سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » توصیه مجمع روحانیون به روزنامه مرتضی نبوی: خود را بازیچه دست قرار ندهید...

توصیه مجمع روحانیون به روزنامه مرتضی نبوی: خود را بازیچه دست قرار ندهید

چکیده :مجمع روحانیون مبارز ضمن قدردانی از آقایان موسوی و کروبی به شدت هرگونه اهانت به این دو خدمتگزار انقلاب و کشور را محکوم می‌کند و از اهانت کنندگان نیز صریحاً اعلام بیزاری و انزجار...


در پي درج خبري در روزنامه رسالت مبني بر انشقاق و دودستگي در مجمع روحانيون مبارز و تعطيلي جلسات شوراي مركزي اين تشكل روحاني اصلاح طلب،روابط عمومي مجمع روحانيون مبارز با با ارسال نامه‌اي به مديريت روزنامه رسالت ضمن تكذيب اين خبر به مديريت اين روزنامه توصيه كرد كه در بازی‌های باند قدرت کمتر خود را بازیچه دست سایت‌های مشکوک که ساختار اخلاق و دیانت را در این کشور شکسته اند قرار دهد.

به گزارش «پارلمان‌نيوز»،متن اين نامه بدين شرح است:

مدیریت محترم روزنامه رسالت

در آن جریده خبری در رابطه با جلسات مجمع روحانیون مبارز درج گردیده است و در این خبر به دروغ بحث اختلاف و دو یا چند دستگی بین اعضاء مجمع مطرح شده است،و نیز به دروغ موضوع اختلاف و چند دستگی حمایت یا تخطئه دو برادر عزیز و رشید آقایان مهندس میرحسین موسوی و جناب حجت‌الاسلام و المسلمین کروبی عنوان گردیده است و نتیجه این اختلافات را به حد نصاب نرسیدن جلسات مجمع و سرانجام تعطیلی جلسات دانسته است.

باید به اطلاع خوانندگان آن جریده برسد که هر سه مطلب از اساس کذب محض است و هیچ بهره‌ای از واقعیت در آن نیست.

جلسات مجمع بطور منظم و مرتب برگزار شده است و خبر آن نیز همیشه در سایت‌ها و بعضی رسانه‌ها به اطلاع عموم رسیده است و تنها جلسه‌ای که مصادف با ایام شهادت امیر المؤمنین (ع) و لیالی قدر می‌باشد تعطیل اعلام گردیده است.

ضمناً اخراج هیچ یک از اعضاء مجمع در جلسات مطرح نشده است.

لازم است اعلام شود که مجمع روحانیون مبارز ضمن قدردانی از آقایان موسوی و کروبی به شدت هرگونه اهانت به این دو خدمتگزار انقلاب و کشور را محکوم می‌کند و از اهانت کنندگان نیز صریحاً اعلام بیزاری و انزجار می‌نماید.

در پایان به آن جریده توصیه می‌شود در بازی های باند قدرت کمتر خود را بازیچه دست سایت‌های مشکوک که ساختار اخلاق و دیانت را در این کشور شکسته‌اند قرار دهد.

روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز


5 پاسخ به “توصیه مجمع روحانیون به روزنامه مرتضی نبوی: خود را بازیچه دست قرار ندهید”

 1. ناشناس گفت:

  کسی برای نظر آقای نبوی و روزنامه ایشان تره خرد نمیکند. گر چه روابط عمومی روحانیون مبارز برای ایشان جوابیه ای صادر کرده اند ولی واقعیت این است که آن هم لازم نبود زیرا که طرف مقابل “اعتبار” خود را از دست داده است. کسانی که صراحتا اعلام کرده اند در شرایطی “میتوانند دروغ بگویند” و منویات واقعی خود را پنهان کرده و با آن افکار عمومی را مردم را فریب بدهند (چون شرایط اقتضاء میکند) این افراد قابل اطمینان نیستند و نظرات و آرائشان برای همیشه مخدوش است.

 2. s گفت:

  درود بر سید محمد خاتمی عزیز ، میرحسین موسوی بزرگ و شیخ شجاع کروبی .

 3. طلوع سبز گفت:

  فتواي سبز
  هر گونه توهين به آقايان ، موسوي و كروبي ، به مثابه توهين به كليت جنبش سبز است . هشيار باشيم .

 4. سیما گفت:

  درود بر روحانیون مبارز و شجاع

 5. بند 350 گفت:

  ما بیشماریم