سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده ابهر، پس از جلسه غیرعلنی: مردم برای مقاومت و صرفه‌جویی آماده باشند...

نماینده ابهر، پس از جلسه غیرعلنی: مردم برای مقاومت و صرفه‌جویی آماده باشند

چکیده :مردم باید در آستانه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها برای ایستادگی و مقاومت آماده باشند و صرفه جویی در مصرف را مدنظر خود قرار...


نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مردم خواست در آستانه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها برای ایستادگی و مقاومت آماده باشند و صرفه جویی در مصرف را مدنظر خود قرار دهند.

احمد مهدوی نماینده ابهر که پس از جلسه غیرعلنی مجلس در خصوص طرح هدفمندی یارانه‌ها، با خبرگزاری مهر گفتگو می‌کرد، در بیان توصیه های خود به دولت و مردم در خصوص طرح هدفمند سازی یارانه ها گفت: مردم باید با اجرای هدفمندی یارانه ها بیش از پیش صرفه جویی کنند و الگوی مصرف را با استفاده از کالاهای کم مصرف رعایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید صرفه جویی را در زندگی الگوی خود قرار دهند ، افزود: تمامی صنوف، مراکز خدماتی و حمل و نقل نیز باید در زمینه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها کمک کنند.

مهدوی تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده تخلفات حتما آن را به مراجع قانونی گزارش دهند و در زمینه هدفمندی یارانه ها نیز با دولت همکاری کنند و همچنین ایستادگی و مقاومت داشته باشند. دولت نیز باید به تخلفات رسیدگی کند و در این زمینه نظارت موثری داشته باشد.

وی تاکید کرد: دولت باید قانون هدفمندی یارانه ها را به صورت صحیح اجرا کند و مهمترین موضوع در اجرای این قانون مدیریت خوب در اجراست که از مشکلات جانبی پیش گیری می کند. دولت باید با برنامه ریزی در عرصه اجرا گام بردارد و همچنین در این زمینه شفاف سازی و اطلاع رسانی درست به مردم داشته باشند.

مهدوی تاکید کرد: شفاف سازی در زمینه هدفمندی یارانه ها می تواند از طریق رسانه ها به خوبی انجام شود و موجب می شود که از هر گونه مشکلات جانبی و زیان های احتمالی در اجرای این طرح پیشگیری شود.


4 پاسخ به “نماینده ابهر، پس از جلسه غیرعلنی: مردم برای مقاومت و صرفه‌جویی آماده باشند”

 1. بامداد گفت:

  یا حسین! مگه قراره بعد از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها چه بلایی سرمون بیاد که باید مقاومت و صبر به خرج بدیم و ریاضت کشی کنیم؟ مگه قراره چه بدبختی نازل بشه که این همه نیرو برای سرکوب مردم آماده باش گذاشتند؟ اگر این طرح به قول رئیس جمهور منتصب، ارزانی و رفاه به همراه میاره و هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد پس این کارهاو حرفها و تهدیدها و لشگرکشی ها برای چیست؟

 2. ناشناس گفت:

  معلومه که از اوضاع مملکت بی خبری .شما ها نمایندگان واقعی ملت نیستید.سیاست های شما مردم را بیچاره کرده است مگر تابحال وضعیت عالی بوده است که از این به بعد صرفه جویی کنیم.دیگه خسته شدیم از این حکومت بی کفایت.

 3. ناشناس گفت:

  آقای احمدی نژاد معمولا از افعال معکوس استفاده می کنند.

 4. لیلا گفت:

  از وضعیت اقتصادی نگران نیستم. خدایا ..تعداد معتادها،دزدها،بیخانمانها…..طلاق…تن فروشی…