سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » یاسر هاشمی: برای رسیدگی به اقدامات علیه دانشگاه آزاد، امروز به رئیس قوه قضائیه نام...

یاسر هاشمی: برای رسیدگی به اقدامات علیه دانشگاه آزاد، امروز به رئیس قوه قضائیه نامه نوشتیم

چکیده :ورود شبانه به ساختمان هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و برهم زدن اثاثیه و لوازم اداری و ایجاد شایعات و اخبار غیر رسمی ساخته و پرداخته از سوی جریان رسانه ای وابسته به این محفل از دیگر نشانه های تلاش برای ایجاد بحران های ساختگی و التهاب سازی در جامعه...


فرد بازداشت شده در دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ، مسئول دفتر یاسر هاشمی رفسنجانی نمی باشد.

به دنبال انتشار خبر بازداشت مسئول دفتر یاسر هاشمی، وی در گفتگوی با پایگاه خبری سفیر، تصریح کرد: فرد یاد شده آقای براتعلی سرلک مدیر پشتیبانی دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد می باشد که متاسفانه به دلیل نامعلوم و توسط افرادی که مدعی حکم دادستانی بودند در روز یکشنبه این هفته و در حضور ارباب رجوع و کارمندان اداری دفتر بازداشت شد که با توجه به اینکه وی هیچگونه مسئولیت دیگری به جز رسیدگی به امور پشتیبانی و اجرای دفتر ندارد، بازداشت وی جای تامل و شگفتی می باشد.

هاشمی با اشاره به اینکه به نظر می رسد عده ای با برخی اقدامات افراطی و خبرسازی مجعول به دنبال ایجاد فضای غبار آلود و ایجاد شایعات برای پیگیری خواست های نامشروع و فرا قانونی خود هستند ، گفت :ورود شبانه به ساختمان هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و برهم زدن اثاثیه و لوازم اداری و ایجاد شایعات و اخبار غیر رسمی ساخته و پرداخته از سوی جریان رسانه ای وابسته به این محفل از دیگر نشانه های تلاش برای ایجاد بحران های ساختگی و التهاب سازی در جامعه است.

وی افزود : امروز در نامه ای به ریاست محترم قوه قضائیه خواستار رسیدگی به این موارد غیر معمول برای پاسخگویی و رسیدگی به این اقدامات شده ایم تا حداقل دانشگاه آزاد اسلامی بداند مرجع این قبیل رفتار غیر اخلاقی و ناپسند کجاست و موارد اتهامی به دانشگاه چیست تا بتواند به شایعات و موج دروغ پردازی ها پاسخ رسمی و مستدل ارائه دهد.

یاسر هاشمی رفسنجانی در پایان تاکید کرد : عزم مسئولان دانشگاه آزاد از آغاز جنگ روانی علیه این دانشگاه بر آن بوده است تا با قرار گرفتن در مقابل آماج تهدیدات و حملات اجازه ندهند فضای آرام و علمی دانشگاه ملتهب و آسب پذیر شود اما اینگونه اقدامات نادرست با انگیزه تضعیف جایگاه رفیع دانشگاه می تواند ضربات و آسیب های جبران ناپذیری بر فضای فکری و علمی اساتید و دانشجویان این دانشگاه که جمعیت قابل توجهی از نخبگان جامعه را تشکیل می دهند وارد سازد.


3 پاسخ به “یاسر هاشمی: برای رسیدگی به اقدامات علیه دانشگاه آزاد، امروز به رئیس قوه قضائیه نامه نوشتیم”

 1. انقلابی گفت:

  وضعیت سیاسی ایران بسیار نفرت انگیز شده است. خیری که ندیده ایم، نمی شود شر مرسانند؟
  دانشگاهیان و محیط های دانشجویی که آنقدر هم بی اطلاع و دور از فهم شرایط کشور و دولت نیستند و به راحتی می توانند دست مستبدان زیاده خواه را بخوانند.
  دیگر دستشان در بحران آفرینی کاذب و ایجاد هیاهو و رونق دادن به بازار دروغ و تهمت برای همه نخبگان رو شده است. امیدوارم راه های نجاتی برای حفظ دانشگاه از طمع ناکارآمدان وجود داشته باشد و این دانشگاه به سمت بی ثباتی و تنزل کیفی و هدر رفتن سرمایه هایش نرود.
  وای اگر دستشان بیفتد دیوانه وار و بدون هیچگونه شناخت و تدبیر به جان همه ی دستاوردهای ۳۰ ساله ی آن خواهند افتاد و بازار شعارهای عوام فریبانه رونق تازه خواهد یافت.
  خدا خود آن روز را به دور کند.

 2. ناشناس گفت:

  اوضاع سیاسی مملکت کاملا خوب است فقط می خواهند تعدادی از افراد را که مدتهای مدیدی از بیت المال خورده و بزرگ شده اند دستشان را از بیت المال قطع کنند .

 3. mehdı گفت:

  ma daneshjuyane daneshgahe azad ezazeye vurude kudechıyan ra be daneshgah nekhahım dad durud ber hashemı