سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » غفوری فرد: منزوي كردن ياران حقيقي امام و انقلاب از صحنه، برخلاف مصالح كشور است...

غفوری فرد: منزوي كردن ياران حقيقي امام و انقلاب از صحنه، برخلاف مصالح كشور است

چکیده :هر صحبت و عملي كه ياران واقعي امام را از صحنه منزوي كند و به صفوف يكپارچه ملت لطمه وارد كند و به اهداف دهه‌ي پيشرفت و عدالت ضربه بزند، مردود...


يك نماينده اصولگرا مجلس شوراي اسلامي گفت: هر حركت و سخني كه موجب انشقاق بين ياران حقيقي انقلاب و نظام شود و علاقمندان به اين نظام را دلسرد كرده و موجب شود كه اين افراد از صحنه انقلاب كنار بكشند و منزوي شوند برخلاف مصالح كشور است.

به گزارش ایسنا، حسن غفوري‌فرد گفت: هر صحبت و عملي كه ياران واقعي امام را از صحنه منزوي كند و به صفوف يكپارچه ملت لطمه وارد كند و به اهداف دهه‌ي پيشرفت و عدالت ضربه بزند، مردود است.

غفوري‌فرد در ادامه گفت: ممكن است در دوران انقلاب افرادي باشند كه سابقه‌ مجاهدت بيشتري داشته باشند و در دوران جنگ از لحاظ مديريتي و مبارزاتي بالاتر باشند. اما اين افراد نبايد خود را از سايرين برتر بدانند و خدمات ديگران را پايين بياورند.

به گفته اين عضو كميسيون انرژي مجلس نبايد كساني كه در دوران انقلاب سرداران قافله بوده‌اند با عده‌اي كه طبيعتا در عقبه آنها قرار داشتند، از ديد بالا بنگرند؛ چرا كه اين مساله موجب انشقاق در جامعه شده و دلسردي را براي دسته دوم به وجود مي‌آورد.

غفوري فرد با تاكيد بر اين كه بايد از همه امكانات و ظرفيت‌ها براي ايجاد اتحاد وانسجام در جامعه استفاده كرد در پايان گفت‌وگوي خود با ايسنا خاطرنشان كرد كه رسيدن به پيشرفت و عدالت تنها در گرو طي اين روند است.


2 پاسخ به “غفوری فرد: منزوي كردن ياران حقيقي امام و انقلاب از صحنه، برخلاف مصالح كشور است”

  1. ناشناس گفت:

    کلا منزوی کردن آزادی اندیشه به صلاح کشور نیست!!

  2. ناشناس گفت:

    الحمدالله که ازکاهش اختلافات بدون حذف بیچون وچراسران اصلاحات هم سخن گفته شد.