سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تشكر چاوز از ساخت ده هزار آپارتمان در ونزوئلا توسط ایران...

تشكر چاوز از ساخت ده هزار آپارتمان در ونزوئلا توسط ایران

چکیده :هوگو چاوز رییس جمهوری ونزوئلا كه از سفر دوره ای به چند كشور متحد ونزوئلا به كشورش بازگشته در گزارشی كه از تلویزیون دولتی این كشور درباره دستاوردهای سفر منطقه ای خود ارایه كرد گفت كه ایران به همراه روسیه، بلاروس و پرتغال بیش از 37 هزار خانه در ونزوئلا خواهند...


هوگو چاوز رییس جمهوری ونزوئلا كه از سفر دوره ای به چند كشور متحد ونزوئلا به كشورش بازگشته، در گزارشی كه از تلویزیون دولتی این كشور درباره دستاوردهای سفر منطقه ای خود ارایه كرد گفت كه ایران به همراه روسیه، بلاروس و پرتغال بیش از 37 هزار خانه در ونزوئلا خواهند ساخت.

به گزارش عصر ایران؛ چاوز با اشاره به دستاوردهای سفرش گفت: ساخت خانه شركت های این چهار كشور برای ما به صرفه تر از ساخت خانه از سوی  شركت های داخلی ما است.

چاوز كه مدعی بود انعقاد قرار داد ساخت این واحدهای مسكونی یكی از مهم ترین دستاوردهای سفر منطقه ای خود به كشورهای روسیه، بلاروس، اوكراین، ایران، سوریه، لیبی و پرتغال بوده است، افزود: روسیه قرار شده 10 هزار واحد مسكونی در زمین های متعلق به ارتش در كاراكاس بسازد، شركت های  ایرانی نیز قرار است در ساخت 10 هزار واحد مسكونی یاری مان دهند، پرتغال 12 هزار و 512 واحد مسكونی خواهد ساخت و بلاروس نیز تعهد داده تا 5 هزار واحد مسكونی برایمان بسازد.

چاوز به شهروندان آسیب دیده از طوفان و رانش زمین اخیر در كاراكاس وعده داد كه 520 واحد از این خانه ها به شهروندانی تحویل خواهد شد كه خانه هایشان در اثر رانش زمین اخیز در كاراكاس از بین رفته است.

به گفته چاوز آپارتمان ها 3 خواب، دو حمام، یك هال و یك آشپرخانه خواهند داشت.

یكی از تكنیك های تبلیغی چاوز در 10 سال گذشته اختصاص زمین و واحدهای مسكونی به بی خانمان ها و فقرای ونزوئلایی بوده است و حامیان اصلی چاوز در ونزوئلا نیز از میان همین طبقه هستند.


16 پاسخ به “تشكر چاوز از ساخت ده هزار آپارتمان در ونزوئلا توسط ایران”

 1. ناشناس گفت:

  جناب ونزوئلا؛ لطفا اجازه دهید ما نیز به کشور شما پناهنده شویم. یا به قول ضرب‏المثل هر رفتی را آمدی است، شما نیز در ایران ویران ما، خانه بسازید تا دیگران خرابش کنند و در مقابل در آن، ارائه قدرت و شعار و … اما شما کوچکتر از این خواسته‏اید! اضافه و سرریز چاه نفتمان مال شمایان!

 2. مرتضی سبز گفت:

  افرین براین دولت خدمتگذار٠با توجه به اینکه همه مردم ایران بی نیاز ازمسکن هستند بفکر کشورهای دیگر هم هست٠دورود٠مردم انقدر سیرند که کسیه کیسه پول خیرات میکنیم ٠مسکن میسازیم ٠بیمارستان و٠٠٠بیخود نیست که میگویند چراغی که بخانه رواست به ٠٠٠حرام است

 3. ناشناس گفت:

  كجا گفته اهدا ميكنه ازخودتون درميارين

 4. امیر گفت:

  آفرین باید گفت به این دولت که خودمان از گشنگی میمیریم اونوقت کمکها آدامه داره..

 5. ميكروب گفت:

  چراغي كه به خانه رواست به همسايه حرام است

 6. علی گفت:

  فقط می خوام به این.. فحش بدم! از عصبانیت می خوام سرمو بکوبم به دیوار!
  آخه وقتی ملت خودمون محتاج یک آپارتمان 30 متری هستیم، خدا آخه چرا باید برا ونزوئلا خونه بسازه. حرامه به خدا! مگه از جیب خودش می ده ؟ من که راضی نیستم این همه بدبختی بکشم اونوقت پول مملکت بره تو شکم بقیه.

 7. ناشناس گفت:

  يك سوال، آيا آقاى چاوز به تا به حال به ثروتمندان، بى احترامى كرده است؟

 8. آزاده گفت:

  خدا را شكر بالاخره در يك جا مسكن مهر نتيجه داد.

 9. غلام گفت:

  پول نفت چي شده ؟؟؟؟؟

  به گفته چاوز آپارتمان ها ۳ خواب، دو حمام، یک هال و یک آشپرخانه خواهند داشت. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. احسان گفت:

  کاش چاوز زئیس جمهور ما بود

 11. پیمان گفت:

  واقعا رییس انتسابی دولت بسیار بخشنده است؟ به فامیلهای نسبی وسببی خود پستهای دولتی می بخشد! البته به هر کدام به تعداد دلخواه! کیسه کیسه پول به همسایگان عزیز ! نیروگاه برق برای لبنان میسازد! وخانه برای دوستان پوپولیستش! وکمک وامتیاز مالی وغیره به حاکمان درجه جندم کشورهایی که با وعده همین امتیازها به ایران می ایند

 12. IRANI گفت:

  Doste khob anast ke faghat goftani hara goyat,, na naa ghoftani hara,, va neshan dad baraye,,AN,, doste khobist

 13. زن ایرانی سبز اندیش گفت:

  خسته شدیم دیگه. تورو به خدا قسم می دهم کاری بکنید ما را از دست این جلادها نجات بدین

 14. partowazadi گفت:

  Hoghoogh va dastmozde karamndan va kargarane ma pardkhat nemishe valie khooneh dar Venzoela sakhteh mishes. Wy behale mardome Iran.

 15. mikrobe siasi گفت:

  in farzandane nakhalaf ba hazfe rayaneha be mardom feshar miyarand va ba heyfo meile polesh be donbale doste va poshtiban baraye tadavom dadan be hokomate diktatoriye khodeshan hastand lanat bar anha bad

 16. عبدالله خان گفت:

  مردم ایران قدردانی را باید ازاین چاوز یاد بگیرند. این احمدی نژاد ازوقتی که برسرکارآمده میلیونها خانه برای مردم ایران ساخته است و قرار است بزودی هم همه مردم ایران دارای خانه شوند و بدستور رئیس جمهوری مردمی وزیرمسکن بعد ازاین به جای آپارتمان های تنگ و تاریک یک ودواتاق خوابه برای کارگران، قرار است برای آنها ویلا بسازد که چون ازکار بی کارشده اند، دراین ویلا ها دست به تفریحات سالم بزنند. اما کو آدم قدرشناس. ای کاش مردم ما هم مثل این چاوز بودند. ای کاش.