سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آیت الله بیات: آزادیخواهان جهان! اقدام ناروای رژیم صهیونیستی را محکوم کنید...

آیت الله بیات: آزادیخواهان جهان! اقدام ناروای رژیم صهیونیستی را محکوم کنید

چکیده :اینجانب ضمن محکوم کردن این حرکت غیر انسانی، غیر بشری و مخالف همه ضوابط و معیارهای بشر دوستانه پذیرفته شده از سوی همه عقلای عالم، از تمامی آزادیخواهان جهان اکیداً می خواهم در برابر این عمل ناروا و خائنانه، از خود موضع شفاف نشان داده و با اقدامات افشاگرانه و جدی، رژیم صهیونیستی را محکوم و حمایت قاطع خودشان را از مردم مظلوم فلسطین بالاخص غزه اعلام...


در پی حمله اسراییل به کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه به مردم غزه، آیت‌الله بیات زنجانی با محکومیت شدید این اقدام ددمنشانه خواستار واکنش همه آزادیخواهان جهان به این رفتار ضداخلاقی و انسانی این رژیم غیرقانونی شد.

به گزارش پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، متن پیام آیت‌الله بیات زنجانی، از مراجع تقلید بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فاجعه ددمنشانه رژیم صهیونیستی در حمله به کشتی های حامل امکانات، مواد غذائی، پوشاک و دیگر لوازم ضروری اهدائی به مردم مظلوم فلسطین، نشان داد این رژیم به ابتدائی ترین اصول انسانی و اخلاقی پایبند نبوده و تنها به منطق زور و ظلم می اندیشد، با اینکه می داند این کشتی ها، حامل کالاها و لوازمی است که هیچگونه مصرفی به جز نجات دادن و رفع نیازهای اولیه یک عده انسان بی گناه و مظلوم ندارد و از طرف مردمی اهدا شده است که هیچ انگیزه ای به جز انسان دوستی ندارند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حرکت غیر انسانی، غیر بشری و مخالف همه ضوابط و معیارهای بشر دوستانه پذیرفته شده از سوی همه عقلای عالم، از تمامی آزادیخواهان جهان اکیداً می خواهم در برابر این عمل ناروا و خائنانه، از خود موضع شفاف نشان داده و با اقدامات افشاگرانه و جدی، رژیم صهیونیستی را محکوم و حمایت قاطع خودشان را از مردم مظلوم فلسطین بالاخص غزه اعلام کنند.

اسدالله بیات زنجانی

دهم خردادماه 1389

قم المقدسة


7 پاسخ به “آیت الله بیات: آزادیخواهان جهان! اقدام ناروای رژیم صهیونیستی را محکوم کنید”

 1. علی گفت:

  خواهش می کنم میر عزیز هم این فاجعه رو محکوم کنه تا همه دلشاد بشیم

 2. دادگر گفت:

  آقای موسوی و کروبی
  این جنایت را محکوم کنید
  ما سبزها از خشونت در هرجای دنیا بیزاریم :
  تنفگت را زمین بگذار

 3. علی سبز اندیش گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  خداوند متعال و کریم انسان را افریده برایصلح وصفا کسی انسان دوستی نداند و بخواهد با ان مقابله کند نه تنها اصول اولیه ادمی را کنار گذاشته بلکه به خداوند متعال پشت کرده زیرا خداوند سرچشمه رحمت است کسی که انسانیت و مهربانی و ازادی خواهی را کنار بگذارد و تنها قدرت را برای ظلم و کلمه ازادی را برای هرزگی بخواهد از پست تزین انسانهاست و تنها با این کار دست دوستی برای شیطان دراز کرده
  اینجانب از طرف بسیجیان سبز غرب تهران که با دیدن این فجایع در ایران حاضر به تن دادن به ظلم نشدیم این فاجعه بزرگ رژیم خونخوار صهیونیستی را محکوم میکنیم و امیدواریم روزی ندای سبز ازادی در جهان طنین انداز شود
  یا مهدی شیخ مهدی
  یا حسین میر حسین
  22 خرداد منتظر ازادیخواهدان هستیم

 4. سبزسبز گفت:

  ما از رهبران سبزمان میخواهیم که این جنایات دد منشانه رژیم صهیونیستی را محکوم کنند هر چند میدانیم رهبران ما خود انقدر اخلاق مدار هستند که این کار را بکنند چون ما از هر نوع ادکم کشی بیزاریم .چه ایران چه غزه کشتن مردم بسه .

 5. ناصر گفت:

  آیا از رژیم صهیونیستی جز این انتظار می رود ؟ این برگ نیز برگی دیگر از تاریخ سراسر شرارت و جنایت اسرائیل غاصب است . صبرا ، شتیلا ، دیر یاسین ، قانا ، غزه و… همه و همه گواه صبعیت ددمنشان حاکم بر سرزمین های اشغالی می باشد .
  دوستان سبز باور کنید که الملک یبقی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم ، ولی نگاهی گذارا به حکومت ذاتا ستمگر ی که بانیانش با تهییج قوم یهود به قدرت رسیده و سالها با استفاده ی ابزاری از دیانت به وحشیانه ترین صورت ممکن دست به قتل و غارت زده اند ، می توان دریافت که جنبش سبز برای نیل به پیروزی باید با چه نوع ساختار حکومتی سینه به سینه گشته و با چگونه تفکراتی به نزاع برخیزد .
  یاران سبز درست که قوت و اقتدار حکومت اسرئیل تنها از هیجانات مذهبی ناشی نمی شود و کارتلهای بزرگ امپریالیستی همواره با تمامی توان به حمایت از آن مبادرت کرده اند ولی نقش افیونی دین در بقای آن واقعا قابل اعتناست . به همین دلیل است که این بنده ی حقیر با اطلاع کامل از نفوذ دیانت صفوی در میان عامه ی مردم ایران به ویژه در بین افرادی که از تحصیلات عالیه برخوردار نیستند ، با تمام وجود سختی مسیر پیروزی را حس می کنم .
  وقتی طرف مقابل شما شاه است ، با اینکه او تظاهر به دیانت میکند ولی به علت آنکه هرگز خود را قیم دین نمی داند مبارزه بسیار آسانتر از زمانی است که فرد روبرویتان خود را نایب به حق امام زمان و ولی امر مسلمین جهان میخواند . من بر این باورم که قریب به اتفاق رهروان جنبش سبز به خوبی می دانند ، بسیارند هموطنانی که بی چون و چرا به این مسائل اعتقاد دارند . اینان با این مبنای سست آماده اند بگیرند ، ببندند ، بسوزانند و حتی چون جانیان صهیونیست ، ولی به نیت قرب خدا حتی برادر خونی خویش را نیز به دار آویزند. البته همگان بر این مسئله واقفند که مترفان و منعمان نو کیسه ی این سرزمین نقشی مساوی کارتلهای امپریالیست ایفا می نمایند .
  راه پر فراز و نشیبی پیش رو داریم ، مسیر بسیار صعب و دشوار است ، مرد ره می طلبد . پس بیائید صبورانه گام برداریم ، سستی نکنیم ، دلسرد نشویم و به پیروزی ایمان داشته باشیم .
  رهرو آن نیست که گه تند و گه آهسته رود
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

 6. چشمك گفت:

  آقاي موسوي به همراه آقاي كروبي اين ماجرا رو محكوم كن تا بهانه به دست بهانه جويان ندهيم.!!!!

 7. جنبش سبز رحمانی گفت:

  ما انواع خشونت و جنایت خارجی وداخلی را محکوم می نماییم.