سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قيمت طلا و دلار باز هم افزايش يافت...

قيمت طلا و دلار باز هم افزايش يافت

چکیده :قيمت هر مثقال طلاي 17 عيار در ايران 153 هزار و 900 تومان به فروش رسيد كه نسبت به ديروز با افزايش 2 درصدي مواجه بوده است. هر دلار امريكا نيز با افزايش قيمت مواجه شد و امروز يك هزار و 100 تومان به فروش رفت. اين در حالي است كه قيمت آن در بازارهاي جهاني با كاهش 5 درصدي مواجه شده...


قيمت طلا در بازارهاي جهاني بار ديگر افزايش يافت و هر اونس طلا در بازارهاي جهاني امروز به يك هزار و 319 دلار و 2 سنت رسيد.

به گزارش ايلنا، قيمت هر مثقال طلاي 17 عيار در ايران 153 هزار و 900 تومان به فروش رسيد كه نسبت به ديروز با افزايش 2 درصدي مواجه بوده است.

پيش‌بيني مي‌شود قيمت هر مثقال طلاي 17 عيار تا 154 هزار و 900 تومان نيز افزايش يابد.

قيمت هر مثقال طلاي 18 عيار نيز امروز به 163 هزار و 720 تومان رسيد كه باز نسبت به روز گذشته از روند روبه رشدي برخوردار بود.

پيش‌بيني‌ها حاكي از آن است كه قيمت هر مثقال طلاي 18 عيار طي ساعات آينده بيش از يك هزار تومان ديگر هم افزايش يابد و به 164 هزار و 790 تومان برسد.

امروز هر گرم طلاي 18 عيار نيز 35 هزار و 530 تومان معامله شد كه پيش‌بيني مي‌شود قيمت آن طي ساعات آينده به 35 هزار و 760 تومان برسد.

قيمت سكه همچنان رو به بالا

قيمت سكه نيز همچنان با افزايش مواجه است و پيش‌بيني‌ها حكايت از آن دارد كه قيمت آن طي روزهاي آينده با رشد قابل توجهي برخوردار شود.

البته گروه ديگري از كارشناسان و فعالان بازار عقيده دارند با عرضه سكه به بازار از سوي بانك كارگشايي روند رو به رشد قيمت سكه تا حدودي متوقف مي‌شود.

هر سكه تمام بهار آزادي در حال حاضر 350 هزار تومان به فروش مي‌رسد كه پيش‌بيني مي‌شود طي ساعات آينده با هزار تومان افزايش به 351 هزار تومان برسد.

قيمت هر نيم سكه نيز 173 هزار تومان معامله شد.

پيش‌بيني مي‌شود كه هر نيم سكه در ساعات آينده 175 هزار تومان به فروش برسد.

هر ربع سكه نيز امروز در بازار 88 هزار تومان معامله شد.

پيش‌بيني شده است افزايش 2 هزار و 200 توماني قيمت اين نوع سكه در ساعات آينده‏ قيمت آن را به 90 هزار و 200 تومان برساند.

قيمت دلار هم رو به بالا رفت

هر دلار امريكا نيز با افزايش قيمت مواجه شد و امروز يك هزار و 100 تومان به فروش رفت. اين در حالي است كه قيمت آن در بازارهاي جهاني با كاهش 5 درصدي مواجه شده است.

امروز هر دلار كانادا نيز يك هزار و 140 تومان و هر يورو نيز يك هزار و 520 تومان در بازار ارز كشور معامله شد.

هر پوند انگليس نيز يك هزار و 800 تومان به فروش رفت.


یک پاسخ به “قيمت طلا و دلار باز هم افزايش يافت”

  1. ناشناس گفت:

    بنا به گزارش مندرج در «ایلنا» صف هاثی طولانی برای خرید ارز های خارجی جلوی صرافی ها . بانکها بسته شده است. همه خریدارند و کسی فروشنده دلار و طلا نیست.
    سقوط ریال و با آن، سقوط اعتبار سیستم بانکی و مالی دولت آغاز گرده است و هیچ مسیحائی را یارای نجات انها نیست!
    سقوط ریال و ممنوعیت خروج ارز یعنی رواج عنان گسیخته قاچاق معکوس کالا از مجرای منافذ قاچاق مرزی است. بزودی شاهد کمبود کالاهای قابل صدور در بازار خواهیم بود! دنیا بکام انها که توانسته اند از این بازار آشفته و با، باخبری از اوضاع پشت پرده، میلیاردهای وام و اعتبار گرفته و بالا کشیده از بانکها را به دلار و پوند و اورو تبدیل کنند!