سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تایید فیلم آخرین لحظات زندگی معلم شهید، علی موسوی...

تایید فیلم آخرین لحظات زندگی معلم شهید، علی موسوی

چکیده :چند روز پیش فیلمی از آخرین لحظات زندگی شهید سید علی حبیبی موسوی در برخی از سایتهای خبری منتشر شد. با توجه به سوالات بسیار زیاد مخاطبان محترم در مورد صحت و سقم این خبر، بدینوسیله کلمه صحت این ویدئو را تایید می ...


چند روز پیش فیلمی از آخرین لحظات زندگی شهید سید علی حبیبی موسوی در برخی از سایتهای خبری منتشر شد.

با توجه به سوالات بسیار زیاد مخاطبان محترم در مورد صحت و سقم این خبر، بدینوسیله کلمه صحت این ویدئو را تایید می  کند.

علی موسوی که خواهر زاده میر حسین موسوی  است، عاشورای سال گذشته  توسط عده ای  به شهادت رسید. گزارش شاهدان عینی درآن  روز  تنها مدرکی است که  از ضاربان به جا مانده  و تاکون هیچ نهاد قانونی  درباره  این ترور ناجوانمردانه تحقیق نکرده است.
طبق گزارش شاهدان عینی این  حادثه حوالی ساعت یک تا دو بعدازظهر روز عاشورا رخ داد. برادر شهید موسوی پس از شهادت برادرش دراین باره  گفته بود: “روز عاشورا در خیابان آزادی تقاطع شادمان  در راه پیمایی بودند که به گفته شاهدان یک پاترول مشکی که از قبل او را شناسایی کرده بودند با تیر مستقیم راننده پاترول علی را به شهادت می رسانند. وقتی که برادرم تیر می خورد مداوای اولیه توسط خانمی صورت می گیرد و برادر خانم ایشان که همراه او بودند سعی می کنند که علی را به بیمارستان برسانند. هر طرف که حرکت می کنند بسته بود و سرانجام او را از طریق اتوبان یادگار به بیمارستان ابن سینا می رسانند و البته موثر نمی افتد”.

مردمی که در خیابان شادمان حضور داشتند شاهد این صحنه بوده و برخی حتی ادعا دارند که چهره ضارب را شناسائی کرده اند. در فیلم کوتاهی  که از آخرین لحظات زندگی وی منتشر شده صدای ناله های این شهید به گوش می رسد.

سید علی موسوی از خانواده معظم شهدای جنگ تحمیلی و از رزمندگان دفاع مقدس بود.   وی در هنگام شهادت 42 ساله و دارای دو فرزند بود . دختر او   17 ساله و پسر او هشت ساله  است .
69 پاسخ به “تایید فیلم آخرین لحظات زندگی معلم شهید، علی موسوی”

 1. ناشناس گفت:

  واقعا صحنه های غم انگیزی است..خواهشا در ابتدای خبر ذکر کنید که صحنه ها برای دیدن همه مناسب نیست..خدایشان بیامرزد

 2. ali گفت:

  ای خدا یا خودت ما رو از شرح ظالمان نجات بعده یا مرگمون رو برسون.دیگه به خدا بسمونه

 3. میلاد گفت:

  شما … ین که این برادر زاده اون منافق/ اگه راست میگین چرا صورتش رو نشون نمیدین/ شما در اون دنیا بدبختیها میکشین

  • مانی افشار گفت:

   دوست عزیز اولا به شما بگویم که سایت کلمه هیچ تغییری در نمایش این فیلم ایجاد نکرده است. این فیلم وقتی روی سایت یوتوب قرار گرفت ، من خودم این کلیپ رو شاید بعد از چند ثانیه که از اپلود کردن این کلیپ روی یوتوب نمی گذشت ، مشاهده کردم. هیچ تغییری ایجاد نشده.
   درضمن به شما بگویم اون افرادی که این فیلم را گرفتند ، هیچ اطلاعی نداشتند از اینکه این اقا ( شهید علی موسوی) خواهر زاده اقای موسوی است.
   یه مسئله دیگر که دلم نمیاد نگم. حدود چند ثانیه صدای شهید علی موسوی در این فیلم شنیده می شود. سایت کلمه بدون شک این کلیپ دلخراش را برای مهندس موسوی ارسال کردند تا خوده مهندس متوجه شوند که این صدا ایا صدای شهید علی موسوی است یا خیر.
   تردیدی نیست که صدای منتشر شده ، صدای آه و درد شهید سید علی موسوی است. این یک دلیل محکم برای تایید این فیلم است.
   بنابراین کسی قصد دروغ یا فریب را ندارد.
   شماها که خودتون فریب خورده و بازیچه هستید.
   عجب حکومتی داریم ما. حتی به امثال این اقا گفتتند کسانی مانند میر حسین موسوی که دنبال و حق و حقوق مردم است ، جایگاشون توی جهنم است:-0
   نمی دانستیم کسانی که مردم را به خاک خون می کشند و به جوانان این مملکت و نیز به حقوق این مردم تجاور می کنند ، همه جایگاشون در بهشت است.

  • م گفت:

   باهوش! علامه! خوبه یه بار تو خبر گفته خواهر زاده میرحسین بوده حالا تو بازم بگو برادرزاده. بعدشم وقتی کلمه میگه تأیید شده حتما خانواده آقای سید علی موسوی تأیید کردن. هرچی هست از اون سی چهل تا که شما ادعا میکنید بعد از انتخابات کشته شدن بهتره. تعداد زیادی شاهد داره فیلمم که داره. شما که حتی اسم اون شهیدای نامرئیتون رو هم اعلام نکردید و یه مجلس ترحیم هم نگرفتید چی؟؟ لابد شهدای گمنام هستن نه؟

  • مینا گفت:

   اون دنیا میاد بالاخره ، میبینیم کیه که عذاب می کشه ، یکم به عقلت رجوع کن!!!!

  • mehrnush گفت:

   جناب میلاد
   گیریم که این مرد خواهر زاده میر حسین نیست، ولی یکی دیگه از مردم بیگناه ایران که هست، یه کسی مثل ندا، سهراب، اشکان، امیر، محرم، ترانه، محسن، … که در حالی که با دست خالی راهپیمایی میکردن تو خیابون یا تو زندان ناجوانمردانه به قتل رسیدن. شما نیازی نیست به فکر هویت این شهید یا نشون داده شدن یا نشدن صورتش باشی، شما بگو همه این آدمها که هموطنت هستند به چه جرمی کشته شدن که تو اینطور از قاتل دفاع میکنی؟

  • ساقی گفت:

   ببین آقا میلاد، بهتره زودتر توبه کنی. اینجوری که چشمتو روی حقایق می بندی ، با اون کسی که خواهرزاده ی آقای موسوی رو به شهادت رسوند هیچ فرقی نداری….

  • Hanieh Hashemian گفت:

   salam,
   Alave bar jawabhaye dustan be shoma ke kamelan bahashun mowafegham khastam jawabe khodam ro ham ezafe konam. surat hashun ro neshun nadadand chon oon hakemine zalemi ke shoma sangeshun ro be sine mizanid agar chehreha ro bebinand hatman ashkhas ro shenasayi mikonan va balayi sareshun miaran hamuntor ke sare baghiye ye kasani avordan ke chehrehashun shenasayi shode. shoma cheghadr bayad zolm bebinid ta befahmid ki zalem o monafeghe va ki bar hagh. chera cheshm be ruye in hame haghayegh va in hame zolm mibandid va koorkoorane az yazidane zamanetun hemayat mionid. magar jorme Imam hosyn chi bud joz mobareze ba valiye faghihe zaman ke zalem bud va velayatesh saghet. fekr mikonid yazid be che bahune’ee Imam hoseyn ro kosht. be hamin bahune hayi ke shoma laan sabz ha ro behesh motaham mikonid. fekr mikoni kole yawmen ashura va kole arzen karbala yaani chi? aya tanha be in maanist ke baraye Imam hoseyn gerye konim ya rahesh ro edame bedim?
   Omidvaram cheshmetun be ruye haghayegh baz she va ba vojud in hame zolmo doroogh inghadr sange zalemin ro be sine nazanid.

  • ناشناس گفت:

   من نفهمیدم یعنی شما می گی خواهرزاده آقای موسوی شهید نشده؟ خوب اگه معتقدی شده حتی اگه این فیلم دروغ باشه صحنه ایی مشابه این صحنه درهرصورت اتفاق افتاده.

 4. ناشناس گفت:

  خدا رحمتشون کنه! من که هنوز از این همه جنایت ورزی در حق مردم در عجبم و عجیب تر اینکه برخی مورند و نمیبینند!!!!!!!

 5. آوا گفت:

  مردم دروغ نمی گویند ، دروغ گو ،دروغ گوست

 6. مانی افشار گفت:

  چند شب پیش که من وارد سایت یوتوب شدم ، این فیلم رو که همان موقع هم روی سایت یوتوب قرار گرفت من اونجا دیدم و مطالبی را با لینک فیلم رو برای شما ارسال کردم که شما تایید می کنید این فیلم رو یا خیر.
  من که خودم باورم نشد. چون من فکر کردم شهید علی موسوی در جا به رحمت خدا رفتند. ولی خب این فیلم نشان می دهد که شهید علی موسوی هنوز شانس داشت که زنده بماند. ولی متاسفانه تیر حکومت اینقدر قوی بود که علی موسوی را از ما گرفت.

  خدا رحمت کند این شهید سبز را

 7. مهدی گفت:

  روحت شاد، ای شهید بزرگ
  سعادت بزرگی نسیبت شد…
  خدا به خانواده این شهید هم صبر و عافیت انشا الله عطا کند

 8. ناشناس گفت:

  سلام و درود بر این شهید که اینبار در کمال بی شرمی و به معنای واقعی ترور شد تا پیامی به میر حسین مظلوم برسانند .زهی خیال بیشرمی ،مگر میر حسین اولین بیانیه را با انا الیه و انا ………آغاز نکرده بود و آقایان وی را
  نمی شناختند ؟. اولین نخست وزیر امام که با شجاعت سالها در مقابل صدامیان و در خط اول مبارزه با استکبار و با وجود هزاران مشکل بدون چشمداشت به بیت المال شب و روز برای ایران و اسلام کار کرده ،فقط با تهدید و ترور کنار میکشد و از حقوق ملیونها مردم دست بر میدارد؟(البته هزار بار حق دارد این کار را بکند چه که با قوم الظالمین
  طرف است ).
  سنگ اول تغییر نهاده شده ،جنبشی آغاز گشته ،افکار جنبش پاک و بی خشونت ،رهبران ان پاکدست و بی ریا ،شهدای
  آن بی گناه و پاک ،اهداف آن نوشته شده حتی در کتب درسی ما یعنی : عدالت که سنگ بنای مذهب ما است ،و در آخر دشمنان آن ضعیف و دروغگو.

 9. مسعود گفت:

  واقعا دردناکه..

 10. ناشناس گفت:

  راستي چرا صورت ايشون نشون داده نشد؟؟ اين سوال رو كي بايد جواب بده؟معمولا تو اين جور وقتا اولين جايي رو كه نشون ميدن صورت طرفه نه لنگ و پاچه. تازه سعي ميكنن اونو برسون بيمارستان نه اينكه يكي داد بزنه كه من نميزارم اينو ببرن بيمارستان!! جدا خيلي احمقيد. خودتون قاتليد

  • س گفت:

   این نشان دهنده روح لطیف شماست که اینچنین با چماق و ساندیس مانوس هستید. اجرتان با کودتاچیان و شرکا.

  • محمد گفت:

   چه هوشی و استعدادی داری واقعا……… دوست عزیز امیدوارم که هرچه سریعتر از خواب بیدار شوی و طلوع صبح سبز را ببینی

  • ناشناس گفت:

   شما ظاهرا تو امریکا زندگی می کنی که جواب سوالاتو نمی دونی

 11. مانی گفت:

  روحش شاد.

 12. امید گفت:

  خدا او را با اولیایش محشور گرداند.بزودی ظالمان باید تقاص خون بیگناهان را پس دهند …
  اندکی صبر سحر نزدیک است

 13. آرمین...سبز گفت:

  ای داد از این بیداد…..افسوس که به خاطر قدرت چه می کنند… طعم خوش زندگی را … از مردم گرفته اند و به نام اسلام و امام راحل که اگر امروز حضور داشت با ملت سبز بود هر بلایی را به سر ملت می آورند…. جوابی نیز در پیش است و قیامتی نزدیک ..دهان ما را بستی خدا را چگونه جواب خواهی داد.یاحسین میرحسین

 14. دختر سبز موسوی گفت:

  بخشید این فیلمو از کجا میتونیم ببینیم

 15. ناشناس گفت:

  خوشا به حال انان که رفتند و امروز کشورمان را ندیدند روحش شاد راهش پر روهرو باد

 16. بسیجی خمینی گفت:

  به اشک شویم این زمان ز چکمه ات غبار را …

 17. somayeh گفت:

  az koja mitonim in filmo bebinim

 18. ناشناس گفت:

  فکر می کنید مردم احمقند که با این فیلم گول بخورند

 19. مازیار گفت:

  بیش از صد سال است که آزادی خواهان ایران زمین در خون غلتیده اند. اما آزادی ما دور نیست.

 20. رضا گفت:

  واقعا بعضي ها اينقدر خود را به خواب زده اند كه حتي اگر دنيارو هم آب ببره – اينها ميگند هيچ اتفاقي نيفتاده
  ياد ازهاري دوران شاع افتادم كه ميگفت اينا همش نواره
  بالاخره روزي هم مجبورند از خواب بيدا شن و آن روز دور نيست و نزديك است.

 21. مهران گفت:

  سلام
  دوستان چقدر بگوييم اين ها را براي دانلود هم قرار دهيد…

  • این هم راهش گفت:

   YOU must install : internet download manager … این نرم افزار را نصب کن . در بازار تاکید کن که خوبش را می خواهی تا قفل شکن خوبی داشته باشد …

 22. علی گفت:

  کشته ندادیم که سازش کنیم …
  روحش شاد

 23. mitra گفت:

  خدا چی‌ به سر ما آوردی که مردم اینطوری بی‌ وجدان شدن؟؟ میگین صورتش پیدا نیست؟؟ یعنی‌ اگه یکی‌ دیگه بود عیب نداشت؟؟

 24. پیشمرگ ولایت گفت:

  بس کنید این شهید سازی کذایی را.به آغوش ملت بازگردید

  • امید گفت:

   شما همون پیشمرگ بمون.اگر منظور از ملت همان اراذل و اوباش است که به خودی هایشان هم رحم نمی کنند که هیهات من الذله.

  • vhid گفت:

   اي كاش معني ولايت واقعي را مي شناختي. شما مثل طالبان كه مسلمان هستند . قلبتان تيره و كور شده ايد. شما خوارج زمانه هستيد.

  • بسیجی خمینی گفت:

   آغوش ملت همون اوینه ؟ نه ؟ بعد برای سیزده میلیون ” غیر ملت و دشمن ملت ” – تازه طبق آمار خودتان – جا هست ؟ یا زندانهای تازه ای را در آغوشتان می سازید … شاید هم قبر !!!

  • حیدر گفت:

   پیشمرگ ! از این سایت های بد بد که فیلتر شدن نگاه نکن.. منحرف میشی!
   خیلی خکرناک حسن!

 25. علی گفت:

  به شدتی که دلم برای تمام شهدای سبز میسوزد ، دهها برابر برای مظلومیت موسوی میسوزد که اجازه ختم و فاتحه خواندن برای خواهر زاده اش را هم به او نمیدهند . هیهات من الذله .

 26. زنده باد سبز گفت:

  من که توان دیدن این صحنه‌ها رو نداشتم ،پسرم واسم تعریف کرد ،الهی بانیان این خون ریزی‌ها به قهر الهی دچار بشوند

 27. arash گفت:

  inam ba in film gereftanesh!

 28. ALI گفت:

  AGHAYE MOSAVIE SARBAZ SHOMA HASTAM DAR HOLLAND ,FAGHAT FARMAN BEDEH ,MA MONTAZER MARMAN SHOMA HASTIM ,

 29. یاور سبز گفت:

  با یاری سبزمان راهش را ادامه می دهیم

 30. محمد از تبريز گفت:

  خدا لعنتشان كند و به سزاي اعمالشان برساند.
  واقعا ناراحت شدم
  جايگاه ايشان قطعا در بهشت است
  خداوند به خانواده ايشان صبر جميل و اجر جزيل عطا فرمايد و ميرحسين موسوي عزيز را براي مردم حفظ فرمايد .
  آمين يا رب العالمين

 31. من گفت:

  درود بر خاندان موسوی

 32. م.ا.ج. گفت:

  سلام بر دوستان
  برای تکمیل مطالعاتم لطفا چند تا دلیل بیارید برای اثبات اینکه آقای موسوی مورد تایید حضرت امام بودند.ممنون از لطفتون.

  • ناشناس گفت:

   اخیرا فیلمی منتشر شده در همین زمینه که در همین سایت هم ارائه شده از آن استفاده کنید چون شما مدرکی ندیدید دلیل بر این نیست که نباشد

  • روح ا... گفت:

   1 تمام لینک هاش رو یو تیوب هست
   2 این جمله امام هم یادت نره که ( مسیولین باید مورد تایید مردم باشند)

 33. بنده خدا گفت:

  نثار روح مطهر شهدای سبز ،صلوات

 34. سبز گفت:

  همیشه تاریکترین نقطه قبل از سپیده دم است .

 35. ناشناس گفت:

  در عجبم از کسانی که هنوز هم ظلم رو باور ندارن .

 36. hoda گفت:

  iz oon khanom beporsed chera nemegzasht bemar ra be bemarestan bebarand

  • مهرداد گفت:

   چون خیلی از مصدوم هایی که به بیمارستانهای تحت نظارت لباس شخصی ها رفتن هنوز
   جنازه هاشونم بر نگشته

 37. ناشناس گفت:

  “ای وای” گفتن علی داغونم کرد

 38. یکی از بیشمار گفت:

  در عجبم از مردمی که زیر شلاق ظلم زندگی میکنند و بر حسینی میگریند که آزاده زیست . ( دکتر علی شریعتی )

 39. حسین گفت:

  فتنه سبز همیشه دنبال ای شهید سازیهاست تا برای چند صباحی بتون عمر پلید خودشو بیشتر کنه

 40. محسن گفت:

  خالدون فيها …..
  كدوم مطالعات؟ بايد حتما بميريم تا واقعيت رو قبول كنيم؟

 41. حسین گفت:

  فیلم بردار چهره ها رو نشون نداد ولی این چیزی از واقعیت کم نمی کنه . مرگ هر انسانی دردناک است . با خانواده آقای موسوی عزیز هم دردی می کنم .. برای دولت احمدی نژاد متاسفم که .. به اصول ارزشی پایبند نیست .

 42. ناشناس گفت:

  گیرم در باورتان به خاک نشستم و ساقه های جوانم از زخمهاتان داغ دار است با ریشه چه می کنید؟

 43. gfg گفت:

  نرون مرد ولی رم نمرده است……….
  این ها هم میروند زلی ایران همچنان پابرجا خواهد بود.
  به امید داشتن ایرانی آزاد.

 44. دانشجو گفت:

  فرضا همه چیزی که میگید درست
  مساله اینه که ضارب کی بوده ؟!!!!!!!!
  دوره این غوغا سالاری ها گذشته
  ما دیگه با این چیزا سر کار نمیریم
  شما پول بگیرید ما زندان برین
  در پناه حق
  یا علی

 45. نسل سوم انقلاب گفت:

  خدمت اون آقایی که از فتنه سبز صحبت میکنند اگر یک دانه از اونایی …که اینطور مردم را به خاک و خون کشیدند شهید شده بودند فتنه اصلی را شما ایجاد میکردید و 600 تا مراسم و مستند از اون می ساختید اینقدر میگفتید تا مردم را بیزار کنید هما نطور که یک سال است فتنه دشمنی را بین مردم پرورش داده اید و آتشش را با آخرین کارهاتون مثل حادثه 14 خرداد و هتک حرمت بیوت و خود مراجع کردید که شاهکاری بزرک در آبروی هزار ساله روحانیت بردید خدمت این آقای حسین بگم که از آنجا که جنبش سبز تشنه دموکراسی است نظرات زشت شما را همیشه در سایت اجازه میدهد منتشر شود تا ایرانی های واقعی از ایرانی نماهای دیکتاتور صفت و متحجر صفت و کمونیست صفت مشخص شوند جنبش سبز نیاز به تظاهرات و خودنمایی ندارد جنبش سبز خود مرمند و درخون مردم است مردمی که هر روز بحث و جدل و تلاش میکنند تا نام کشورشون را سر افراز کنند نه مردمی که از کسانی که باعث عقب ماندگی و بی ریشه شدن حیسیت مردم شده اند مانند جناب رییس جمهور دفاع میکنند شما از ما میترسید چون از آن شیطان شده اید و دیگر خداترس نیستید و در کل به آدم پرستی آدم پرستی آدم پرستی افتایید که کاربران کلمه میدانند منظورم چیست تا خدا پرستی …!!!

  خداوند در آیه 49 سوره حجرات می فرمایند:

  قالت الاعراب امنا قل لم تومنوا ولکن قولوا اسلمنا.

  بادیه نشینان گفتند: ایمان آورده ایم.بگو, ایمان نیاورده اند, بلکه بگویید اسلام آورده ایم.

  و همانا که جناب حسین و دوستانتان که الحق که خداوند بزرگ در 1500 سال پیش وصف شما را از هرکسی بهتر در این سوره گفته اند چون شما و دوستانتان و حاکمان حکومت به مانند همان بادیه نشان ها هستید اگر نبودید و کمی ایمان داشتید اینگونه مردم را به خاک خون نمی کشیدید و به اسم اسلام و انقلاب و حفظ آدم هایی که همیشه میگید اینطور تیشه به ریشه این مرز و بوم نمیزدید وای بر شما وای بر شما که آخرتتان جلوی چشمانم است وای بر شما!!!

  خواهشا نظرم را البته مطمئن هستم منتشر میکنید اما خواهش میکنم منتشر کنید تا جهانیان بدانند نسل سوم ایران چطور فکر میکند و زندگی میکند و هدفش چیست.

  یا حق دست علی بهمراهتان…

 46. روح ا... گفت:

  شرمت باد ای دستی که
  بد بودی بدتر کردی

 47. لیلا گفت:

  کسانی که دیده نشدن چهره در فیلم را دلیلی برای ردش میدانند گویا در این مملکت زندگی نمیکنند.دوست عزیز!؟!؟خودت را اندکی به جای کسانی بگذار که مثل تو فکر و عمل نمیکنند.این فیلم را تایید نمیکنی.فیلم مرگ ندا را رد میکنی و بر آن شک میبری.کمی جستجو کن و ببین آیابا وضوح بیشتر هیچ فیلم دیگری را نمیبینی؟تو که اینقدر سخت اعتماد میکنی و این اندازه محققی ایکاش در روزها و شبهای گذشته بر این ملت و این آب و خاک بدون اینکه با جنبش(فتنه؟)سبزهمراهی میکردی از صف یاران و همفکرانت جدا میشدی و در دل حرکتهای مردمی میرفتی قطعا به فیلم و عکس نیازی نداشتی تا اندکی به باورهایت شک کنی.جنبش سبز راباور نکن ،قبول.به معترضان حق نده قبول…خیابانهای این شهر در سالی که گذشت دیوارنگاره هایش با خون انسان بود.بوی خون هنوز نیز به مشام میرسد.درک حقیقت ظلم،بخشش و صلح را برای همگیمان آرزومیکنم.اما میدانم تا نخواهیم آگاهی و دریفت حقیقت محقق نمیشود.از خدا میخواهم که اول قدم خواستن آگاهی و دستیابی به حقیقت را در دلهایمان زنده کند.