سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بند 240 و فشار روحی برای زندانیان اعتصاب کننده...

ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بند 240 و فشار روحی برای زندانیان اعتصاب کننده

چکیده :صدای زندانی مورد شکنجه قرار گرفته که از شدت درد ضجه و فریاد سر داده بود در کریدورهای بند 240 شنیده می شد .این اتفاق شانزده زندانی سیاسی بند 350 را که دو هفته در اعتصاب غذا بودند و همچنان در سلول های انفرادی به سر می برند فتحت فشار روحی شدید قرار داده...


کلمه :سه افسرنگهبان زندان اوین شب گذشته با یورش به یک زندانی سیاسی که در یکی از سلول های انفرادی بند 240 نگه داری می شود او را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

براساس گزارش های رسیده به کلمه ،سه افسرنگهبانی که این زندانی را مورد شکنجه قرار دادند، ضیایی ،کربلایی و محمودی نام دارند که پیش از این نیز بارها زندانیان سیاسی اوین بویژه زندانیان بند 350 اوین را مورد توهین قرار داده اند.

صدای این زندانی  که از شدت درد تا نیمه های شب  فریاد سر داده بود در کریدورهای بند 240 شنیده می شد .این اتفاق شانزده زندانی سیاسی بند 350 را که دو هفته در اعتصاب غذا بودند و همچنان در سلول های انفرادی به سر می برند ،تحت فشار روحی شدید قرار داده است.


4 پاسخ به “ضرب و شتم یک زندانی سیاسی بند 240 و فشار روحی برای زندانیان اعتصاب کننده”

 1. رضا گفت:

  خيالتان راحت اسامي كه فرموديد اسم مستعار آقايان هست اينها بيرون زندان معتمدان و رياكاران خيلي قهاري هستند

 2. مینا گفت:

  چرا از مراجع کمک نمی گیرید ؟یک هماهنگی در بین انها برای اعتراض وجود ندارد ؟یک نامه دسته جمعی و محکم و سر گشاده بنویسند .

 3. سمیه گفت:

  عجب صبری خدا دارد.

 4. مینا گفت:

  وای از آن روز که از پرده برون افتد راز