سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » معاون احمدی‌نژاد: بحث انتقال از پایتخت جدی است، چون دو میلیون تهرانی به موسوی رای ...

معاون احمدی‌نژاد: بحث انتقال از پایتخت جدی است، چون دو میلیون تهرانی به موسوی رای دادند!

چکیده :"بحث انتقال از تهران بحث جدي است و رييس‌جمهور يكشنبه‌ها اين موضوع را دنبال مي‌كند. در هيچ كجا، تمام مسائل اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي را در يك جا متمركز نمي‌كنند. در فتنه‌ي اخير نيز در استان‌ها خبري نبود. نهايت اينكه در تهران دو ميليون نفر به آقاي موسوي راي داده بودند كه در مقابل 40 ميليون هيچ است، اما هشت ماه كشور گرفتار...


معاون توسعه و منابع انساني احمدی نژاد، مدعی شد که جریان فتنه قصد به زمين زدن قانون هدفمند كردن يارانه‌ها را دارد و گفت: 230 سايت داخلي و خارجي عليه هدفمند كردن يارانه‌ها در حال فعاليت هستند. استكبار جهاني و عوامل آن اصرار دارد

به گزارش ايسنا، لطف‌الله فروزنده در نشست سياسي جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي ادعا كرد: هدفمند كردن يارانه‌ها تكاليف دولت‌هاي آقايان هاشمي و خاتمي نيز بوده، ولي اجرا نكرده‌اند. بحث كارت هوشمند بنزين تكليف دولت آقاي خاتمي بود. تقريبا يكسال مجلس هفتم هر چه مجلس فشار آورد، زير بار نرفتند، ولي اين دولت اين را اجرا كرد و امروز اگر بحث كارت هوشمند بنزين را اجرا نكرده بوديم، گرفتاري شديد داشتيم.

وي با تاكيد بر اين‌كه مهمترين مسئله اكنون اين است كه ما آرامش لازم را به مردم بدهيم، افزود: 230 سايت داخلي و خارجي عليه هدفمند كردن يارانه‌ها در حال فعاليت هستند. استكبار جهاني و عوامل آن اصرار دارد و جريان فتنه مهمترين مسئله را اين مي‌داند كه هدفمند كردن را زمين بزند.

نقدینگی جمع کرده‌اند که این طرح را به زمین بزنند

فروزنده با بيان اين‌كه در موضوع هدفمند كردن يارانه‌ها نيز مسائل رواني و فرهنگي آن بسيار مهم است، گفت: بايد با طمانينه جلو رفت. يك فضاي شديد رواني وجود دارد كه مردم را نگران كند. مجموعه‌ي رسانه‌ها، نخبگان و كساني كه مي‌توانند موثر باشند، همه بايد بسيج شوند. ان‌شاءالله بناست در اين ماه حساب‌ها شارژ شود و پول در آن قرار مي‌گيرد و پس از آن اصلاح قيمت‌ها صورت مي‌گيرد و آن هنگام خود مردم مديريت مي‌كنند و نگراني هم وجود ندارد.

معاون احمدی نژاد ادامه داد: اكنون وضعيت نرخ تورم 8/9 است. نقدينگي هم كاهش نيافته است. مفهوم اين است كه نقدينگي به سمت سرمايه‌گذاري جهت‌گيري كرده است. در بحث هدفمند كردن دو تا تورم را مطرح مي‌كنند. يكي افزايش نرخ تورم ناشي از افزايش قيمت‌ها كه يك امر طبيعي است. آنچه نگران‌كننده است تورم انتزاعي است. يعني شايعه و فضاسازي مبني بر اينكه قرار است با هدفمند كردن، قيمت‌ها سرسام‌آور بالا رود و مردم به سمت مصرف بيشتر بروند. مصرف بيشتر تقاضاي بيشتر و به دنبال آن مشكل كمبود عرضه و افزايش نرخ تورم را به دنبال دارد.

فروزنده در پاسخ به اين سوال كه آيا پس از واريز پول‌ها به حساب قيمت‌ها بلافاصله افزايش مي‌يابد، گفت: خير. قرار بر اين است كه حداقل دو ماه پول‌ها در حساب بماند و حامل‌هاي انرژي نيز با گزينه‌هاي مختلف افزايش قيمت يابد. اين‌كه قيمت‌ها به چه ميزان افزايش مي‌يابد، هيچكس نمي‌داند.

وي تاكيد كرد: بايد مواظب بود اكنون بعضي‌ها در كمين نشسته‌اند، نقدينگي هم جمع كرده‌اند و … منتظر هستند كه اين طرح را به زمين بزنند كه در اينجا بايد از اصل غافلگيري استفاده كرد، ولي مطمئنا نظر دولت بر اين است كه به مردم فشار نيايد و حتما هم بايد سياست تدبير و تدريج را به كار برد. نهايت اين است كه اگر افزايشي هم وجود داشته باشد، ناشي از تورم واقعي است كه اين تورم واقعي با پولي كه به مردم داده مي‌شود، جبران مي‌شود.

فروزنده همچنين در پاسخ به اين سوال كه چه كساني حامي ستاد تخريب هدفمند كردن يارانه‌ها هستند، گفت: در جريان توطئه چند لايه داشتيم. نخست استكبار جهاني، ديگري جريان سبز، همچنين عوامل ضدانقلاب و گروه ديگر نيز گروه رانت‌خوار و فاسد هستند كه با اجراي هدفمند كردن يارانه‌ها برايشان مشكل ايجاد مي‌شود.

بحث انتقال از تهران جدی است، چون دو میلیون تهرانی به موسوی رای دادند!

لطف‌الله فروزنده در ادامه در خصوص خروج كارمندان از تهران كه از سوي يكي از حضار در جلسه طرح شده بود، گفت: ما براي اين سياست هفت برنامه تعريف كرديم. نخست اينكه هر كارمندي كه داوطلب است به او امكانات بدهيم. نزديك به 300 هزار كارمند در تهران به غير از آموزش و پرورش وجود دارد كه اين تعداد زياد است. دوم اينكه استان البرز را از امكانات تهران راه‌اندازي كنيم. سوم اينكه 163 شركت دولتي كه هيچ ضرورتي ندارد در تهران باشند را منتقل كنيم. برنامه‌ي چهارم در خصوص موسسات پژوهشي بود كه اكنون 280 موسسه‌ي پژوهشي غير از دانشگاه‌ها وابسته به دستگاه‌هاي اجرايي در تهران وجود دارد. پنجم نيز اين بود كه ساختارها و پست‌هاي بلاتصدي را كاهش دهيم.

فروزنده مقوله‌ي دوركاري را حائز اهميت دانست و تصريح كرد: امروزه در تمام دنيا سيستم الكترونيك برقرار شده است. يك چهارم پست‌هاي ما پشتيباني هستند. يعني وقتي يك فرد را به كاري مي‌گذاريم سه نفر را براي رسيدگي به وي قرار مي‌دهيم. بنابراين مقوله‌ي دوركاري مقوله‌اي جدي است كه البته بايد فرهنگ‌سازي نيز نسبت به آن صورت گيرد.

معاون توسعه و منابع انساني احمدی نژاد افزود: بحث انتقال از تهران بحث جدي است و رييس‌جمهور يكشنبه‌ها اين موضوع را دنبال مي‌كند. در هيچ كجا، تمام مسائل اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي را در يك جا متمركز نمي‌كنند. در فتنه‌ي اخير نيز در استان‌ها خبري نبود. نهايت اينكه در تهران دو ميليون نفر به آقاي موسوي راي داده بودند كه در مقابل 40 ميليون هيچ است، اما هشت ماه كشور گرفتار بود.

جریان دوم خرداد از بین نرفته است

به گزارش ايسنا، معاون توسعه و منابع انساني احمدی نژاد، در خصوص آرايش جريان اصولگرايان، اظهار كرد: در نظام جمهوري اسلامي نبايد رقابت بر سر راهبردها و اصول باشد. بايد از جريان فتنه اين تجربه را بدست آوريم كه كساني كه مي‌خواهند رقابت كنند، واقعا معتقد به نظام باشند. به نظر من جريان افراطي دوم خرداد ديگر نمي‌تواند در صحنه بيايد، ولي متاسفانه برخي اصولگرايان با تحليلي كه قبل از انتخابات دادند و خواستند دولت وحدت ملي را تشكيل دهند و نشد باورشان اين است كه دوم خرداد از بين رفته و يك عده از عقلاي آنها را بايد جمع كنيم و عقلاي ما نيز بنشينند و يك ظرفيت جديدي را ايجاد كنيم. اينها دچار اشتباه هستند.

وي افزود: اگر قرار است انتخابات به اين سمت برود كه راهبردها و اصول به چالش كشيده شود، اصولگرايان هيچ راهي جز وحدت ندارند. اما اگر نظام موفق شود كه رقابت بر سر روش‌ها باشد، اصولگرايان 10 تا كانديدا مي‌توانند داشته باشند.

فروزنده در خصوص بحث دانشگاه آزاد نيز، اظهار كرد: گزارشي كه كميته تهيه كرده خدمت مقام معظم رهبري اارايه كرده‌ايم و منتظر تصميم‌گيري ايشان هستيم . البته نظر كارشناسي آن كميته كه به رياست آيت‌الله لاريجاني برگزار شد اين است كه اين امر خلاف است و امكانپذير نيست كه وقف انجام شود.


39 پاسخ به “معاون احمدی‌نژاد: بحث انتقال از پایتخت جدی است، چون دو میلیون تهرانی به موسوی رای دادند!”

 1. مانی افشار گفت:


  2 میلیون؟؟ بخدا که دیگه آدم باید به حال اراجیف این آقایون خندید!
  اکثر مردم تهران به موسوی رای دادند. حتی در تهران هم تقلب شد!
  درضمن، 40 میلیون رای دادند. که حدود 10 میلیونش متعلق به آقای احمدی نژاد بود و هستتتتتتتتت.
  حالا به هر حال کودتایی شد که همه متوجه پشت پرده آن شدند.
  همانطور که مهندس موسوی فرمودند “سخنان آقای مشفق تایید میکند کودتای انتخاباتی را”
  حالا ایشالله 3 سال دیگه انتخابات یازدهم رو خواهیم دید. 40 میلیون میشه 20 میلیون.

  • ناشناس گفت:

   احمدی‏نژاد در دور اول 84 فقط 7میلیون داشت. تا 15 جز با تقلب به دور دوم نرفت. امسال نیز علیرغم همه تمهیدات رسانه‏ای و …، کودتای اطلاعاتی بدجوری سوتی داشت. ولی ایشان خواب تشریف دارند.

 2. سمیه گفت:

  اولا بنا بر امار خودشون 3 ملیون نفر بعدشم چرا در استانهای دیگه خبر نبود من همدان و رشت و شیراز و اصفهان رو خبر موثق دارم .دوما : چقدر اینا بد بختن که دارن از دست سبز ها فرار میکنن تا کسی نباشه باهاشون کاری داشته باشه وقتی وزارت خونه ها به شهرستان منتقل شد حتی دیگه خبر نگار ها هم ازشون دورن بنابر این هر کاری میتونن بکنن .قرار دادهای پشت درهای بسته ،کار های یواشکی و بدون مزاحم .

 3. mohsen گفت:

  enshallah kho0da nasleto0no0 az zamin bardare …

 4. ناشناس گفت:

  چه حالب حالا شد 40 ميليون كه به احمدي نژاد راي دادن
  احتمالا سال ديگه ميشه 70 ميليون
  سال بعد هم كل جهان

 5. ناشناس گفت:

  آهای اصولگرایان: تا کی میخواهید سیستم سلطان منشی را ذر ایران نگه دارید آنهم با زور تفنگ. سلطان بازی و این حرفها نمیخواهیم. نوکر یک شخص بودن نمیخواهیم . حتما باید ملت اینرا با زور تو گوشتان کنند؟؟ سر عقل بیلیید.

 6. یک سبز گفت:

  دروغ گو کم حافظه است .
  با تمام تقلبی که در انتخابات انجام شد رای آقای موسوی بسیار بیشتر از این در تهران اعلام شد. ظاهرا بنا بر این است که در تاریخ نیز تقلب مضاعف در سال کوشش مضاعف انجام شود و سر انجام رای آقای میرحسین موسوی تا چند سال دیگر به نزدیک به صفر رسانده شود.

 7. ناشناس گفت:

  این دیگه از کجا پیداش شد؟ ماشاءا… همشونم به هم میان. آقا ما تهرانیا که سره جامونیم میشه شماها برید شهرایه خودتون مخصوصا اون آقاهه اگر بره شهرشون آرادان ما کلی ممنون میشیم

 8. Arash Hooshmand گفت:

  هاهاهاهاها، بالاخره دلیلشو گفت، ولی‌ هنوز راستشو نمیگه که فقط ۵ میلیون نفر ۲۵ خرداد میدون آزادی اومده بودند ؛)

 9. جعفر گفت:

  بابا جون مگه نميگين به قول خودتون فتنه تموم شده !!!!!!!!!!!!!!!

  پس چرا مي خواي پايتخت عوض کنيد براي يه چيزيکه به قول خودتون تموم شده !

 10. اندیشه سبز گفت:

  از قدیم گفتن دروغگو ، فراموشکار میشه …. اینم نمونه بارزش

  این بنده خدا هم توی دنیای دروغ غوطه ور شده یه چیزی گفته …..خواسته دور هم باشیم در این وانفسا تبسمی کرده باشیم

 11. نهال سبز گفت:

  مگر انتخابات دیگری هم برگذار میشه ؟؟؟

  لطفا دید گاه من را در این سایت بگذارید

 12. نهال سبز گفت:

  مگر انتخابات دیگری هم برگذار میشه؟؟؟

 13. نهال سبز گفت:

  یوسف گمگشده باز اید به کنعان غم مخور
  کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

  چرخ دوران گر دو روزی بر مراد ما مگشت
  دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

 14. ناشناس گفت:

  2 میلیون به مهندس رای دادن بعدش شهردار اصولگرای خودتون می گه بیست و پنج خرداد 3 میلیون حاضر بودن؟؟؟؟

 15. مانی گفت:

  بیخودی الملک

 16. ناشناس گفت:

  مبارک است. هرکس به محمودخان رای نداده، باید یا بمیرد! یا کشور را ترک کند. ابدا به انحصارطلبی و دیکتاتوری و … ربط ندارد. بلکه یک نئونازیسم اسلامی ایرانی است که هیتلروار تجربه می‏شود.

 17. abbas گفت:

  تمومش کنید بره
  هرچی هست الان احمدی نزاد رئیس جمهوره و ازش حمایت کنید

 18. abbas گفت:

  هرچی هست احمدی نزاد رئیس جمهور شجاعیه

  • حسین گفت:

   صدام هم آدم ترسویی نبود پشت ملتت ایستادن و به هزینه 4تا قطعنامه که کمر مردم رو داره میشکنه اراجیف و دروغ گفتن شجاعت نمیخواد استاد عزیز!

  • علی گفت:

   به اون شجاع نمیگن میگن مجنون، یه مفهوم کاملا متفاوته. ابنکه کسی بیاد هر حرفی دوست داره بدون توجه به نتیجه اش بزنه شجاعت نیست دوست عزیز

  • اکبر(آذری همیشه سبز) گفت:

   شجاعتش رو با کشتن جوانان وطن به دربند کشیدن واسارت بردن مجروح کردن و توهین کردن به ملت خودش نشان داده بله شجاعست برای کشتن حق شجاعتی همچون نافرمانی از دستور خداوند دارد که شیطان خود پدر همچین شجاعتی است وعباس جان شجاعت موقعی خود رانشان میدهد که همچون میر و شیخ ما با دستان خالی اما اراده ای اهنین و ایمانی راسخ هیچ موقع پشت مردمانش را خالی نکردند و با ان عهدی که از روز اول بستن به ان راسخ بوده اند.اما برادر خوش به حال ان کسانی که قبل از این که تاریخ خیلی از چیزها را نشان دهد و ثابت کند انها به ان ایمان پیدا کرده اند
   درود بر همه یاران سبز
   و یاشاسین ال دایاغیم شائنلی میر حسینیمی
   همواره فریادم یا حسین میرحسین خواهد بود

  • رشيد گفت:

   براي همين ميخواد فرار كنه از تهران .براي همين ميترسه بياد دانشگاه تهران .براي همين با هليكوپتر رفت تو مجلس .با اين كه مافياي نظامي مالي را پشتيبان خودش داره

  • احمد گفت:

   ها ها ها ………… شجاع ها ها ها …… بووووووووووووووووووووم ………. آخ خ خ خ ترکيدم از خنده

  • محمد حسین گفت:

   فرض کنیم شجاع باشه. ربطی نداره که. این آقا عامل کودتا بوده و نتایج یک کودتا چیزی خواهد بود که شجاعت رستم هم کاری واسه جبرانش نمی تونه بکنه.

 19. behnam گفت:

  ajab adamayee hastan 40 millioon nafar????yani hameye vajedine sharayet ray dadan ina vaghan fek mikonan mardom halishun nis

 20. یکانی گفت:

  یاد دارم در غروبی سرد سرد ، میگذشت از کوچه ما دوره گرد ، داد میزد : کهنه قالی می خرم ،دسته دوم جنس عالی می خرم ، کاسه و ظرف سفالی می خرم ، گر نداری گوزه خالی میخرم ، اشک در چشمان بابا حلقه بست ، عاقبت آهی کشید و بغضش شکست ، اول ماه هست و نان در سفره نیست ، ای خدا شکرت ولی این زندگیست ؟! بوی نان تازه هوشش برده بود ، اتفاقا مادرم هم روزه بود،خواهرم بی روسری بیرون دوید ؟! گفت: آقا سفره خالی میخری .؟! ” شرح و حال زندگی اکثر مردم ایران بعد از اجرای پرنامه ؟! هدفمند کردن یارانه ها توسط آقای احمدی نژاد “((رییس جمهور خطبه های نماز جمعه ۲۹/۳/۸۸))

 21. سبز گفت:

  جناح دروغگوووووو

 22. امیر گفت:

  بابا شما که هر روز تو تلویزیون دولتی (دولتی نه رهبری) دارید میگید سبزا تموم شدن سبزا ریزش کردن پس چی شده دمتونو گذاشتین رو کولتون از دستشون فرار می کنین. فقط سه میلیون 25 خرداد اومد بیرون اونم تو اون فضای رعب و وحشت.

 23. ناشناس گفت:

  بدبخت اون 40 میلیونی که از 2 میلیون می ترسه.

 24. محمد/اصفهان سبز گفت:

  آقاي فروزنده يه صفر بگذاريد جلوي 2/000/000 ميشه حداقل راي آقاي موسوي …..

  آقاي فروزنده علناً براي چندمين بار اعلام ديكتاتوري كردند …

 25. aidin گفت:

  عباس اقا راست میگی رییس دولت در دروغگویی شجاعت زیادی داره کمی چشاتو باز کن

 26. رشيد گفت:

  اعتراف ضمني به اينكه چه وحشتي از سبزها دارند كه ميخواهند از تهران فرار كنند.با اين شجاعت ميخواهند با استكبار مبارزه كنند .

 27. حسین سبز گفت:

  عباس اقا شجاعت یه چیزه و حماقت چیز دیگه.
  ثانیا” میشه بگین چیو باید تمومش کنیم بره؟ ذخایر ارزی و عزت ایران و ایرانی و دارایی های مملکتو که اقایون دارن زحمت تموم کردنشو میکشن چی میمونه که ما بخوایم تمومش کنیم؟
  فردا روزی جز یه مملکت ویران از هر لحاظ -اقتصاد ، اجتماع، امنیت و ..- چی می مونه برامون ؟
  چند بار باید این تاریخ مکرر برامون تکرار بشه تا بفهمیم احساس مسئولیت نکردن در قبال مردم و میهن و فقط به خودمون و شکممون و زندگیمون اندیشیدن سرانجامی جز تباهی و خسران جمعی که در نهایت دامنگیر خودمون هم میشه نداره؟
  پس یا حسین میرحسین باز هم با هم تجدید پیمان کنیم تا رسیدن به هدفمان که نجات ایران از شر دشمنان خبیث و دوستداران قدرت و حاکمان دزد و اربابان دروغ است از پا ننشینیم.
  و فراموش نکنیم که مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا بیـشمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

 28. سبز گفت:

  با این وضعی که دارند پیش میروند در اینده نه چندان دور دوستان مدعی خواهند شد میر عزیز اصلا یک رای هم نداشته و اقای احمدی نژاد تمام 40000000رای را صاحبند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…

 29. adal گفت:

  زکی، به همین خیال باش ،احمدی نژاد اگه تو تهران رای داشت سال 77 برا مجلس تهران رای میاورد

 30. سبز پوش گفت:

  کسی نیست به این دولت دروغگو و تمامیت خواه بگه اولاً رای احمدی نژاد در کل کشور 1دهم موسوی هم نبود که تقلب کردید . ثانیآ یادمون نرفته که این آقا تو انتخابات مجلس 77 تهران حتی نتونست تو لیست 30 نفر ه هم قرار بگیره