجه سرداری محروم بود و بر خلاف بعضی از آقایان که بعد از جنگ و در زمان صلح کیلویی درجه و مدال گرفتند، مدال و درجه اش را از مردم خوب میهنمان گرفت و همه در ستاد و وزارت دفاع ایشان را سردار می نامیدند. راقم این چند خط از دهان شما در جمعی شنیدم که همه ما را به درک ایمان و اخلاص ایشان سفارش می کردید. از آن گذشته خود حضرت عالی می دانید که میرمان، مهندس موسوی در انتخاب اشخاص و سپردن مسئولیت ها چه دقتی دارند ، در زمان تشکیل ستاد انتخاباتی میرمان ، بعد از سپردن مسئولیت ستاد ایثارگران به حاج آقا محسن رشید و آقا محمد مقدم خیال خیلی از دوستان راحت بود ….حاج محسنی که اکثر روزها در ستاد روزه بود و آقا محمد مقدم که دنیایی از مهر و صفا و ایمان بود ما این جفای به دوستان را شکایت به حضرت پروردگار می کنیم.
  در پایان فرازی از بیانیه 12 میرمان در ارتباط با دستگیری سردار مقدم در پارسال را با هم مرور می کنیم :
  خبر دستگیری برادران عزیز آقایان ……و سردار مقدم مسئول كمیته ایثارگران ستاد انتخاباتی اینجانب موجی از شگفتی و ابهام در دلبستگان به نظام اسلامی ایجاد كرده است. آنان به بند كشیده شده اند در حالی كه جرمی جز پیروی از راه انقلاب و دفاع از اجرای عدالت در مورد خون‌های به‌ناحق ریخته شده و كمك به خانواده بی گناهانی كه پس از انتخابات به زندان افتاده اند ندارند. آنان اینک در زندان به سر می‌برند در حالی که عاملان فجايع اخير آزادند و مسئولان ادعا مي‌كنند حتما به جنایاتي كه رخ داده است رسیدگی خواهند كرد. آیا با از بین بردن اسناد جنایت و در بند کردن کسانی که حقوق قربانيان را پیگیری می‌کردند این کار را انجام مي‌دهيد؟

  پروردگارا…!
  من را از هول و هراس های دنیا و غم واندوه های آخرت رهایی ببخش. و من را از شر آنان كه در زمین ستم می كنند در امان بدار….دعای عرفه

  …بنده خوب خــــدا سردار دلــــــــها و یادگار دفاع مقدس ,محمد عزلتی مقدم، رئیس کمیته ایثارگران ستاد مهندس موسوی

  را با زندان چـــه کار؟؟

 5. صدای آزادی گفت:

  دوستی باشما جرم و حرام است

 6. ملت همیشه مستضعف گفت:

  روح منی موسوی // بت شکنی موسوی
  درود بر سردار مقدم

 7. ناشناس گفت:

  ما مخلص چنین سردارای آزاده و جوانمرد سپاه که دینشونو به دنیاشون نفروختن هستیم

 8. mehdi گفت:

  salam.man chetori mitonam faaaliyat konam.mehdi az ahvaz plz javabamo bedid

 9. محمد امی گفت:

  به نام خدا
  سلام
  همه این کارها را میکنند تا صدای مهندس موسوی بلند شود و بهانه برای گل آلود کردن محیط پیدا کنند. بی تدبیری و ناتوانی آنها تا امروز در ملحفه فتنه دیگران و غوغا کردن روزنامه کیهان و دولتیان مخفی بود ولی امروز با سکوت به جا و سخن سنجیده رهبران جنبش سبز آنها مجبورند در سر و صورت همدیگر پنجه بکشند. آنها نیاز به دشمن ندارند تا نابودشان کند.اضمحلال آنها در رفتارهایشان نهفته است. هدفمند سازی یارانه ها ( که در عمل به یغما بردن همین رفاه جزئی از مردم در حال حاضر است) نمونه بارز نیاز دولت به وجود هیاهو و دشمن است.

 10. mehdi گفت:

  shopma be man begid bayad chekar konam.ta betoooooooonim faaaliyat konim.khaheshan shoma javabe manoooooooo bediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  کلمه: کمک به آگاهی بخشی خانواده ها و هموطنان بزرگترین کار است حتی با توزیع خبرنامه کلمه… باتشکر فراوان از شما همراه عزیز

 11. فتنه سبز زنده گفت:

  نادانی = حسادت = خشونت = ذلت .. .

  اینها مثل ګارد جاویدان خدا – شاه – میهن هستند !

  یه پخ بکنی از این رو به اون رو میشن ..!

  تنها چیزی که در این جور آدمها نیست شهامت و پایداری و ایمان است . .!
  اګر داشتند از حق دفاع میکردند . . این حق بوده که همیشه به صلیب کشېده شده …

  دفاعیه شون روزی که قاضی به حق ملت ازش بپرسه چرا خوتو فروختی ؟
  میګه : آقا بخدا من غلط کردم . . ګول خوردم .. . من که هیچ کاره بودم . . . من ذلیلم … من نه سر پیازم بودم نه ته پیاز ….

  وحدت ‌ = پیدا کردن رای ما = آزادی ما

 12. زنده باد سبز گفت:

  حیف این عزیز نیست که بهشون بگید سردار،من که دیگه اسم سردار رو میبرند،تنم می‌لرزه،یک آدمی‌ رو سردار تصور می‌کنم،که از ریختن خون لذت میبره،و لباس شخصی‌ اجیر میکنه،اصلا نمیتونم سردار سپاه رو خوب ببینم، قبلاً فکر می‌کردم سردار یعنی‌ کسیکه سرش پای دار میره واسه غیرت،ایمان،شرفش, تورو خدا اسم این اقای انسان و با ایمان رو سردار نگذارید

  • بسیجی سبز از مدرسه عشق گفت:

   دوست خوبم سردار همان است که فرمودی سرش را در راه خدا میدهد لکن بعضی با عملکرد ناجوانمردانه این نام مقدس را خدشه دار کردند که تعدادشان کم است اما در قدرتند .این حقیر که لایق این عنوان نیستم و بسیجی ساده ی نخست وزیر محبوب امامم
   لکن افتخارم چه در جنگ چه بعد از آن خدمت به شما مردم خوب و با ایمان است و به خاک پای شما بودن میبالم و تا آخرین رمق چون سربازی کوچک آماده خدمتم و یقین دارم ما پیروزیم .

   جامانده

 13. رضا گفت:

  بی خیال بشید…باز این سایت موسوی چاخان میکنه…دیگه موسوی چاخان معروفه

  • Rezvan گفت:

   خودت و هم مسلكانت حتي ارزش اين را نداريد كه خاك زير پاي اين عزيز ما و امثال ايشان باشيد و اصلا شايسته اين نيستيد كه ما عمر خود را براي اينهمه كج انديشي و بي ادبي شمايان و رهبرانتان تلف كنيم.

 14. ترسو گفت:

  دیری نخواهد گذشت که اگر به خمینی هم علاقه داشته باشی جرم است
  کم کم هاشمی هم میشود دشمن و چندی نخواهد گذشت که …

 15. آئین چراغ خاموشی نیست گفت:

  اکثریت جامعه را با دروغ های صدا و سیما اغفال می کنند خیلی از مردم می گویند مگر موسوی بعد از انتخابات بیانیه هم داده ؟ می گویند سید حسن خمینی مگر در ایران است ؟ باید با یک فکر اساسی تعداد بیشتری از مردم جامعه را آگاه نمود باید به مردم گفت که هدف از انقلاب حضرت امام چه بوده ؟ تا با نان و آب و یارانه و امثالهم مشغولشان نکنند .باید مردم بدانند که طرفدارن موسوی امثال سردار مقدم و خانواده شهید باکری و خانواده شهید همت و دلسوزان انقلاب و امامند . تا پای جان در دفاع از آرمان های خمینی کبیر
  ایستاده ایم و هرگز خاتمی بزرگوار و نخست وزیر حضرت امام را تنها نخواهیم گذاشت مسئولیت خون های شهیدانمان در دفاع از انقلاب ، امروز بر دوش ماست اما مسئولیتی بس عظیم تر بر عهده خواص و از جمله مراجع تقلید و بزرگان و زعمای قوم است خواص ملت بدانند که اگر امروز از حق دفاع نکنند در تاریخ فردای ایران جز نامی از ننگ و نفرت اثری از آنان باقی نخواهد ماند . سکوت زعمای قوم در این شرایط و در پرده حرف زدن هیچ تعبیری در نزد ملت ایران جزعافیت طلبی و دنیا طلبی ندارد و نخواهد داشت . پس تا دیر نشده به صف آزادی خواهی ملت بپیوندید .

 16. فرزند آریا گفت:

  هیچ جای تعجب نیست. این پدیده خاصیت تمام انقلاب هاست. شما انقلابی را نشان بده که این کار را با فرزندانش نکرده باشد. به هر حال انقلاب ما عظیم تر و تاثیر گذارتر از انقلاب فرانسه و روسیه نبود. ببینید این دو انقلاب با سازندگانشان چه کردند. در هر صورت، تمام اینها بهانه است. موضوع اصلی این است که ایرانی دیگر نمیخواهد در قید و بند ….. زندگی کند….

 17. رزمنده دفاع مقدس گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  خواهر گرامی: امام(س) نیز تاوان حمایت قاطع از فرزند برومند خویش یعنی میرحسین را چه در دهه شصت و چه همینک میپردازد!میرحسین آمد و آمدن او یعنی تازه شدن بغضهای فروخفته ای که بعلت حمایت قاطعانه ای امام(س) از موسوی در گلوی ولایتمداران!؟ ایجاد شده بود!هرگز فراموش نمیکنم بحثهای بسیار سنگین بین بچه های جنگ علاقمند به موسوی و مخالفین ایشان را! نام موسوی یادآور اشکهای بهترینهای بچه های جنگ و شهدایی، که مورد علاقه همین آقای پناهیان بودند(با این مسلک سیاسی و عقیدتی که بطور حتم مورد نفرت همان بچه های جنگ و شهداست!)، در جریان مخالفت این آقایان با امام(س) و موسوی است! بنابراین میرحسین متهم است، متهم ردیف اول است که چرا زیر بار فشار آقایان در دهه شصت از اصول خویش که همان عملکرد ذهنیت امام(ُس)در ابعاد سیاسی و اقتصادی بود برنداشت! بعد از مناظره این سید بزرگوار با آقای احمدی نژاد کیهان با نوشتن این مطلب که: «این مناظره بغض فروخفته رهبری در دهه شصت بود» ثابت کرد که میرحسین چوب حمایت حضرت امام(س) از ایشان و چوب عملکرد قاطع خویش در دهه شصت بر علیه بی و بندباری افتصادی(حد اقل در اکثریت سردمداران جناح راست سنتی) را میخورد و این روش ناجوانمردانه دقیقا بعد از کاندید شدن آن سید بزرگوار کلید خورد بنابراین وقتی امام(س) چوب این حمایت را خورد و میخورد ما را چه باک!!

 18. امام(س)چوب این حمایت را خورد و میخورد، ما را چه باک!! گفت:

  رزمنده دفاع مقدس:
  بنام خدای خمینی(س)
  خواهر گرامی: امام(س) نیز تاوان حمایت قاطع از فرزند برومند خویش یعنی میرحسین را چه در دهه شصت و چه همینک میپردازد!میرحسین آمد و آمدن او یعنی تازه شدن بغضهای فروخفته ای که بعلت حمایت قاطعانه ای امام(س) از موسوی در گلوی ولایتمداران!؟ ایجاد شده بود!هرگز فراموش نمیکنم بحثهای بسیار سنگین بین بچه های جنگ علاقمند به موسوی و مخالفین ایشان را! نام موسوی یادآور اشکهای بهترینهای بچه های جنگ و شهدایی، که مورد علاقه همین آقای پناهیان بودند(با این مسلک سیاسی و عقیدتی که بطور حتم مورد نفرت همان بچه های جنگ و شهداست!)، در جریان مخالفت این آقایان با امام(س) و موسوی است! بنابراین میرحسین متهم است، متهم ردیف اول است که چرا زیر بار فشار آقایان در دهه شصت از اصول خویش که همان عملکرد ذهنیت امام(ُس)در ابعاد سیاسی و اقتصادی بود برنداشت! بعد از مناظره این سید بزرگوار با آقای احمدی نژاد کیهان با نوشتن این مطلب که: «این مناظره بغض فروخفته رهبری در دهه شصت بود» ثابت کرد که میرحسین چوب حمایت حضرت امام(س) از ایشان و چوب عملکرد قاطع خویش در دهه شصت بر علیه بی و بندباری افتصادی(حد اقل در اکثریت سردمداران جناح راست سنتی) را میخورد و این روش ناجوانمردانه دقیقا بعد از کاندید شدن آن سید بزرگوار کلید خورد بنابراین وقتی امام(س) چوب این حمایت را خورد و میخورد ما را چه باک!!

 19. ناشناس گفت:

  یا حسین ………………. میرحسین

 20. سعيد گفت:

  سلام بر جنبش سبز

 21. حسین سبزاندیش گفت:

  مدت زمانی توفیق همراهی با سردار مقدم نصیب ما شده بود واقعا چهره نورانی وبا آرامش ایشان ما را به یاد خدا می انداخت .ننگ بر آنانی که تاب گل هایی چون ایشان را هم ندارند

 22. حسینی گفت:

  سردار یوسفی رانیز 13 آبان بسیجیان ربودند و پس از 6 تا7 ساعت شکنجه در جنگلهای لویزان رهایش کردند. ایشان دارای تحصیلات تکمیلی و نویسنده و جانباز و خانواده شهید است. جرم او را ضدیت با ولایت فقیه طرفداری از موسوی ومخالفت با بنامه های احمدی نژاد و مشایی به او تفهیم کرده بودند.

 23. سبزه قبا گفت:

  “زنده باد سبز” عزیز
  اشتباه نکنید سرداران واقعی اینانند که در ستاد ایثارگران مهندس موسوی بسیار بودند. در هر قشری هم خوب است و هم بد. سرداران آدمکش و خائن قلب سبزها را جریحه دار کرده اند. حتی سرداران و پاسداران و ارتشیان سبز هنوز حضور دارند اما اکنون زمان حرکت آنان نیست. شاید روزی که تمامیت ارضی کشور به خطر افتد و سرداران قاتل و رانت خوار، سنگرها را خالی کردند این حاکمان نادان دست به دامان آنان شوند.

 24. Rezvan گفت:

  چه گلهاي معطري در كنار مير عزيز ما هستند كه برايمان ناشناخته بودند و با شرارت حسودان و ظالمان به جرم ايستادگي بر حق به زندان افتاده اند. درود به آنان كه عزت و شرف خود را به چند درجه عمله ظالم بودن نفروختند و در قلب ملت جاودان شدند و برايشان دعا مي كنيم كه “والله خير حافظا و هو ارحم الراحمين”.

 25. مخالف رادیکالیسم گفت:

  خانم حیدری شرمنده ام انگار نسخه را فقط برای شما پیچیده اند(دیالگ حاج کاظم تو فیلم آژانس شیشه ای)اول انقلاب . . . بعد جنگ امروز هم که اینگونه . . . به شما ارادتمندم.

 26. پارسا گفت:

  همسرمحترم سردارمقدم
  شمابه اینچنین انسانی افتخارکنید.همانگونه که درجنگ ازاین مرزوبوم دفاع کردد ،هم اکنون مدافع سیدمظلاومی است که بحق پهلوی شکسته مادرش حضرت فاطمه زهرا(س)خداوندبه همین نزدیکی عجرشان راخواهدداد.

 27. زنده باد سبز گفت:

  در پاسخ دوست خوبم ” بسیجی سبز از مدرسه عشق” ممنون،ما هم به وجود شما افتخار می‌کنیم و خدا هم از شما خشنود است که نام انسانیّت و شرف رو زنده نگهداشتید و اما در پاسخ دوست عزیز “سبزه قبا” اگر ما این همه سردار واقعی‌ داریم چرا باید گم نام باشند ،حتما وقتی‌ شهید شدند ما باید آنها را بشناسیم،خوب کلمه جون تو که اینهمه صبح تا شب در حال خدمت به این مردم هستی‌ یک لیست از سردارهای واقعی‌ که هستند تهیه کن که ما از وجود آنها آگاه بشیم،من که اهل سیاست نبودم فقط وقت خاتمی نجیب به سیاست علاقه مند شدم و زمان میرحسین چون اینها یک شور و عشق عمومی‌ به وجود آوردند و یک سردار میشناختم به نام سردار رضایی که گفت رای من مثل ناموس من میمونه که واسه اون یک قدم هم بر نداشت،باقی‌ سردارها که مردم رو سر دار بردند نه اینکه خودشون سردار باشند پس به من حق بدهید که از اسم سردار انزجار داشت باشم که این سرداران سرهای زیادی را برای قدرت دو روزه دنیا بی‌ سر کردند

 28. رضا گفت:

  اصولا در هر دوران از تاريخ يكي مانند مختار نيز پيدا ميشود يا حسين مير حسين

 29. سلیمان سبز گفت:

  دوستی با موسوی عزیز افتخار ملی است.

 30. صائب گفت:

  دارم ميبينم تو آتيش نفاق و حسادت و بخل و كينه و حماقتون اين دنياي نداشتتون رو باختيد اگر مسلمان نيستيد لا اقل مرد باشيد

 31. علي گفت:

  بچه هاي سبز
  منتظر باشيد
  يه انتظار طولاني
  حداقل 8 ساله
  زودتر از اونمن با هيچ تحليل واقع بينانه اي نميتونم بگم آزادي نزديكه
  حداقل 8 سال ديگه زمان لازمه

 32. امیر گفت:

  با عرض سلام و ارادتمندی خدمت ملت سبز ایران زمین……..
  والا وقتی به اهل بیت امام (ره) حمله می کنند و اهانت می کنند دیگه چه انتظاری داریم که به سردار مقدم حلمه نکنند….

  اما تا زمانیکه سکوت مردم ادامه داشته باشه همینه بد تر هم می شه
  همیشه حق سرش سنگینه و نتیجه بخش خواهد بود

 33. محسن گفت:

  سلام
  من پیگیر کار دکتر یوسفی بودم( با درجه سپهبدی ) به قول آنچه در پرونده اش بود (در کلانتری) بازنشسته اش کرده اند. من خیال کردک رفتگر و یاکارگیری چیزی است. افسری به من گفت این را می بینی نویسنده است. محقق است .زمان انتخابات مکه بوده و تازه روزهای انتخابات مشغول سرویس دهی به میهمانانش بوده است. جرمش این است که به بسیجیانی که می دیده می گفته مردم را نزنید. ایشان جانبازی است که کمیسیون عالی سپاه او را برای همیشه از ادامه خدمت معاف و برابر آنچه در وبلاگش آمده است توسط یک دکتر آزاده پاسدار بازنشسته سپاه به زندگی برگشته است آقای یوسفی برادر14 ساله اش را در سال 66 از دست داده خانواده همسرش خانواده شهید است و پسر پاسدارش سه سال پیش از ساخمان افتاد و در جا جان سپرد. پسرش تازه داماد بود.یکسال بعد نیز برادر کوچکش نیز سکته مغزی کرد و فوت کرد. سایلان بود که خانمش مریض بود . خود چندین بار در بیمارستانهای چمران و بقیه الله بر اثر بیماری اعصاب و نیز قلب بستری شده است.درس وبلاگشwww.1442.persianblog.ir است و در آنجا هم آدرسها و لینکهایی دارده است. ئختر و خانمش در کلانتری در حالی او را می بردند و گریه می کردند اما این مرد بزرگ می خندید. می گفت یابد ابن ملجمهایی هم باشند. بلا نسبت ابن ملجم. آدرس را نتوانستم از کلانتری بگیرم ولی نامحسوس پیگیری کردم تا داد سرا و پلیس امنیت رفته است. بچه های کلانتری می گفتند خودش می داند ولی لو نمی دهد.ایشان در پرونده اش مدرک دکتری نوشته بود. خیلی به او فحاشی نمده بودند. زیاد به سرش زده بودن . خانمش که معلوم بود خیلی زجر کشسده است برای افسران می گفت تمام بدنش قرمز و کبودهاست چای گرم هم به سرش ریخته اند. به او گفته بودند توضد ولایت فقیه هستی چون با احمدی نژاد مخالفی ضمناً ایشان در وبلاگش علیه مشایی موضع گرفته و حرفهای دو پهلوی هم نوشته بود. همچنین ایشان می گوید از من خواستند که امضاء کنم که مرا موچ سبزی ها دزدیدند.ولی آیا موج سبزی ها شوکر، باتون، بیسیم و لباس نظامی پوتین دارند؟
  برای افسری تعریف می کرد حکومت با کفر می ماند ولی با ظلم نمی ماند. اگر عکسهایش را ببینید متوجه خواهید شد.
  جالبه می گوید داشتم به سرکلاس می رفتم که تلفن زدند. خیلی خواستم با او ارتباط برقرار کنم ولی حال خوبی نداشت و دختر و خانمش هم نمی گذاشتند طوری به او چسبیده بودند که نکند کسی از دور او را با تیر بزند.برای افسر می گفت 4 سال تحقیق کرده و یکسال نشسته و نوشته ام و بالای دو میلیون خرج کرده ام. می ترسم فردا روز برای اون هم کتک بخورم.