سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پاسخی به دروغ رجانیوز: سفر به استرالیا، علمی و قانونی بود، نه مشکوک و مخفیانه...
» جوابیه روابط عمومی بنیاد امور بیماری‌های خاص به "رجانیوز" در مورد سفر فاطمه هاشمی به استرالیا

پاسخی به دروغ رجانیوز: سفر به استرالیا، علمی و قانونی بود، نه مشکوک و مخفیانه

چکیده :برنامه‌های این سفر علمی پیشاپیش به اطلاع سفارت جمهوری اسلامی ایران در استرالیا رسیده و کلیه ملاحظات قانونی صورت گرفته است. بنا بر این درج عبارت" سفر مخفیانه و عدم آگاهی از جزئیات و ملاقات‌های این سفر" کاملا بی‌معنا بوده و عاری از دقت‌های رسانه‌ای و اصول اخلاق حرفه ای است....


در پی انتشار خبری در سایت‌ رجانیوز مبنی‌بر سفر مخفیانه فاطمه هاشمی به استرالیا، روابط عمومی بنیاد امور بیماری‌های خاص جوابیه‌ای برای این سایت منتشر کرده است.

به گزارش کلمه، متن این جوابیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

سردبیر محترم پایگاه خبری رجا‌نیوز

با سلام، با عنایت به درج خبر منتشره از سوی آن رسانه مبنی‌بر سفر مخفیانه فاطمه هاشمی به استرالیا بدین وسیله مقتضی است حسب عرف اخلاقی رسانه‌ای و ملاحظات حقوقی نسبت به درج جوابیه ارسالی درآن رسانه اقدام لازم به عمل آید:

بنیاد امور بیماری‌های خاص دارای مقام مشورتی رسمی از اکو سوک (شورای اقتصادی اجتماعی سازمان ملل متحد) و دپارتمان نهادهای غیر دولتی سازمان ملل متحد بوده و به مانند سال‌های پیشین از این بنیاد برای حضور در اجلاس سالیانه دپارتمان مذکور دعوت به عمل آمده است.

اجلاس سالیانه امسال در ملبورن استرالیا از 30 اگوست الی 1 سپتامبر با حضور بیش از 1300 عضو از کشورهای مختلف دنیا و با دستورکاری”تحقق اهداف سلامت در هزاره سوم” برگزار می‌شود. بنیاد امور بیماری‌های خاص به دلیل فعالیت‌های موثری که در زمینه بیماری‌های تالاسمی‌، هموفیلی و نارسایی مزمن کلیوی داشته است توانسته دستاوردها و افتخارات با ارزشی را در حوزه بهداشت و درمان برای جمهوری اسلامی ایران کسب کند.

خانم فاطمه هاشمی که ریاست این بنیاد را بر عهده دارد جهت شرکت در اجلاس جهانی مذکور و برپایی نمایشگاه دستاوردهای بنیاد امور بیماری‌های خاص در حوزه سلامت و نیز بازدید از دو مرکز معتبر و بزرگ در حوزه پیشگیری و درمان بیماری‌های کلیه و سرطان در شهر ملبورن کشور استرالیا به آنجا سفر نموده‌اند.

گفتنی است برنامه‌های این سفر علمی پیشاپیش به اطلاع سفارت جمهوری اسلامی ایران در استرالیا رسیده و کلیه ملاحظات قانونی صورت گرفته است.

همچنین از آنجایی که در روند انجام این مسافرت باید از پرواز هواپیمایی قطراستفاده می‌شد و ساعاتی در آن کشور توقف به عمل می‌آمد، هماهنگی‌های مقتضی با سفارت جمهوری اسلامی ایران در قطر انجام شد. بنا بر این درج عبارت” سفر مخفیانه و عدم آگاهی از جزئیات و ملاقات‌های این سفر” کاملا بی‌معنا بوده و عاری از دقت‌های رسانه‌ای و اصول اخلاق حرفه ای است. انتظار می‌رود جوابیه ارسالی در اسرع وقت از طریق آن رسانه انتشار یابد.

روابط عمومی بنیاد امور بیماری‌های خاص


2 پاسخ به “پاسخی به دروغ رجانیوز: سفر به استرالیا، علمی و قانونی بود، نه مشکوک و مخفیانه”

  1. ناشناس گفت:

    سایت رجا نیوز که حتی ارزش نداره جوابش رو بدین
    برای چی خودتون روبه زحمت میندازین

  2. محمد گفت:

    خانم هاشمی هیسسسس.این احمدی نزاد اون بنیاد راهم میگیره ها.اخه مملکت مال بابابزرگشه.مدارکشم توجیبشه.بگم؟بگم؟