سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نظر مهمانپرست درباره فاحشه خواندن همسر رییس‌جمهور فرانسه توسط کیهان...

نظر مهمانپرست درباره فاحشه خواندن همسر رییس‌جمهور فرانسه توسط کیهان

چکیده :سخنگوی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که مزیت و برتری رسانه‌های ما به نسبت رسانه‌های غربی رعایت اصول اخلاقی و کرامات انسانی است و امیدواریم همه رسانه‌ها توجه داشته...


سخنگوی وزارت خارجه اظهارات توهین‌آمیز کیهان نسبت به همسر رییس‌جمهوری فرانسه را نادرست خواند.

مهمانپرست در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری فرانسه که پرسید روزنامه کیهان اخیرا عبارتی ناشایست نسبت به همسر رئیس‌جمهور فرانسه به‌کار برده، نظر شما در این‌باره چیست، که سخنگوی وزارت خارجه در این‌باره گفت: توهین به مقامات سایر کشورها و به‌کاربردن کلمات نادرست مورد تایید نظام نیست و ما اگر چه سیاست‌ها، رفتار و اظهارات را نقد می‌کنیم و نسبت به عملکردها اعتراض نیز داریم و خواستار تجدید‌نظر در اقدامات هستیم اما فکر نمی‌کنیم به‌کار بردن ادبیات نادرست و توهین‌آمیز درست باشد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که مزیت و برتری رسانه‌های ما به نسبت رسانه‌های غربی رعایت اصول اخلاقی و کرامات انسانی است و امیدواریم همه رسانه‌ها توجه داشته باشند.


16 پاسخ به “نظر مهمانپرست درباره فاحشه خواندن همسر رییس‌جمهور فرانسه توسط کیهان”

 1. علی گفت:

  تا روز قدس 48 ساعت مونده اما کلمه به جای راه کار دادن این مطالب مصخره رو میزنه . همتون خیانتکارید . :(

  • مانی افشار گفت:

   منظورت مسخره بود دیگه ;-)
   دوست عزیز روز قدس روز ملی هستش. مهندس موسوی هم گفته زمانی که مردم تشخصی بدن که باید اعتراض بکنند ، می توانند این کار رو انجام دهند. روز قدس که روز ملی هستش و بدون شک، هم مهندس موسوی و هم شیخ مهدی کروبی در این مراسم شرکت خواهند کرد.
   تا قدس 3 روز دیگر فرصت داریم. ایشالله که مهندس موسوی در این مورد صحبتی با مردم انجام خواهند داد.
   این خیانت رو من متوجه نشدم!!
   اندکی صبر سحر نزدیک است.

  • فارسی شناس گفت:

   مسخره درست است نه مصخره

  • علی از قم گفت:

   هر خبری و اخباری برای خودش جایگاهی داره مسخره چیه دوست عزیز

  • bardia گفت:

   age hamamon dar garyan akhbar rooz bashim dar in vazyat in harfaro nemizanim

 2. بسیجی خمینی گفت:

  وقتی رئیس جمهوری منتخب خودشون از این کلمات و اهانات استفاده می کند ، کیهان که خودش بر اساس فرهنگ توهین فعالیت می کند ، جای خود دارد .

 3. ناشناس گفت:

  اگر حکومت با این کارهای کیهان مخالف است چرا مثل سایر جراید که مخالف حکومت هستند کیهان توقیف نمی شود و با شریعتمداری هیچ برخوردی نمی کند. اینها همه دروغ می گویند هم حرفهای کیهان را قبول دارند وهم از آن حمایت می کنند و ادبیات کیهان را می پسندند مثل ادبیات رئیسشان یعنی احمدی نژاد که می پسندند . حکومت بارها از شریعتمداری تجلیل هم کرده است(همه ساله)

 4. farhad گفت:

  یکی از شعارهای جالب جنبش سبز اینه

  رسانه های شیطان…ایرنا و فارس و کیهان

 5. قلم فرانسه گفت:

  آقا ببخشید غلط کرده نفهمیده آخه این حسین شریعتمداری یه موقع هائی یعنی تقریبا نود درصد از مواقع همینجوری نسنجیده و فکر نکرده یه چیزائی مینویسه ! حالا ما که سواد فرانسوی نداریم شما لطفا به زبان فرانسه براشون بنویسید که حسین شریعتمداری نفهمیده و نسنجیده یه چیزی نوشته ! غلط کرده . اصلا بخشش و برا یه همچین روزائی گذاشتن و از همین حرف ها . قلم فرانسه

 6. ناشناس گفت:

  کیهان وقیح
  اینا دیگه رسما زده به سرشون

 7. مش تقی گفت:

  از کوزه همان برون تراود که در اوست.

 8. ناشناس گفت:

  فکرنمی کنیم….. درست باشه!!!!!

 9. احمد گفت:

  از کوزه همان برون تراود که در اوست

 10. اسماعیل گفت:

  مبادا زعما یه جوری حرف بزنن که حسین بازجو نارحت بشه!
  عزیزان لطفا راجع به روزقدس راهکاربدین.همش با یک اشاره نرید سرکار.یه روز مشائی یه روز کیهان وهمینجور……

 11. سید گفت:

  ببخشید شریعت نا مداری تازه از زندان و اعمال شکنجه به کیهان آمده بوده و جو اونجا هنوز ولش نکرده بوده و یک شکری خورده شما ببخشید .

 12. رزمنده دفاع مقدس به علی گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  علی جان! در مکتب شما باور کن مهم اسراییل نیست چون اصولا مردم اسراییل دوست محسوب میشن!؟ اصلا اگر شما رو تایید کنند چه باک که با اسراییل دو ست ترین باشند فقط شما رو تایید کنند!چه بسا پیامبران الهی و قرآن نیز به سخره گرفته شود و گویند که اسلام دینی جهانشمول نباشد!از نظر شما باکی است!؟ به مدیریت پیامبران الهی خرده گرفته شود یعنی به معصومین(ع) و از آن طرف طرح مکتب ایرانی اسلام مطرح شود و ان قلتهای ریز و درشت دیگر!راستی چرا غالب جریان فکری شما را سکوتی مرگبار فرا گرفته است انجایی که احمدی نژاد تفکرات مشایی را همان نظرات دولت میداند!؟ اگر امام(س) بود با طیف شما چه میکرد؟در همان دم حکم براندازی سران شما را امضاء میکرد و سران شما(که بواقع سران بران اندازه نظامند)باید منتظر احکام سنگین امام(س) که از ایشان سراغ داریم می ماندند!!