سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت محسن بیگلربیگی و رحمت عزیزی، دو فعال سیاسی اصلاح طلب در استان مازندران...

بازداشت محسن بیگلربیگی و رحمت عزیزی، دو فعال سیاسی اصلاح طلب در استان مازندران

چکیده :صبح روز چهار شنبه 21 مهرماه ماموران امنیتی وزارت اطلاعات، محسن بیگلربیگی عضو شاخه جوانان جبهه مشارکت مازندران و مسئول ستاد جوانان مهندس موسوی در بهشهر را بازداشت کردند. منزل این فعال سیاسی و محل کار پدر او نیز مورد تفتیش قرار گرفته...


محسن بیگلربیگی عضو شاخه جوانان جبهه مشارکت مازندران و رحمت عزیزی دبیر ستاد 88 شهرستان بهشهر بازداشت شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه، صبح روز چهار شنبه 21 مهرماه ماموران امنیتی وزارت اطلاعات با مراجعه به محل کار پدر محسن بیگلربیگی، این عضو جوان شورای مرکزی ستاد 88 مازندران را بازداشت کردند.

بر اساس این گزارش، ماموران پس از تفتیش کامل شرکت و ضبط کیس کامپیوتر، با در دست داشتن حکم تفتیش منزل، بیگلربیگی را به آنجا بردند و پس از وارسی کامل، اقدام به بازداشت وی کردند.

همچنین پس از پیگیری های مکرر توسط خانواده ی این عضو جبهه مشارکت و مسئول ستاد جوانان مهندس موسوی در بهشهر، در توضیح دلایل بازداشت ایشان اعلام شده که وی به دلیل فعالیت های مجازی بازداشت و به زندان ساری منتقل شده است.

لازم به ذکر است که بیگلربیگی رئیس ستاد 88 شهرستان بهشهر بوده و دانشجوی سال آخر مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد ساری است در حال حاضر که مشغول انجام امور مربوط به ارائه ی پایان نامه خود بوده است.

همچنین در جریان بازداشت این عضو جبهه مشارکت مازندران، رحمت عزیزی دبیر ستاد 88 شهرستان بهشهر نیز بازداشت و به زندان ساری منتقل شد. متاسفانه اطلاعات دقیقی از نحوه بازداشت عزیزی در دست نیست.


2 پاسخ به “بازداشت محسن بیگلربیگی و رحمت عزیزی، دو فعال سیاسی اصلاح طلب در استان مازندران”

  1. aaaa گفت:

    jalebe in akhbar aaaaaaaaaaa

  2. نويد گفت:

    متاسفانه انگار اين خبرها برامون عادي شده، اميدوارم زندان رژيم نصيب هممون بشه تا بفهميم چي ميگذره