سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اولین درخواست منتخب مدیران مطبوعات از وزیر ارشاد: رامین را برکنار کنید...

اولین درخواست منتخب مدیران مطبوعات از وزیر ارشاد: رامین را برکنار کنید

چکیده :حسین انتظامی که به عنوان نماینده مدیران مسؤول مطبوعات برگزیده شد، بلافاصله از حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست به دلیل نارضایتی مدیران مسئول مطبوعات و روزنامه نگاران از عملکرد محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، تغییر این معاونت در دستور کار قرار...


عصبانیت رجانیوز و اعتراف به انتخاب حسین انتظامی با رای اصلاح طلبان

نماینده منتخب مدیران مسؤول مطبوعات در هیئت نظارت بعد از انتخاب به این عنوان، از وزیر ارشاد خواست معاون مطبوعاتی خود را تغییر دهد. همزمان رجانیوز نیز به نقش اصلاح طلبان در انتخاب حسین انتظامی اعتراف کرد و خبرگزاری فارس نیز از کناره‌گیری صالح آبادی به نفع انتظامی و انتقاد شدید او از وضعیت فعلی مطبوعات و افتخار وی به حمایت از موسوی و خاتمی خبر داد.

به گزارش عصر ایران، یکی از مدیران مسئول شرکت کننده در انتخابات اخیر تعیین نماینده مدیران مسئول مطبوعات در هیئت نظارت در این باره اظهار داشت: حسین انتظامی که به عنوان نماینده مدیران مسؤول مطبوعات برگزیده شد در حاشیه این جلسه از حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست به دلیل نارضایتی مدیران مسئول مطبوعات و روزنامه نگاران از عملکرد محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، تغییر این معاونت در دستور کار قرار گیرد. به گفته وی، این درخواست با حمایت و استقبال مدیران مسؤول مطبوعات مواجه شد.

همچنین سایت رجانیوز با ابراز عصبانیت شدید از ناکامی کاندیدای جناح دولتی در این انتخابات، ادعا کرد که: “انتظامي با رأي تشکيلاتي نشريات دانشگاه‌آزاد و اصلاح‌طلبان در هيأت نظارت ماند.”

خبرگزاری فارس هم با اشاره به اینکه صالح آبادی شرايط فعلي را بدترين دوره مطبوعات دانست و در نهايت اعلام كرد كه به نفع حسين انتظامي از نامزدي انصراف مي دهد، گزارش داد که حجت‌الاسلام منصور غفوري مدير مسئول نشريه “وظيفه ” به اظهارات صالح آبادي يكي از كانديداهاي اصلاح‌طلب اين انتخابات، كه به زنداني بودنش در دو دوره جمهوري اسلامي افتخار مي كرد، ‌واكنش نشان داده و گفته است: زنداني بودن در نظام جمهوري اسلامي به جرم سياسي ننگ است. چه كسي اين فرد (صالح آبادي) را تأييد كرده است؟ مگر هنوز وزارت ارشاد ما وزارت ارشاد مهاجراني است كه نامزد انتخابات مديران مسئول افتخار مي‌كند كه دو دوره زنداني جمهوري اسلامي بوده و به موسوي و خاتمي افتخار مي‌كند؟

گفتنی است انتخابات تعیین نماینده مدیران مسؤول در هیئت نظارت بر مطبوعات امروز یکشنبه در تالار وحدت برگزار شد که حسین انتظامی به عنوان نامزد ائتلاف اصلاح طلبان و اصولگرایان منتقد، با 280 رای به عنوان نماینده مدیران مسؤول انتخاب شد و نامزد جناح دولتی با وجود تمام تلاشهای پشت پرده، تنها توانست 162 رای کسب کند.


8 پاسخ به “اولین درخواست منتخب مدیران مطبوعات از وزیر ارشاد: رامین را برکنار کنید”

 1. ییی گفت:

  درود بر ازاد اندیشان

 2. مانی افشار گفت:

  درود به این مرد شجاع “حسین انتظامی”
  همراه بودن با موسوی و کروبی و خاتمی همیشه باعث رنجش ستاد کوتا می باشد.
  من انتخاب حسین انتظامی به عنوان منتخب مدیران مطبوعات را تبریک میگم.
  به امید آزادی اندیشه و قلم…

 3. سبزینه گفت:

  از امروز؛ منتظر تعامل سازنده بین وزارت ارشاد و مطبوعات مستقل و اصلاح‏طلب و منتقد باشین!!!!!!! (خواب خوش کیلویی چندی!×)

  ضمنا

  چو بد پیش آمد از بدتر بترس. بذارین همین رامین بمونه، چون معلوم نیست بعدی چه بلایی بیشتر سر مردم و مطبوعات و نویسندگان و … بیاره! لطف کنین لااقل از همین یکی توبه کنین!

 4. شرف گفت:

  هر انتخاباتی برای اراذل و اوباش تبدیل به یک کابوس شوم خواهد شد، به … پیشنهاد میکنم، یکبار برای همیشه بساط انتخابات را برچیند.
  به فرض در انتخابات دور آینده مجلس، … باید همه راستهای منتقد را هم از دور رقابت حذف کند، چون دیگر عملا امکان تقلب برای او مانند مجلس هشتم وجود ندارد و قطعا هر رای دهنده و هر کاندیدا برای قسمت آخر انتخابات وارد رقابت میشود، پس علا بهترین کار همان برچیدن بساط انتخابات است!!!!

 5. متعجب گفت:

  یعنی هنوز تو این مملکت انتخاباتی هم باقی مونده؟! باورش سخته

 6. mami گفت:

  انشاءالله بزودي شاهد رسوائي و نابودي كودتاكران خواهيم بود
  تافتح نهائي يك ياحسين ديگر

 7. امير گفت:

  حمايت از يك …. كه هنوز تصميمات غلطت آن در روزنامه همشهري زبانزد كاركنان اين مؤسسه است خوشحالي ندارد
  حمايت از كسي كه بزرگترين مركز فرهنگي كشور را به يغما برده
  حالا اصلاح طلبها كارشان بجايي رسيد كه براي يك … مي‌كنند
  بسيار متآسفم
  براي تاييد اين مطالب حداقل به چند نفر از كاركنان قديمي همشهري مراجعه كنيد

 8. غلامر ضا مرادی گفت:

  تا ریخ نشان داده که در جها ن همیشه دانشگاه ها سنگر ضد حکومت دیکتا تور ی و نجات دهنده ملت در بند بوده
  و هست .دانش جو یا ن و استا دا ن دانشگاها چشم جراغ هر ملت است و خار درجشم حکومتخود کامه میباشد ، دا نش
  بمعنا یه د ا نا یی , علم و فضل است و حکو مت مستبد چون فا قد دانش , علم و فضل میباشد چشم د یدن افراد فاضل و عالم را
  ندارد و برای از میان برداشتن دانشجو یان واستادان دانشگاه عده ای مزد ور نادان اجیر و مسلح میکند و بجنگ دانشگا هیان میرود .
  دانش جویان و ا ستادان عزیز خوب آگا ه هستید ملت ایران جشم انتظار شما هستند و از جان و دل پشتی بان شما , این حکومت
  … را میکشد و مردم جهان نظاگر و پشتی بان شما هستند و با خرد و دانشی که دارید سنگرتان را رها نکنید که پیر وزی با شما است. استقامت استقامت .