سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهزادیان نژاد با ۵۰۰ میلیون قرار وثیقه از زندان آزاد شد...

بهزادیان نژاد با ۵۰۰ میلیون قرار وثیقه از زندان آزاد شد

چکیده :دکتر قربان بهزادیان نژاد نیمه شب گذشته و با قرار وثیقه پس از ۹ ماه اسارت که هفته های اول آن در بازداشت انفرادی بود به منزل بازگشت....


رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی موقتا از زندان آزاد شد. به گزارش خبرنگار کلمه دکتر قربان بهزادیان نژاد نیمه شب گذشته  ساعت یک و نیم بامداد و با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی پس از ۹ ماه اسارت که هفته های اول آن در بازداشت انفرادی بود به منزل بازگشت.

قربان بهزادیان نژاد، استاد میکروبیولوژی در دانشگاه تربیت مدرس بود که اخیرا همراه با دکتر بهشتی  از تدریس و دریافت حقوق  منع شده است. وی در سال های اخیر فعالیت های فرهنگی زیادی داشته است. بهزادیان نژاد معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت سیدمحمد خاتمی  را در کارنامه مسئولیت های خود جای داده است. در سال های اخیر دکتر بهزادیان نژاد در موسساتی در زمینه علوم انسانی و مطالعات ایرانشناسی فعالیت می کرده و از مشاوران ارشد موسوی است.


4 پاسخ به “بهزادیان نژاد با ۵۰۰ میلیون قرار وثیقه از زندان آزاد شد”

 1. مهدی گفت:

  خیلی خوشحالم برای آزادی ایشان و خیلی غمگینم از دربندان بی گناه دیگر.

 2. ناشناس گفت:

  خدا رو شکر

 3. هادی گفت:

  عجیبه این آقایان ساعت یک بعد از ظهر به بعد جواب سلام ارباب رجوع را هم نمی‌دهند چطور آن موقع همه بگیر و ببند ها و بعد هم آزاد کردن ها بعد از ساعت ۱۲ شب اتفاق می افتد!!!!!!!!!

 4. رضا گفت:

  دعا براي زندانيان بي گناه فراموش نشود