سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
» دیدار با خانواده شهید باکری

رهنورد: ظلم ریشه کن خواهد شد

چکیده :رهنورد ضمن اظهار تاسف به خاطر بی حرمتی هایی که در هفته های اخیر نسبت به خانواده های شهید باکری و همت از سوی اقتدارگرایان انجام شده ،گفت :حق طلبی و استقامت خانواده های باکری و همت موجب عصبانیت اقتدارگرایان شده و به همین دلیل چنین واکنش های غیرمنطقی و خشم آلودی را نسبت به این خانواده ها انجام می...


دکتر زهرا رهنورد ،نویسنده و استاد دانشگاه در دیدار با خانواده شهید باکری گفت که شهدایی همچون شهید باکری خورشید جامعه هستند و ایران به خاطر شهدایی که از مشروطه تا انقلاب اسلامی و از انقلاب اسلامی تا جنبش سبز تقدیم کرده ،هرگز درتاریکی نمی ماند و ظلم و ستم ریشه کن خواهد شد.

به گزارش کلمه ،زهرا رهنورد را در این دیدار خانواده های زندانیان سیاسی و زنان اصلاح طلب همراهی می کردند.

رهنورد ضمن اظهار تاسف به خاطر بی حرمتی هایی که در هفته های اخیر نسبت به خانواده های شهید باکری و همت از سوی اقتدارگرایان انجام شده ،گفت :حق طلبی و استقامت خانواده های باکری و همت موجب عصبانیت اقتدارگرایان شده و به همین دلیل چنین واکنش های غیرمنطقی و خشم آلودی را نسبت به این خانواده ها انجام می دهند.

خانواده‌های شهیدان همت و باکری در هفته دفاع مقدس از دیدار با میرحسین موسوی ،نخست وزیر دفاع مقدس و زهرا رهنورد منع شدند و چند روز بعد نیز هنگامی که خانواده های زندانیان سیاسی به دیدار خانواده باکری رفته بودند ،نیروهای امنیتی بدون اجازه وارد خانه باکری شدند و مهمانان را مورد بازجویی قرار دادند.


59 پاسخ به “رهنورد: ظلم ریشه کن خواهد شد”

 1. علی ازقم گفت:

  همگی پایدار و پاینده و سبز باشید . ما بیشماریم

 2. حسن ک گفت:

  با سلام و درود خدمت مادر عزیز تر از جانم ممنون از حمایتهای بی دریغ شما
  یاحسین میرحسین

 3. علی ازقم گفت:

  همگی پایدار و پاینده و سبز باشید با لبی خندان . ما بیشماریم

 4. برادر همکلاسي گفت:

  بنده از حضور شهدا به خاطر اعمال خانواده شهدا عذرخواهي ميکنم

  • sabz گفت:

   بنده هم از شهدا و خانواده آنان بابت اعمال زشت و غیر انسانی تمامیت خواهان و کودتا گران پوزش می خواهم

  • سبز از مشهد گفت:

   من هم از شهدا و خانواده آنان بابت اعمال زشت کودتاگران و تمامیت خواهان و مزدوران آنان پوزش می خواهم . امیدوارم به زودی شاهد پیروزی مردم باشیم .

  • محمد حسین گفت:

   من هم از حضور شما به خاطر همبستگی تمامی خانواده های شهدا علیه شهدا!! عذرخواهی می کنم.
   اگر ممکن است بفرمایید که منظورتان کدام اعمال خانواده شهدا است اینها که فعلا حتی به راحتی نمی توانند از خانه بیرون بروند.

  • شاگردک گفت:

   من هم از شهدا بابت اینکه از اسمشان هم توسط یک مشت کودتاچی دروغگو سواستفاده می شود پوزش می خواهم. پسر شهید را با وحشی گری تمام می برند تهدید به تجاوز می کنند، ادعای دین داریشان هم گوش فلک را کرده است. ستم رفتنی است.

   اندکی صبر سحر نزدیک است.
   V

  • alireza گفت:

   یه زمان ساواک برای شناسایی لابلای جمعیت مخفی میشد حالا هم ارتش سایبری با همون نیت با اسم مخفی میاد

 5. mosi گفت:

  ما هم امیدواریم
  بلکه زودتر دست همه نامردا رو میشه

 6. مانی افشار گفت:

  درود به بانوی سبز ایران “دکتر زهرا رهنورد”

 7. ناشناس گفت:

  نور شهدا آنقدر تابناک است که تاریکی منسوبانشان هم نمی تواند جلوی نورافشانی آنها را بگیرد.

  • mehdi گفت:

   به مدد همان نور شهدا ، نادانی امثال شما هم دیری نخواهد پایید. روزگاری خانواده شهدا در این کشور ارج و قربی داشتند اما حامیان کودتا حتی به فرزندان و همسران شهدا هم رحم نکردند. شما اگر خدا را هم مانع اعمال و منتقد رفتارتان بیابید نعوذبالله شیطان خطابش خواهید کرد.

   • سبزی فروش گفت:

    سلام ببینید لطفا کمی از منطق خودتون فاصله بگیرید و با دیگران مؤدبانه صحبت کنید! لطفا از حرفهای من خرده نگیرید و مؤدبانه جواب بدید! بگذارید به حساب شبهه: 1. مگه شهید همت نفرمود: « امروز در جامعه انقلاب اسلامی دو روند بیشتر نداریم؛امامت و امت، امامت و حزب الله! والسلام! و خط سومی هم نداریم! و در این روند و در این چارچوب اطاعت محض از دستورات ولایت…» آیا خود خانواده شهید این سخنان شهید رو یادشون رفته؟ تو رو به خدا نگید که اون فیلمی که شهید همت این حرفها رو توش فرموده منتاژ جمهوری اسلامیه!!!! 2. این یک مثال هست برای رسوندن منظورم و اگه کمی سواد داشته باشید می‌دونید که در مثال مناقشه نسیت! همسر امام حسن مجتبی سلام الله علیه، به حضرت سم داد و ایشون رو به شهادت رسوند، همینطور همسر امام جواد سلام الله علیه، آیا این دو نفر همسر شهید بودند یا نه؟ آیا باید به منزل اونا هم بریم و باهاشون عکس یادگاری بگیریم؟ 3. مگه امام شهیدان نگفت هر جا که دشمن از شما تعریف و پشتیبانی کرد، به خودتون شک کنید؟ خانواده شهید باکری و همت چه کسانی رو خوشحال و چه کسانی رو غمگین کردند؟ 4. لطفا به این راحتی به کسی تهمت نزنید و کفر هم نگید! 5.سؤاله‌ای زیادی دارم اما از حوصله خارجه. می‌دونم کسانی پیدا میشن که به من فحش و ناسزا بگن؛ اما اگه یه سبز مؤدب جوابامو بده ممنونش می‌شم. اللهم عجل لولیک الفرج

    • بسیجی ایرانی گفت:

     سلام به برادر هم وطنم آقای سبزی فروش
     امیدوارم همانطور که اصرار بر رعایت ادب دارید انتخاب نام سبزی فروش نام واقعه ایی شما باشد و انشاءالله نییت بدی نداشته اید.
     جواب شبهه اول: شما صراحتا به نقل شهید بزرگوار نوشته اید :امروز در جامعه اسلامی دو روند بیشتر نداریم ……….
     عزیز من جواب سئوال را خودتان داده اید و این سخن روز آن زمان بود .
     همسران امامان ما که ائمه را به شهادت می رسانند قطعا همسر شهید نیستند و قاتل محسوب می شوند به یاد ندارم جایی گفته باشند شهیدان باکری و شهید همت توسط همسرانشان شهید شده اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     و شبهه سوم امام شهیدان فرموده اند: هرگاه دشمن ازشما تعریف کرد به خودتان شک کنید نگفته مطمئن باشید که در اشتباه هستید
     توصیه می کنم کمی دقیقتر مطالعه کنید و سطحی نگر نباشید.
     حال من از شما سئوال دارم
     زمانی که همسر پیامبر سپاهی بر مقابله با حضرت علی ( ع ) تشکیل داد و شمشیر کشید حضرت علی ( ع ) چطور با همسر پیامبر برخورد نمودند ؟ جز به احترام ؟ حال آنکه همسران این شهدا نه تیغ کشیدند نه توهین کردند .با آنها چطور برخورد شد ؟
     علاوه بر حضرت علی ( ع ) خوارج هم با معاویه دشمن بودند به نظر شما حضرت علی ( ع )بای به خودش شک می کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
     برادر من شنیده اید که حضرت علی ( ع ) فرموده اند وای به حال من اگر در زمان حکومتم خلخال از پای یک زن یهود در آورده شود !!!!!!
     نگفته وای به حال من اگر در زمان حکومتم خون یک مسلمان به ناحق به زمین ریخته شود . می خواهم از عبارت خودتان استفاده کنم
     ” از منطق خودتون فاصله بگیرید ” فارق از طرفداری از آقا ی احمدی نژاد یا آقای موسوی آیا عبور ماشین نیروی انتظامی از روی مردم و ریختن خون آنها بر روی زمین مورد تائید حضرت علی ( ع ) است یا خیر .
     مگر نه اینکه یک شخص عادی و حضرت علی ( ع ) با هم در پیشگاه قاضی برای حل مشکل حاضر می شوند اگر فکر می کنید در زمان ما هم امکان پذیر است بسم الله امتحان کنید از این واضح تر چه چیز وجود دارد حداقل به حساب حکومت 13 میلیون ایرانی به قضیه انتخابات و حوادث بعد از آن اعتراض دارند کجاست آن دادگاه بی طرف .
     بینی وبین الله پاره کردن عکس امام ناراحتی بیشتری دارد یا حمله به حریم خصوصی امام !!!!!!!!!!!!!!!!
     چطور به ادعای آقای احمدی نژاد قتل ندا آقا سطان می تواند کار بیگانگان باشد ولی پاره کردن عکس امام نمی تواند کار یک آدم مغرض و یا تند رو باشد. حتی اگر هم توسط سبزها انجام شده باشد توسط یک نفر نادان صورت گرفته نه 13 میلیون معترض.
     بینی و بین الله شما معتقدید در زندانهای ما شکنجه وجود ندارد و اینها همه دسیسه است می توانید امتحان کنید آیا این موارد با آرمانهای شهدا یکسان است .عزیز من بد نیست نوارهای قبل از انقلاب ، نوشته ها واعلامیه های آن زمان را بررسی کنید آبا همان گونه که گفته شد عمل هم کردند؟من هم سوالهای زیادی دارم که از حوصله خارجند
     اللهم عجل لولیک الفرج

   • alireza گفت:

    هر کامنت یک ساندیس.
    زیاد خودت رو سرگرم ذوب شدگان نکن آب که از سر گذشت….

 8. مینا گفت:

  باسلام همت ;باکری وهر سردار دیگر جنگ وجهاد تا وقتی ستودنی است که در خدمت اهداف این قدرت مداران باشد

 9. زرد گفت:

  ظالم شما هستید که فریبکارید

 10. hamid گفت:

  sabze sabz bashid,piruzi ba melate sabze iran ast….

 11. حسين گفت:

  اين بيجاره هاي خبر از جاي ندارن خبر از مليون مليو ن دولاري كه به سران فتنه داده شد بي خبرند

 12. green گفت:

  lمگر شما زن ها حقی بزای مزدان بگیرید درود بر همه آزادگان ایران و ننگ و نکبت بر خدا فروشان دروغ گویان بد کرداران نفرت افرین ها هتاکتان و زشت کاران

 13. zohreh گفت:

  salam e dorod bar schoma rastghamatan. schoma nadjiane schrafe zanane iran hastied.

 14. فرشاد گفت:

  امیدوارم همیشه خندون باشید
  کور شود هر آنکس که نتوان دید.
  ما بیشماریم…………………

 15. ناشناس گفت:

  مفتخریم به داشتن شیر زنانی مانند شما.

 16. علی گفت:

  زنده باشید خواهرای گل من

 17. حسین گفت:

  درود خدا به روان پاک شهدای عزیزی همچون شهید باکری وشهید همت که ا مروز فرزندان عزیز و محترمشان با پاسداری از آرمانهای والا ی آنان به تبعیت از شهدای غزیزشان در مقابل مستکبران زمان ایستاده اند و دنباله رو راه مقدس شهدا هستند ملت قدردان این عزیزان است آفرین بر شما . امروز شما خواب را ازچشمان مستکبران زر وزور ربودید وآنها نیک میدانند که اگر ظلم پایدار بود صدام اکنون درقید حیات بود

 18. رشيد گفت:

  ميشود كه روزي شاهد محاكمه ي ظالم بزرگ باشيم ؟

 19. رشيد گفت:

  شما هم كه انگار به فصل الخطاب توجه نميكنيد .معناي نهفته در فصل الخطاب اين است كه جز من كسي حق نظر دادن ندارد

 20. رشيد گفت:

  بهترين الگو ونمونه براي پيوند ذوجهاي جوان پيوند شما و ميرحسين عزيز است . زندگي شما در راه رستگار كردن تاريخ معنا ميابد .

  • آناهیتا برای «ندا» گفت:

   رشید خان!! منظورت از ظالم بزرگ کیه؟ بحث تو چه ربطی به موضوع دیدار از خانواده شهدا داره؟! اصلا تو که سواد نداری و نمی‌دونی «زوج» رو با «ز» می‌نویسن نه با «ذ» چرا حرف می‌زنی و آبروی ما روهم می‌بری؟؟؟ پس معلوم شد ظالم بزرگ خودتی!!!!

 21. رشيد گفت:

  ميرحسين موسوي آبروي سياست را برگرداند .پس از او كسي نميتواند بگويد كه سياست كثيف است .شما هم كرامت و آزادگي و مسوليت پذيري را به زتان و مردان يادآوري كرديد.

 22. ناشناس گفت:

  بنده از شهدا به خاطر کارهای خانواده برخی از آنها معذرت میخوام

 23. سوسن گفت:

  عزیزانتان آزادی این سرزمین را با خون خویش ممهور کردند و دریغ که زورمداران امروز بجای نواختن دست محبت برسر فرزندانشان ( به جرم پیروی از راه پدرانشان که جز پاکی ، ازادگی و خواست عزت برای مردمشان نبود ) و حفظ حریم برای همسرانشان ( که درحقیقت هم سران و رازدارانشان بوده اند ) جز چماق تکفیر وجفا نمی شناسند .
  به خاک پای شما که خاک ایران شرمنده شماست و چشمانمان همیشه جایگاه قدوم شماست

  ای بانوی سبز اندیشه هایم ،
  چهره ات غمین مباد که جنبش سبز را مادری چون تو باید صبور و آگاه و خانه ات با صلوات و تکبیر و دعای هر روزه امیدواران سبز از گزند بلا ایمن باد. انشاا…

 24. بابک گفت:

  درود بر همه شهدا و درود بر خانواده شهیدان همت و باکری.یا حسین میرحسین

 25. بنده خدا گفت:

  درود بی پایان خداوند بر شهیدان راه حق (همت و باکری )و خانواده آزاده این دو شهید عزیزکه راه شهیدانشان را ادامه می دهند.

 26. علی احمدی گفت:

  قطعا ظلم زیشه کن خواهد شد. به عنئان یک جانباز از اینکه در صف شهیدان وخانواده باکری ها.همتها .خرازی ها و..هستم .مفتخرم …

 27. سید عقیل گفت:

  درود ملت سبز ایران به خانواده با شرف شهیدان باکری و همت و سبز بانوی ایران، دکتر زهرا رهنورد و رییس جمهور قانونی، مهندس میر حسین موسوی.

 28. مهدی گفت:

  از مفاد این جلسه خبر ندارم و قضاوت با خداست.
  لیکن دوستی با جریان سبز مصداق زیر پا گذاستن آیه شریفه لاتتخذوا اولیا من دون المومنین … است.

 29. یکی از مردم گفت:

  درود بر شهیدان این سرزمین درود

 30. حسین گفت:

  درود بر خانواده شهید باکری و همت به واسطه حمایت از آزادی خواهان همیشه سبز ایران عزیزمان.

 31. ناشناس گفت:

  درود بر شما وارثان واقعی انقلاب ،که با صبر و استقامت خویش یک ملت را سبز کردید و هر روز که از خانه بیرون می آییم با گذشت یک سال و اندی که از سرکوب میگذرد هنوز میبینیم که نه تنها از تعداد ما کم نشده بلکه با به عمق رفتن خواسته های جنبش و فراگیر شدن آن برما اضافه شده و اقشار جدیدی با ادبیات جنبش پاک سبز صحبت میکنند ،که این بزرگترین پیروزی جنبشی است. آیا این افتخار آفرین نیست که دولت نامشروع با تمام کبکبه و دبدبه و دلارهای خود هنوز نتوانسته به خواسته های خویش برسد و واقیعت هر روز برای مردم کوچه و بازار روشن تر میشود.
  باز هم درود بر شما که با نشان دادن سمبل جنبش ،نور امید بر دل ملیون ها هوادار جنبش میتابید ما هر روز که میگذرد مطمئن تر میشویم که ما پیروز از این کارزار در می آییم .
  .

 32. نوكر خانواده شهيدان باكري و همت گفت:

  درود بيكران بر شهداي عزيز جنگ هشت ساله و سردارن سرافراز بي ادعا شهيدان همت و باكري و ساير شهداي گرانقدر.
  كساني كه از شهدا به واسطه اعمال خانواده آنها عذر خواهي كرده است بايد از بابت نهادينه كردن دروغ و ريا در جامعه توسط دولتمردان متقلب و حاميان آنها عذر خواهي بكند.كساني كه جامعه را با ندانم كاري ها و ماجراجوي ها به سمت پرتگاه كشانده است.وضعيت وحشتناك جامعه و گسترش روزافزون فقر و فساد و بيكاري در جامعه گوياي واقعيت است.

 33. شاپور گفت:

  درود بر تمامی شهیدان ایران و خانوادههای گرامیشان که کلید آزادی ایران و رفع ظلم و ستم از ایران در دستان اینان قرار دارد.

 34. نوشین گفت:

  یا حسین میرحسین
  تورو خدا چند تا عکس جدید از رئیس جمهور محبوبمان بگذارید تو سایت.

 35. مهدی گفت:

  درود خدا بر روان پاک همه شهدا علی الخصوص شهیدان باکری و همت…..مه به داشتن همچین شهدایی همیشه همیشه افتخار خواهیم کرد

 36. مهدی گفت:

  درود بر خانواده های شهدای راه آزادی, ندای حق طلبی شما بزرگواران سبب آشفتگی خواب ظالمان شده است و آنها سخت از سخنان شما هراسان هستند و آنان با برخوردهای خشنی که میکنند قصد دارند خانواده های شهدا را منفعل و ساکت نگاه دارند. غافل از اینکه این عزیزان همانند شهدایشان حق گو,حق خواه و آزادی خواه هستند. من به عنوان یک رزمنده به خاطر رفتار شرم آور سرکوبگران با خانواده های شهدا از امام زمان(ع),شهدا و خانواده های شهدا عذر خواهی میکنم .

 37. مهدی گفت:

  درود بر خانواده های شهدای راه آزادی, ندای حق طلبی شما بزرگواران سبب آشفتگی خواب ظالمان شده است و آنها سخت از سخنان شما هراسان هستند و آنان با برخوردهای خشنی که میکنند قصد دارند خانواده های شهدا را منفعل و ساکت نگاه دارند. غافل از اینکه این عزیزان همانند شهدایشان حق گو,حق خواه و آزادی خواه هستند. من به عنوان یک رزمنده به خاطر رفتار شرم آور سرکوبگران با خانواده های شهدا از امام زمان(ع),شهدا و خانواده های شهدا عذر خواهی میکنم .

 38. سکوت سبز گفت:

  ایستادگی بر ارمانها و خواسته های شهدا به معنای زنده نگهداشتن راه شهداست. به عنوان همسر و خواهر شهید در سکوت سبز همراه شما فریاد بیداری تا نابودی ظلم و ظالم را سر می دهیم.

 39. محمد حسین گفت:

  درود به خانوداه های شهدا که کلامشان همانند کلام شهدا است و در راه دفاع از ملت همانند شهدایشان گام برمیدارند. شما بزرگواران مایه فخر ما هستید. خداوند متعال پشتیبان شماست و عاقبت ظالمان نابودی است.

 40. همراه گفت:

  درود بر شما که هنوز هم مقاوم و صبور هستیدو مستقیم استوار راه شهیدان را ادامه می دهید.

 41. ميلاد گفت:

  درود بر شهيدان خدايي
  ودرود وسلام بر بازماندگان ادامه دهنده راه شهداء
  درود بر كساني كه از جنبش سبز آزادي حمايت مي كنند
  درود بر شرف و انسانيت انسانهاي آزاد و با وجدان كه روح الهي در آنان موج مي زند.
  درود خدا و خلق خدا بر انسانهاي با شرف و آزاد كه عليه ظلم و ستم قيام كرده اند
  و سخن امام علي ع را هميشه با خود داشته باشيم كه فرمود:
  دشمن ظالم باشيدو يار مظلوم
  و درود بر زهرا رهنورد زينب زمان ما

 42. سینوهه گفت:

  -بخشی از کتاب سینوهه
  گفتم آیا تو به آزادی عقیده نداری ؟ پادشاه آمورو گفت نه ، هیچ زمامدار عقیده به آزادی ندارد بلکه با این عنوان مردم را فریب می دهد تا اینکه بتواند خود حکومت نمایند و من به مردم سوریه می فهمانم که باید آزاد شوند و آزادی را بدست نمی آورند مگر اینکه علیه مصر متحد باشند و وقتی سکنه سوریه متحد شدند و به تصور خودشان آزادی را به دست اورند غالف از این هستند که برای من آزادی به وجود آورده اند تا اینکه بر آنها حکومت کنم و «ان باید مثل همیشه زحمت بکشند و خراج دهند منتها در گذشته خراج را مصر از آنها میگرفت و بعد من از آنها خراج می گیریم و پیوسته به آنها می گویم که شما سعادتمند تر از تمام ملل جهان می باشید زیرا آزاد هستید و آنها نیز به همین عنوان واهی دلخوش می شوند

 43. سینوهه گفت:

  بخشی از کتاب سینوهه
  سینوهه این سخن که به تو می گویم سخنی است که هر فرعون و هر کس که قدرت و ثروت دارد اگر نخواهد دروغ بگوید بتو خواهد گفت سخن من این است که من خود را مرکز همه چیز می دانم و عقیده دارم که کشور و ملت مصر خود من هستم و از این جهت خواهان عظمت مصر می باشم که خود را بزرگ کنم چون راه دیگر برای بزرگ کردن خود ندارم زیرا باید ملتی وجود داشته باشد که سلطه من بر او بنظر دیگران برسد و من می توان گندم و روغن نباتی و فلز او را بگیرم و با آنچه از ملت میگیرم یک عده مزدور را اجیر نمایم که پیوسته مزایا و خصائل من را با صدای بلند تحسین کنند تا اینکه ملت بداند که فقط من دارای این مزایا هستم .

 44. رزمنده دفاع مقدس گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  اگر شهیدان همت و باکری و….در این زمان حضور داشتند به احتمال بسیار قوی با روحیه ضد ظلم و امام(س)محوری که داشتند، مبیاست پشت کابین تلفن زندان اوین با ایشان ملاقات میکردیم!در عملیات بدر در قسمت شرق دجله لشگر 31 عاشورا به تیپ زرهی عراق میزند و ظاهرا شهید باکری بعد از آن مجروح میگردد و بعد از انتقال ایشان به قایق، قایق ایشان نیز مورد اصابت آر پی جی قرار گرفته به شهادت میرسد!فراموش نکنیم قبل از همین عملیات، باکری آن جمله معروف و 3 دسته شدن بچه ها بعد از جنگ را یادآور میشود!بنده باور دارم همگی شهدا از جمله شهید همت بخاطر اخلاص، پاکی و صفایی که داشتند واقعیت عالم را بی پرده میدیدند و این جمله معروف ایشان نشان از باز شدن چهره پنهان انقلاب بعد از جنگ و امام(س) است! نگاه کنید به وضعیت بسیج و سپاه دهه های 70 و 80 تا همه چیز دستگریتان شود! خدایا!توفیق شهادت در راه خودت را در درجه اول نصیب ما بازماندگان از کاروان شهدا گردان و بعد، نصیب هر آنکس که درد خلق و مبارزه با ظلم و بی عدالتی را بجان باور دارد!انشاء الله!

 45. سبز اندیش گفت:

  آقای سبزی فروش سلام
  اول اینکه با تکیه بر یک جمله در مورد تمام ابعاد شخصیتی و فکری آن شهید نمیتوان نظر داد
  دوم ، آن جمله مربوط به زمانی است که حکام با مردم ، در کنار مردم و در دل مردم جا داشتند و مردم را ولی نعمت خود میدانستند و خون مردم را در خیابان ها نمیریختند
  سوم ، همسران این شهیدان شریک زندگی آنها بوده اند نه بندگان آنها ، بنابراین میتوانند متناسب با زمان تصمیم بگیرند
  چهارم ، به فرض درستی نظر شما آیا برخورد خشن و توهین آمیز با خانواده شهدا و یا هر انسان دیگری درست است ؟
  شما که ادعای ولایت مداری دارید ، این چه ولایتی است که اجازه برخورد و توهین به همسران این عزیزان را میدهد

 46. ناشناس گفت:

  امیدوارم خانواده شهید باکری و شهید همت دوباره به مسیر انقلاب برگردند و آبروی شهدا را فدای مسائل سیاسی نکنند .

 47. محمد گفت:

  باید دید کسانی که روزی با شهدای ما جنگیدند، امروز از چه کسانی حمایت می کنند و چه کسانی را سرمایه های خود در ایران می دانند؟

 48. ناشناس گفت:

  باید دید کسانی که روزی با شهدا جنگیدند، امروز از چه کسانی حمایت می کنند و چه کسانی را سرمایه های خود در ایران می دانند؟

 49. احمد گفت:

  درودبرسه سیدفاطمی خمینی -موسوی-خاتمی