سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هرج ومرج در داروخانه‌هاي كشور به‌دليل پرداخت‌نشدن بدهكاري بيمه‌ها...

هرج ومرج در داروخانه‌هاي كشور به‌دليل پرداخت‌نشدن بدهكاري بيمه‌ها

چکیده : داروخانه‌هاي سراسر كشور ديگر قادر به خريد دارو نيستند / در حال حاضر دارو را با وقفه به بيماران مي‌دهند، به يك بيمار دارو مي‌دهند و به ديگري نمي‌توانند بدهند و مجبورند موقت از شركتهاي دارويي خريداري كنند....


رئیس انجمن داروسازان ایران نسبت به تاخير بيمه‌ها در پرداخت بدهي داروخانه‌ها هشدار داد و گفت: اين مسئله باعث شده هرج ومرج داروخانه‌هاي كشور را فراگيرد.

رهبر مژدهي‌آذر در گفت وگو با ايلنا افزود: وضعيت بدي در حال انجام است به نحوي كه داروخانه‌هاي سراسر كشور ديگر قادر به خريد دارو نيستند.

وي ادامه داد: انجمن داروسازان ایران همچنان نامه‌نگاري‌هاي خود را با وزارت رفاه براي وصول اين بدهي انجام مي‌دهد به طوري كه استانداري تهران به طور دائم با انجمن در تماس است تا مشكل به وجود آمده را برطرف كند.

رييس انجمن داروسازان ایران گفت: تهديد داروخانه‌ها به قبول نكردن نسخه بيماران و دريافت نقدي از آنها همچنان پابرجاست و اين درحالي بوده كه هم اكنون با شرايط فعلي عملا اين اتفاق در حال انجام است.

مژدهي‌آذر وضعيت داروخانه‌هاي تهران و شهرستانها را در ارائه خدمات دارويي مناسب ندانست و گفت: اين داروخانه‌ها در حال حاضر دارو را با وقفه به بيماران مي‌دهند، به يك بيمار دارو مي دهند و به ديگري نمي‌توانند بدهند و مجبور مي شوند موقت از شركتهاي دارويي خريداري كنند.


یک پاسخ به “هرج ومرج در داروخانه‌هاي كشور به‌دليل پرداخت‌نشدن بدهكاري بيمه‌ها”

  1. صابر گفت:

    شما فكر ميكنين واسه چي سر رياست شستا دعواست مطمئن باشين اينا فكر خدمت و ازينجور قرتي بازيا نيستن واسه خاطر پول بي حساب و كتابشه كه اگه حساب و كتاب داشت خرج خوش گذرونياي ديروز و امروز دوستان نميشد وقتي شستا زمين بخوره كه عملا اين اتفاق افتاده و آقايون به روي مبارك نمي آرن مث خيلي چيزاي ديگه ، تامين اجتماعي پولي واسه پرداخت به داروخانه ها و پزشكا نداره همين روزاست كه ديگه هيچ جا به ماها كه دفترجه تامين اشتباهي داريم محل سگ هم نذارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وقتي آبراموويچ دولت با افتخار ميگه بيمه توريست ها تصويب شده و قراره خدمات درماني به عهده بگيره ، يا اون طرح مزخرف بيمه روستائيان كه در واقع به نام روستائيان و به كام دوستان بوده همه اينا يه جور پوششه واسه اينكه جوابگو نباشن وقتي ميشينن پولارو هاپولي ميكنن بايد يه راه مالرو واسه فرار هم داشته باشن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!