سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سخنان اخیر آقای جنتی موجب وهن شورای نگهبان است...

سخنان اخیر آقای جنتی موجب وهن شورای نگهبان است

چکیده :زهرا رهنورد با اشاره به ادعای احمد جنتی گفت:"پروژه اخیر سخنان آقای جنتی موجب حیرت و وهن شورای نگهبان در ذهن هر آدم عاقل و وطن پرستی است .انسان با خود می گوید خدایا سرنوشت این ملت و این انتخابات تا کنون در دست چه کسانی بوده است؟آنانی که حتی مرغ پخته هم به حرف هایشان می...


زهرا رهنورد و مهندس میرحسین موسوی  با جمعی از خانواده ایثارگران و جانبازان دیدار و گفت و گو کردند. دکتر زهرا رهنورد ،نویسنده و استاد دانشگاه تهران در این دیدار بر برگزاری انتخابات آزاد بدون نظارت استصوابی، حذف نظارت استصوابی به طور کلی از قاموس سیاسی ملت، آزادی مطبوعات، آزادی بدون قید و شرط زندانیان سیاسی تاکید کرد.

دکتر زهرا رهنورد در ابتدای دیدار با ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: ” جنبش سبز،جنبش متکثری ست و متعلق به همه انسان های آزادیخواه و همه ملت ایران و لهذا این ماه پر برکت شعبان و ایام شعبانیه نیز متعلق به همه افراد ملت و جنبش سبز است.”

به گزارش کلمه، رهنورد به فرصت سوزی حاکمیت فعلی اشاره کرد و گفت : “حاکمیت فعلی در این ماه فرصت های بزرگی را برای رضایت مردم از دست داده است.”

این استاد دانشگاه با بیان اینکه روزهای آتی فرصتی است برای اینکه حاکمیت چند اقدام مناسب انجام دهد، گفت: برگزاری انتخابات آزاد بدون نظارت استصوابی، حذف نظارت استصوابی به طور کلی از قاموس سیاسی ملت، آزادی مطبوعات، آزادی بدون قید و شرط زندانیان سیاسی. این اقدامات می تواند باعث شود که مردم مزه اعیاد را بچشند.

رهنورد پیشنهاد داد که کلید آزادی بدون قید و شرط، با آزادی زنان و زندانیان گمنام زده شود.

وی همچنین گفت: “رفتاری که در زندان با زنان و زندانیان گمنام صورت می گیرد به هیچ وجه شایسته حاکمیتی که مدعی اسلام خواهی و مهدویت است نیست.”

وی با اشاره به اینکه در رفتار انتخاباتی و پس از آن با پروژه های متنوعی از سوی بخشی از حاکمیت روبرو بوده ایم تا به نحوی مطالبات مردم را سرکوب کنند، اظهار داشت: “این پروژه ها مثل انقلاب مخملی، وصل به بیگانگان و جاسوسی و نظایر آن که با شکست مواجه شد،پروژه های بعدی کلید زده شد که هولناک ترین آنها اتهام کم کاری دولت در دوران دفاع مقدس بوده است.”

زهرا رهنورد هشدار داد: “این پروژه اخیر موجب خوشحالی و دشمن شادی بیگانگانی است که صدام را تا بن دندان مسلح کردند و خودشان هم در این همکاری جهانی در تسلیح اقدام نمودند و بدتر از آن این پروژه موجب دلشکستگی و ناامیدی خانواده های شهدایی خواهد شد که فرزندان و همسران و پدران خود را تقدیم کرده اند و اهانت به سرداران و رزمندگانی ست که با خلوص نیت و تا پای جان و شهادت در دفاع مقدس مایه گذاشته اند.”

وی با اشاره به ادعای آقای جنتی مبنی بر اینکه من سندی را به دست آوردم که آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی به کسانی که سران فتنه خواند، دادند گفت:” پروژه اخیر سخنان آقای جنتی موجب حیرت و وهن شورای نگهبان در ذهن هر آدم عاقل و وطن پرستی است .انسان با خود می گوید خدایا سرنوشت این ملت و این انتخابات تا کنون در دست چه کسانی بوده است؟آنانی که حتی مرغ پخته هم به حرف هایشان می خندد.”

مشروح سخنان مهندس میرحسین موسوی در این نشست متعاقبا ارسال خواهد شد.


36 پاسخ به “سخنان اخیر آقای جنتی موجب وهن شورای نگهبان است”

 1. ناشناس گفت:

  ممنون بخاطر این عکس های زیبا

 2. سلام گفت:

  به به ، خدا آمیر حسین رو حفظ کنه

  (ترک ها وقتی “آقا” رو به اسم متصل می کنند، قسمت اول آن یعنی ” آ” را کنار اسم می گذارند)

 3. mamad گفت:

  akhe adam ye milyard dolar begire va inghad sade pooosh(ama araste) bashe ?

 4. سرباز روح الله گفت:

  دیدن چهره سید وهمسرمکرمه اش باعث قوت قلب مردم ازاد اندیش است خداوند حافظ انان باشد.انشالله

 5. حبيب گفت:

  من مانده ام ابقاي مكرر ايشان در سمتهاي مختلف چون شوراي نگهبان و امامت جمعه چه توجيهي دارد. ايشان در اين سن و سال بيشتر به استراحت نياز دارند.

 6. aaa گفت:

  عالی بود

 7. dangi گفت:

  پخش تصاویر “میر” در دیدارهایشان، روحیه مبارزاتی ما را زنده تر می کند. با تشکر از کسانی که در جهت نشر و تبلیغ همه جانبه جنبش سبز فعالیت می کنند.

 8. dangi گفت:

  پخش تصاویر “میر” روحیه مبارزاتی ما را تقویت می کند. با تشکر از کسانی که در جهت نشر و تبلیغ جنبش سبز فعالیت می کنند.

 9. کورش گفت:

  با سلام و درودی بی پایان
  در برابر تند باد ماندن خصلت ریشه داران است
  به امید پیروزی

 10. م.شیراز گفت:

  دیدن عکس های خانوم رهنورد و میر حسین عزیز در کنار هم همیشه باعث دلگرمی ماست.
  عکس های که به ما انرزی و نشاط و امید به آینده می بخشد.
  با تشکر از خانوم رهنورد که همیشه بر تکثرگرای و آزادیخواهی جنبش سبز تاکید می کنند.
  خواهشا اینقدر سخنان جنتی را جدی نگیرید .صفات و سطح ایشان بر همه حتی جناح محافظه کار کاملا آشکار است و همه جنتی را کاملا می شناسند.

 11. s0gol گفت:

  سلام رييس جمهور عزيزم.
  ديدن تصويرتون خوشحالم مي كنه.

 12. محمد گفت:

  درود بر موسوي عزيز

 13. حسام گفت:

  آقاي جنتي!
  پدرت خوب!
  مادرت خوب!
  حرف راست نميزني اشكال نداره،
  دروغ به اين شاخداري؟!

 14. علی از قم گفت:

  وی با اشاره به ادعای آقای جنتی مبنی بر اینکه من سندی را به دست آوردم که آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی به کسانی که سران فتنه خواند، دادند گفت:” پروژه اخیر سخنان آقای جنتی موجب حیرت و وهن شورای نگهبان در ذهن هر آدم عاقل و وطن پرستی است .انسان با خود می گوید خدایا سرنوشت این ملت و این انتخابات تا کنون در دست چه کسانی بوده است؟آنانی که حتی مرغ پخته هم به حرف هایشان می خندد.”

  واقعا این حرف دل من و میلیونها نفر ایرانی هست واقعا باید پرسید سرنوشت این مردم و مملکت تا حالا دست چه کسانی بوده

 15. سلام و درود بر مهندس موسوي و جنبش سبز

 16. سید احمد عینی گفت:

  خوب این آقای جنتی چرا این مدرکش را رو نمیکند تا همه ببینند. او که از تمسخر مردم ترسی ندارد من فکر میکنم از این میترسد که اگر این کار را بکند اهل خانه نزدیکان و نوه ها یش هم دیگرخنده زیر زیرکی را کنار بگذارند و علنی به او بگویند “با با ابوجهل ، بابا ابو جهل”
  بد نیست حضرت” ا ج” به ماموران گمنام اطلاعات ج ا دستور فرمایند روشن نمایند چرا ان افرادی را که یک میلیارد دلار (به پول خودمان میشود ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ) را در جیب یا توی ساک از امریکا حمل کرده و تحویل سران فتنه داده اند را معرفی نمیکنند. از آنجا که خودش میلیارد ها میلیارد سر مایه مردم را در راه بوسنی و تقلب انتخاباتی حیف و میل کرده طبیعی است که نفهمد هزار میلیارد دلار را بدون بند بست سران سپاه و اطلاعات کسی نمیتواند جابجا کند …

 17. ناشناس گفت:

  عالی بود خدا به حق فاطمه زهرا نگهدار تان باشد
  یاحسین میرحسین

 18. nima گفت:

  با سلام خواهشمندم فقط به دیدار خانواده های افراد مشهور سیاسی بسنده نکنید . حتما با خانواده های دیگر افراد جامعه که اسم و شهرتی هم ندارند ملاقات کنید .بسیار زیبا و بیاد ماندنی در تاریخ سیاسی ایران خواهد ماند با تشکر

 19. ناشناس گفت:

  کار از وهن و آن هم وهن صرفا شورای نگهبان گذشته است. آقای احمد جنتی چه بخواهند چه نخواهند “آیت الله” هستند و آنچه میگویند و آنچه میکنند (و گاهی نمیکنند) دید مخاطب را به نسبت مذهب تشیع (چه به صورت مثبت یا منفی) تغییر میدهد. از این گذشته آقای احمد جنتی سر خود در جایگاهی که هستند نرفته است و طبیعتا عملکرد ایشان به فرد بالاتر از ایشان هم که به گفته خود ایشان “توسط خداوند متعال انتخاب شده است” بازخور دارد. ایشان اگر به اندازه “سر سوزنی” از اهمیت جایگاهی که اشغال کرده اند خبر داشتند خیلی بیشتر از اینها فکر میکردند و بسیار اندک حرف میزدند و در خلوت از خودشان میپرسیدند ” … و من اظلم ممن افترا علی الله کذبا ؟”

 20. ناشناس گفت:

  موفق باشيد
  دوستي يك ملت پشتوانه شماست
  به اميد آزادي

 21. حق گو گفت:

  من همسر يک جانباز بوده و به عبارتي از خانواده ي بزرگ جانبازان هشت سال دفاع مقدس مي باشم. متعجبم که شما که به طور متمادي دم از ديدار با خانواده هاي جانبازان مي زنيد، به کدام خانواده ها اشاره داريد!!!!!!!!!!!!!!! من و تمامي خانواده هايي که مي شناسم از افتخارات خود مي دانيم که شما را به عنوان خائنيني که خيانتتان از دشمنان خارجي بيشتر بوده مي شناسيم. لذا مطمئن باشيد که با اين نشست هاي مسخره و با سوء استفاده از ارزشهاي والاي اسلامي و انقلابي نخواهيد توانست به جنبش به اصطلاح سبز(زرد) خود مشروعيت ببخشيد چرا که هر چه مي گذرد مردم بيش از پيش چهره واقعي و ضد انقلابي شما را مي شناسند…

 22. ناشناس گفت:

  خدای عز و جل همراه شما بزرگواران باشد
  موسوی زنده باد کروبی پاینده باد

 23. محمد گفت:

  درود به مير حسين عزيز و همسر باوفايش
  درگذشت محمد نوري را به شما و همه ايرانيان تسليت مي گويم.
  بي شک او يکي از الگوهايي بود که جامعه ما ازدست داد.

 24. محمد گفت:

  من جانباز 70 درصد هستم. به شدت به راه امام و نظرات آقای موسوی علاقمند هستم و دوست دارم به صورت منسجم در این زمینه فعالیت کنم.
  بهتر است روشی برای منسجم کردن فعالیت حامیان جنبش طراحی شود. ما در حال حاضر به شدت در حال فعالیت هستیم. به طور مثال در روز جانبازدر منزل مولودی داشتیم که با استفاده از تصاویر امام، کروبی و موسوی به نوعی بر شرکت کنندگان تاثیر گذاشتیم. پس از آن تقریبا بحث های جنبش و تهمت های حامیان دولت جدی تر شده و متوجه شده ام که برخی از افرادبا کمی توضیح قانع می شوند. یکی از مسائل تاثیر گذار بر مردم متدین و کم اطلاع همین واقعه روز 14 خرداد و حمایت تقریبا تمام مراجع تقلید(به جز …) از سید حسن بود که بسیار بر تغییر نظر متدینین در مورد قداست حکومت اثر دارد.

 25. میم.تهران گفت:

  درود بر زهرا رهنورد بانوی سبز دلاور و درود بر رییس جمهور محبوب ایران میر حسین موسوی
  سایت کلمه دست شما درد نکنه برای این مطلب…البته کاش عکس ها یک مقدار ترکیب بندی و دقت بهتری داشتند … به خصوص جاهایی که از مهندس موسوی و خانم رهنورد عکس گرفته می شه
  منتظر سخنان مهندس موسوی عزیز هستیم
  دیدن میرحسین همیشه روحم رو شاد و پرنشاط می کنه…خدا همیشه حفظ اش کنه این نازنین مرد رو

 26. شاهد گفت:

  خانم رهنورد قبل از اینکه بخواهند به نحوه سخنرانی دیگران ایراد بگیرند باید سخنان خود در رابطه با انتخابات از جمله داماد لرستان و فرزند تبریز و … و اینگونه استدلال کردن را برای مردم توضیح دهند!! لطفا درج کنید تا طرفدارانتان هر چه نارواست برایم بنویسند.

 27. برگزيده گفت:

  مرگ بر مدعيان دروغين ولايت و عدالت.

 28. پدرام گفت:

  سبزها پیروزاند

 29. وب نورد گفت:

  چقدر از دیدن این تصاویر لذت بردیم. از اینکه میر حسین عزیز وهمسر مکرمه اش را سر حال می بینیم.
  بخصوص دیدار با خانواده های ایثار گرانی که مدیون آنها هستیم.
  یا حسین …میر حسین…

 30. khorram گفت:

  آقای موسوی عزیز، خانم رهنورد محترم، بنده فکر می کنم که زمان چه باید گفتن ها بسر رسیده و زمان چه باید کرد،فرا رسیده است.با تشکر….

 31. ناشناس گفت:

  جالب بيد

 32. مادر بزرگ بهروز گفت:

  با سلام بر جناب آقای نخست وزیر دوران جانگ و رییس جمهور عزیز مردم ایران :
  این سخنان آقای جنتی ، آن چنان توهین آمیز است که باید آقای جنتی آنرا یا ثابت کند و یا از آقای موسوی عذر خواهی کند و از مقام خود کناره گیری کند
  وقتی مردی در راس شورای نگهبان ، چنین افترا و دروغ بزرگی را به آقای موسوی و آقای کروبی میبندد که همگان میدانند که این افراد فقط خدمتکار ملت و ایران بوده اند و نتواند ثابت کند
  اولا گناه بزرگی در پیش گاه خداوند کرده است
  در ثانی در پیش گاه ملت مسوول است و از ایشان باید به قوه قضاییه شکایات شود و گر نتواند ثابت کند اولا باید عذر خواهی کند و باید بر کنار شود
  سوما باید به جرم افترا و دروغ ، محاکمه شود
  در تعجب هستیم که چرا جناب موسوی از این شخص دروغ گو چرا شکایات نمیکنند
  در تعجب هستیم که چه کسانی در راس این ملت ، هستند که چنین خودشان روغ گو و افترا پر کن هستند

 33. yasaman گفت:

  بانوی اول ایران ما دختران ایرانی پشت شما ایستاده ایم.

 34. محرم گفت:

  شما را به خدا کاری کنید که ما هم یکبار هم شده موسوی را از نزدیک زیارت کنیم

 35. کویر سبز بادرود گفت:

  آقای میر حسین ما تا آخر ایستادهایم

 36. مهران BIP گفت:

  دمتون گرم عكساي جالبي گرفته شده