سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » منتجب نیا: دفتر حزب اعتماد ملی رفع پلمب شده است...

منتجب نیا: دفتر حزب اعتماد ملی رفع پلمب شده است

چکیده :حدود 5 سالي است كه حزب اعتماد ملي تلاش موفقيت‌آميز داشته است، اما متاسفانه با برخوردي كه با حزب صورت گرفت، كار متوقف شد. در حال مطالعه براي ادامه فعاليت هستيم، بايد بررسي كنيم چه طور مي‌توانيم از امكاني كه در اختيار ما است، استفاده كنيم و آيا مي توان از اين امكان بهره گرفت يا...


قائم مقام دبيركل حزب اعتماد ملي، از رفع پلمپ دفتر حزب متبوعش خبر داد و اعلام كرد: به ما گفته شده كه حزب مي‌تواند فعاليت خود را آغاز كند.

حجت الاسلام و المسلمين رسول منتجب‌نيا با اعلام اين خبر به ایسنا، افزود: در حال حاضر بايد بررسي كنيم كه چه نوع فعاليتي را در فضاي كنوني مي‌توانيم داشته باشيم، اما هنوز به نتيجه قطعي نرسيده‌ايم.

وي افزود: حزب اعتماد ملي خود را آماده كرده بود تا بتواند در راستاي آرمان‌هاي انقلاب، ‌امام(ره) و چارچوب نظام به ملت خدمت كند.

وي با بيان اين‌كه حزب اعتماد ملي در نظر داشت تادر جهت رشد، تعالي فرهنگي و سياسي كشور تلاش كند، تصريح كرد: حدود 5 سالي است كه حزب اعتماد ملي تلاش موفقيت‌آميز داشته است، اما متاسفانه با برخوردي كه با حزب صورت گرفت، كار متوقف شد.

منتجب‌نيا با بيان اين‌كه در حال مطالعه براي ادامه فعاليت هستيم ، تصريح كرد: بايد بررسي كنيم چه طور مي‌توانيم از امكاني كه در اختيار ما است، استفاده كنيم و آيا مي توان از اين امكان بهره گرفت يا خير.

قائم مقام دبيركل حزب اعتماد ملي ادامه داد: طبق قانون اساسي، فرمايشات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبري حزب و مطبوعات جايگاه ويژه‌اي دارند و جزو نهادهاي اثرگذار در كشور به حساب مي‌آيند.

وي در ادامه با ابراز اين عقيده كه در حال حاضر ميان واقعيت و حقيقت فاصله افتاده است، گفت: برخي فعاليت احزاب را بر نمي تابند و فعاليت و گسترش رسانه‌ها و مطبوعات مستقل و آزاد را قبول ندارند.

وي درباره نمايشگاه مطبوعات امسال نيز ابراز عقيده كرد: به نظر مي‌رسد انگيزه لازم از مردم و اصحاب مطبوعات سلب شده و اين موضوع در مورد احزاب هم صدق مي‌كند.

منتجب‌نيا بركناري دبيركل حزب اعتمادملي را به شدت تكذيب كرد و گفت: اين دسته از اخبار در برخي محافل ساخته و جعل و پخش مي‌شود در حالي كه حزب اصلا جلسه‌اي ندانسته است كه بخواهد چنين تصميمي بگيرد.


17 پاسخ به “منتجب نیا: دفتر حزب اعتماد ملی رفع پلمب شده است”

 1. بسیجی گفت:

  به نام امام خدای امام بر حق ما خامنه ای. خوباست امیدوارم با این قبیل کارها کدورت ها برطرف شده ودوباره همه با هم به ساختن ایران عزیز همت کنیم امیدوارم اعتماد ملی هم مانند سالهای قبل از انتخابات در راه تعالی اسلام و ایران وپیروی از امام راحل و مقام عظمای ولایت گام بردارد.یا حق.

  • بسیجی خمینی گفت:

   گل می روید به باغ ، گل می روید … قهوه تلخ رو می بینید ؟

  • بسیجی خمینی گفت:

   ” به نام امام خدای امام بر حق ما خامنه ای” ؟؟!!! … یعنی خامنه ای خدای امامه ؟ من که نفهمیدم !

  • برگ سبز گفت:

   نه خوشبختانه. تا به آزادی نرسیم ول کن نیستیم. ما با آنهایی که دستشان به خون مردم آلوده است سازش نمی کنیم. راستی در جمله ی اول از نظر روانشناسی شما بیشتر منظورتان آقای خامنه ای است تا خدا. وگرنه شما به خاطر خدا این حرف را نزدی.

   • بسیجی گفت:

    به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.عزیز جان من به خدایی اعتقاد دارم که از طرف رهبرم به من شناسانده شده من خدا را جسم نمیدانم که بگویم خدای همه ما یکیست(البته در اصل یکیست) اما ایا خدایی که من به او اعتقاد دارم با خدایی که تو به ان معتقدی یکیاست ؟ایا اگر از من و تو بخواهند که بگوییم خدا کیست یا چیست هردو یک حرف را میزنیم؟نه خدای من شاید زورش از خدای تو بیشتر باشد ولی دانشش کمتر شاید خدای من از پول ضعیفتر باشد شاید خدای من نتواند مرا از مشکلاتم رهایی بخشد میبینی همه ما قرائت های مختلفی از خدا داریم اگر نداشتیم خدا این همه پیامبر را بهسوی ما نمیفرستاد تا خودش را به ما بشناساند.یا حق

  • محمد حسین گل گفت:

   من طرفدار ادب این بسیجی هستم. از برادران و خواهران سبز هم خواهش می کنم بیاین اصل گفتگو رو حتی در سخت ترین شریط رعایت کنیم و اینقدر گیر های غیر منطقی ندیم (مثل گیر دادن به به نام خدا و اینجور مسائل) که چند روزه در جواب کامنت های ایشون می بینم. ما همه ایرانی هستیم. با هر اعتقادی. حتی اگر کسی به ما زور گفت و کتکمون زد و اهانت کرد، به عنوان آدم های سبز می تونیم مسالمت آمیز و قدرتمندانه برخورد کنیم. چه برسه به این برادر یا خواهر که از در منطق و صلح و گفتگو وارد می شه.
   من شخصا از ایشون به خاطر برخورد منطقی ترش از خیلی ها چه این وری چه اون وری تشکر می کنم.

 2. ناشناس گفت:

  از نظر فعاليت اينها با هيچ كس تعارف ندارند مواظب باشيد براي شناسائي افراد نباشد نمايشگاه چون انحصاريست خيلي بي روح وسرد

 3. سبزینه گفت:

  چرا حزب اعتماد ملی عضوگیری نمی کند ؟

 4. ناشناس گفت:

  بنام خدای محمد! آقا یا خانم بسیجی عزیز! بعضی زخم ها التیام پذیر نیست! جواب خون ریخته بیگناهان را چه کسی میخواهد بدهد؟ خون شهید میجوشد و دامان ظالمین را خواهد گرفت.

 5. سعيد گفت:

  كدورت بين مردم ودولت است ومحم برطرف كردن اين كدورت است والا فك پلمپ دفتر حزبي كه معلوم نبود براي چي پلمپ شده وحالا
  پلمپ ان شكسته شده رفع كدورت نميكند.دلي كه شما از اين مردم كه باچه ارزوها با ان همه كنايه ها از بيگانه ها كه ميگفتند براي چي راي ميدهيد اينها راي شما رابه حسانمياورند وباز خود را گول زدند وبه خود اميد واهي دادندوراي دادند شكستيد چگونه التيام ميدهيد
  با ان همه خون به نا حق ريخته شده ان همه زندان رفته ان همه اخراج شده چه از كارودانشگاه چه ميكنيد مگر ميشود از خون سهرابها گذشت دولت حتي براي دلخوشي مردم هم شده يك بارتصلي بخش دل شكسته مردم نشد حالا شما عزيز بزرگوارمن دم از رفع كدورت مي زني من هم مثل تو ومثل تمام ايرانيان كشورم دووست دارم همه باهم در كنار هم با هر فكرو عقيده كنار هم باشيم به اميد ان روز

 6. احسان یوسفی گفت:

  نمیشود با ادبیات لمپنی با جملات قصار ساختنی من از اشک مادر سهراب از ناله خواهرم ندا بگذرم یا سازش کنم
  یا مرگ یا آزادی

 7. لانه سبز گفت:

  سلام

  من از آقای “بسیجی” تشکر می کنم که ادب را رعایت می کنند
  خدا را شکر که شما شبیه برخی ها که اصلا توجه نمی کنند ایران کشور شعر و ادب است،رفتار نمی کنید.
  کاش همه مانند شما با مخالفانشون برخورد می کردند.

  منم امیدوارم رفع پلمب مفید باشد و چند صدایی را به جامعه برگرداند

  ممنون

 8. امیرعلی گفت:

  میخوان اختلاف بندازن . گولشون رو نخوریم . بعید نیست کروبی بخواد بخاطر مصالح حرب کنار . کوچیکش کنند و خیلی موارد دیگه . موضوع خیلی بو داره . اصلا امکان همچین چیزی وجود ……
  نمیدونم . ولی مسلما تمام این کارها بدون هماهنگی اتاق فکرشون انجام نمیشه . مطمئن باشیم یه کاسه ای زیر نیم کاسشون هست

 9. زنده باد سبز گفت:

  به نام خدای بیدارکننده

 10. سبزینه گفت:

  بابا گول اینارو نخورید انتخابات مجلس نزدیکه اینه دنبال اینن که بگن احزاب ازادن
  دنبال رای مردم هستن اقایان اعتماد ملی گول نخورید مردم مواظب باشید

 11. 123 گفت:

  واقعيت اينه كه در آستانه هدف مندي يارانه ها دولتي ها ميخوان باز هم از محبوبيت اصلاح طلبها به نفع خودشون بهره برداري كنن و بتونن از اين بهران سالم در برند از اين بنابر اين دست به اين گونه اقدامات مي زنن
  به نظر من نبايد به اين جور كارها دلخوش بود و مواظب بود بازيچه دست دولتي ها نشيم
  بايد پرسيد چرا وقتي دو حزب اصلاح طلب را غير قانوني اعلام ميكنن به حزب اعتماد ملي اجازه فعاليت مجدد ميدن و دنبال چي هستن ؟