سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » کمک 40 میلیون یورویی ایران به زیمباوه...

کمک 40 میلیون یورویی ایران به زیمباوه

چکیده :"نیکولاس کیتی کیتی" سفیر زیمباوه در تهران گفته است که ایران این مبلغ را برای بخش انرژی، بانکداری و پروژه های صنعتی در کشورش هزینه خواهد...


سفیر زیمباوه در تهران از کمک 40 میلیون یورویی ایران به کشورش برای هزینه در بخش انرژی خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری پان افریکن، “نیکولاس کیتی کیتی” سفیر زیمباوه در تهران گفته است که ایران این مبلغ را برای بخش انرژی، بانکداری و پروژه های صنعتی در کشورش هزینه خواهد کرد.

کیتی کیتی گفت: این مبلغ همچنین برای بازسازی نیروگاه اصلی زیمباوه بمنظور افزایش تولید برق و کاهش سهمیه بندی و جیره بندی برق مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سفیر زیمبابوه با اشاره به کمک های مالی ایران به کشورش افزود: این تاسیسات منتظر ما هستند تا آنها را نجات دهیم. من اطمینان دارم که این به توسعه برنامه های اقتصادی ما کمک خواهد کرد.

وی همچنین از آغاز گفتگوهای کشورش با ایران برای دریافت خطوط اعتباری بیشتر، بمنظور احیای بخش های کشاورزی، بهداشت و فناوری زیمبابوه خبر داد.


5 پاسخ به “کمک 40 میلیون یورویی ایران به زیمباوه”

 1. ناشناس گفت:

  خودمون توی ایران هیچ مشکلی نداریم باید به زیمبابوه کمک کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. سبز گفت:

  جوونای ما کار دارن و به این پولا نیاز ندارن

 3. hamed گفت:

  5 میلیون تومان ازین پول را که من با نرخ یورو دربازار ایران حساب کردم میشود 544 میلیاردتومان به من جوان بیکار ایرانی بدهند کلی از مشکلاتم حل میشه

 4. عبدالکریم گفت:

  اگر حاکمیت فعلی به فکر دیگران است لطفا فکری به حال بی برقی های و قطعی های مکرر در خوزستان بی اندیشد و یادر آور می شوم که جانشینان ائمه اطهار (ع) یادشان را به جمله ای می اندازم که میگه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است . اگر گوش شنوا باشه هر چند که از پروریی هایی بعضی ها عادت کرده ایم .

 5. پررو گفت:

  سلام
  با یک کلام عرض میکنم چراغی که به منزل رواست به مسجد حرام است، در خانه اگر کس است یک حرف بس است