سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ماموران زندان از ملاقات نسرین ستوده با خانواده‌اش جلوگیری کردند...

ماموران زندان از ملاقات نسرین ستوده با خانواده‌اش جلوگیری کردند

چکیده :ممانعت ماموران امنیتی زندان اوین از ملاقات نسرین ستوده با خانواده اش در حالی صورت گرفت که نسرین ستوده در تماس تلفنی به همسرش، به وی اطلاع داده بود که ماموران گفته اند امروز او می تواند به همراه دو فرزندش برای ملاقات به زندان اوین مراجعه...


مسئولان زندان اوین بعد از ظهر امروز از ملاقات نسرین ستوده، وکیل دادگستری با خانواده اش جلوگیری کردند.

به گزارش مدرسه فمینیستی، ممانعت ماموران امنیتی در حالی صورت گرفت که نسرین ستوده در تماس تلفنی به همسرش، به وی اطلاع داده بود که ماموران گفته اند امروز او می تواند به همراه دو فرزندش برای ملاقات به زندان اوین مراجعه کند.

بر اساس این گزارش، هنگام مراجعت همسر ستوده به زندان اوین برای ملاقات همسرش، ماموران امنیتی به رضا خندان گفتند که تنها دو فرزند خردسال نسرین ستوده می توانند به ملاقات مادرشان بروند و رضا خندان و بقیه خویشاوندان حق ملاقات ندارد.

به گفته رضا خندان، فرزندانش هم کوچکتر از آن بودند که بتوانند به تنهایی به همراه ماموران زندان به دیدار مادر بروند.

خندان درباره آخرین تماس این وکیل زندانی گفت: “هنگامی که نسرین ستوده با من تماس گرفت، به او گفتم که پرونده اش به دادگاه فرستاده شده است، اما در کمال تعجب متوجه شدم که او اصلا در جریان نیست و نمی دانست که پرونده اش به این مراحل رسیده است.”

لازم به یادآوری است که نسرین ستوده، ۱۳ شهریورماه در پی احضار کتبی به دادسرای اوین بازداشت شد و از روز ۳ مهرماه تا اول آبان ماه در اعتصاب غذا بود و از آن زمان تاکنون تنها خواهر نسرین ستوده یک بار حق ملاقات با وی را داشته است.


4 پاسخ به “ماموران زندان از ملاقات نسرین ستوده با خانواده‌اش جلوگیری کردند”

 1. SABZ RAHAEYE IRAN V گفت:

  Azadi, be shekle, shakhee zeytanist, ke az toke kabutari sepid bal oftade, va be zire paye, Dolat Mardan, Leh mishav. motmaennan sabre mellat hadi darad

 2. Arash Hooshmand گفت:

  moraaghebe in monaafeghaan ham baashid ke khod raa be dorugh sabz va eslahtalab ja zade’and va dar haghighat ma’murand!

 3. IRANE SABZE MA گفت:

  Arash jan, ye ehsas moteallegh be hich kas joz khode shakhs, nist, ghezavat kardan kare dooosh varist. doooooorooooood be jonbeshe sabze mardoooomie IRAN. Arash jan janam fadaye shir zani ke be khatere mano TO,, be door az farzandanesh dar siyahchal asire.

 4. مخالف رادیکالیسم گفت:

  بالاخره فرزندانشان ایشان را دیدند یا نه؟لطفا خبر بدین.