سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دروغ بزرگ رسانه های دولتی باز هم علیه سید حسن خمینی...

دروغ بزرگ رسانه های دولتی باز هم علیه سید حسن خمینی

چکیده :برخی رسانه‌های دروغ‌پرداز مدعی شدند که وزیر کشور بعد از سیلی خوردن از سیدحسن خمینی و انصاری در بیمارستان بستری شده است!...


برخی رسانه‌های وابسته که در یک‌سال اخیر رکورددار انتشار دروغ شده‌اند، مدعی زد‌و خورد بین سید خمینی و مصطفی محمدنجار بعد از نیمه تمام ماندن سخنرانی یادگار امام راحل در مرقد مطهر امام خمینی(ره) شدند.

یکی از نزدیکان حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی، گفت: «خبر درگیری و زد‌و خورد بین یادگار امام راحل و وزیر کشور که نماینده دولت در ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) بود به شدت تکذیب می‌شود.»

وی خاطر نشان کرد: «ایشان تنها هنگامی که وزیر را می‌بینند با خوش‌رویی به او می‌گوید آقای نجار! من سید حسن خمینی هستم.»

گفتنی است، برخی رسانه‌های دروغ‌پرداز مدعی شدند که وزیر کشور بعد از سیلی خوردن از سیدحسن خمینی و انصاری در بیمارستان بستری شده است!

شنیده‌ها حاکی است، وزیر کشور که اخیرا بینی خود را عمل کرده است، روز شنبه برای کشیدن بخیه‌ها به بیمارستان مراجعه کرده بود که این مراجعه توسط برخی از رسانه‌ها، تعبیر به بستری شدن بر اثر سیلی خوردن از سیدحسن خمینی شد!

یادآور می‌شود نجار اخیرا اقدام به حذف نام «خمینی» از نام خانوادگی سیدحسن خمینی در یکی از مصاحبه‌های خود کرده بود.


12 پاسخ به “دروغ بزرگ رسانه های دولتی باز هم علیه سید حسن خمینی”

 1. ناشناس گفت:

  برای سیدحسن خمینی عزیز. اگرروزی تهدیدت کردند بدان در برابرت ناتوانند. اگر روزی خیانت دیدی بدان که قیمتت بالاست. اگر روزی ترکت کردند بدان که با شما بودن لیاقت میخواهد. همیشه سبز باشید.

 2. مانی افشار گفت:

  درود به شما سایت کلمه.
  تشکر از اینکه این خبر خنده دار رو منتشر کردید.

  راستی نمی دونم چرا قالب وب دوباره عوض شد؟!!

  قالب قبلی خیلی خوب بود. ولی مشکلاتی داشت که بنده دوست داشتم به شما بگم ولی خب روم نشد:-)

 3. faraa گفت:

  dorod bar khomeyne

 4. farah گفت:

  dorod bar khomeyne

 5. farah گفت:

  dorod bar khomeyne zende o payande bashed

 6. ... گفت:

  سبز باشيد

 7. آقای سید حسن خمینی با سکوت وآرامش خود بزرگترین سیلی را به گوش آقایان نواخت که صدای آن نه تنها در کشور بلکه خارج از مرزها هم به گوش رسیده و ادامه خواهد داشت .با این اوصاف فعلا” نیازی به سیلی فیزیکی نیست .

 8. Hossein گفت:

  فکر می‌کنم ابن زیاد در جهنم دارد قاه قاه میخندد! اینها روی ابن زیاد و ابن ملجم را سفید کردند. (حالا که تشبیه با صدر اسلام مد شده خوب بگذارید ما هم بقول امروزیها فشن بشیم!!). ‌
  ای کاش من هم مثل آقای دکتر خزعلی میتوانستم باور کنم اینها جهود هستند! آقا اسرائیل هم اینقدر دروغ نمی‌گه….

 9. م.ت گفت:

  ممنون که این دروغ فاحش رو فاش کردید …هر چند که وقتی من این خبر رو از دیگران شنیدم همون لحظه به دروغ بودن و شایعه بودن اون پی بردم چون از شخصیتی مثل سید حسین خمینی بعیده که همچین حرکتی بکنه البته این کار از اطرافیان احمدی نژاد بعید نیست چون اینکاره هستند/ پس این آقای نجار رفتن دماغشون رو عمل کنن!!!! خب به یک توجیه نیاز داشتند دیگه!!!! عجب!!!

 10. علیرضا گفت:

  کی تا حالا با یه سیلی رفته بیمارستان که ایشون دومیش باشه!!!!

 11. سبز سبز گفت:

  اتفاقا من تو چند تا سایت اون وری از جله الف که دیگه انگار دروغگویی برای اون هم جزء ثواب روزانه شده خوندم و متعجب شدم و می خواستم تو کلمه بنویسم و صحت و سقمش رو بپرسم ولی خوشبختانه شما زودتر به این ابهامات جواب دادید . سید حسن که سرور ماست و وبرای خانواده سبز امام آرزوی تندرستی و صبر از جانب خدا داریم .

 12. محمد گفت:

  واقعاً خنده دار بود این خبر سایت های حکومتی . کارایی رو که در شأن خودشونه به سید حسن نسبت میدن ، در حالی که تو خیال هم این کار غیر ممکن ه از سید حسین عزیز .
  درود بر سید حسن خمینی .