سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

آقای جنتی ! به دو دلیل منتشر کنید

چکیده :وقایع دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و فضای عمومی پس از آن آنقدر اندوهناک هست که نیازی به بازتعریف نباشد. ملت ایران در طول 30 سال گذشته تجربه های تلخ و شیرین زیادی را از سرگذرانده است اما ادعاهای مطرح شده از سوی نامزدها در مناظره های انتخاباتی اعتماد مردم به نظام را نشانه رفت تا جایی که اثرات آن تا به امروز هم در جامعه هویدا...


جعفری چمازکتی در یادداشتی که برروی سایت خبرآنلاین منتشر شده است به سخنان دبیر شوورای نگهبان پرداخته است. او از آقای جنتی خواسته است که به دو دلیل اسناد خود را در باره افرادی که سران فتنه خوانده است ، منتشر کند.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

دبیر شورای نگهبان قانون اساسی گفت: آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی که هم اکنون عامل آمریکا در کشور‌های منطقه هستند، به سران فتنه دادند و همین سعودی ها که به نمایندگی آمریکا صحبت می کردند، گفتند اگر توانستید نظام را منقرض کنید تا پنجاه میلیارد دلار دیگر را هم می دهیم، اما خداوند این فتنه را به دست بندگان صالحش خاموش کرد.

(جهان نیوز )

وقایع دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و فضای عمومی پس از آن آنقدر اندوهناک هست که نیازی به بازتعریف نباشد. ملت ایران در طول 30 سال گذشته تجربه های تلخ و شیرین زیادی را از سرگذرانده است اما ادعاهای مطرح شده از سوی نامزدها در مناظره های انتخاباتی اعتماد مردم به نظام را نشانه رفت تا جایی که اثرات آن تا به امروز هم در جامعه هویدا است.

کافی است نگاهی به تحلیل محتوای پیامک های ارسالی از سوی مردم پس از هر مناظره بیاندازیم تا عمق تاثیرات منفی آن سخنان را دریابیم.

انتخابات به پایان رسید . مراسم تنفیذ ، جایگاه رییس جمهوری را قانونی اعلام کرد ، اما غبار مسموم دوران تبلیغات انتخاباتی هنوز هم بر آسمان باور شماری از افراد نشسته است. به دو دلیل عمده باید غبارروبی صورت گیرد:

1- بر اساس سخنان اخیر احمدی نژاد، غرب در صدد حمله نظامی به منطقه است. در این شرایط کشور نیازمند وحدت و همدلی میان آحاد جامعه است چرا که هدف غایی این تحرکات نظامی ، ایران است.

2- بزرگترین جراحی در تاریخ کشور به نام هدفمند سازی یارانه ها که اخیرا با تصویب مجلس شورای اسلامی به صورت قانون درآمده در آستانه اجرایی شدن است. طرحی که تنها در سایه وحدت ملی و همدلی عمومی به توفیق نزدیک خواهد شد و در صورت شکست ، طرح قابلیت به چالش کشاندن همه ارکان نظام را دارد.

در خاتمه ، چنانچه سخنان آقای جنتی مبنی بر دریافت چندین میلیون دلار از سوی شماری از افراد برای براندازی نظام مستند باشد، انتشار عمومی اسناد، جامعه را به سوی اتحاد و همدلی پیش برده و دریافت کنندگان دلارهای آمریکایی نیز، برای همیشه از چشم و دل مردم می افتند.

در غیر این صورت، این گفته دبیر محترم شورای نگهبان نه تنها اثری مثبت در جامعه برجای نخواهد گذاشت بلکه به افتراق در میان مردم دامن خواهد زد . موضوعی که در این شرایط حساس به نفع مردم و نظام نیست .3 پاسخ به “آقای جنتی ! به دو دلیل منتشر کنید”

 1. علی گفت:

  چقدر عجله دارید. لابد تایپیست داره اسناد رو تایپ می کنه دیگه!

 2. ناشناس گفت:

  مدرکش موجوده هه هه هه هه ها ها ها ها

 3. مانی افشار گفت:

  کاملا درست فرمودند.
  آقای جنتی شما این اسناد را منتشر کنید تا شاید ما فریبخوردگان اجنبی و بازیچه دست بیگانه و آمریکای جهان خوار و مستکبر ، راه سبز خودمون رو مهندس موسوی جدا کنیم. ما منتظر انتشار هستیم.