سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سیدحسن خمینی: امروز امام و منتسبان به ایشان مورد محبت مردم قرار می‌گیرند...

سیدحسن خمینی: امروز امام و منتسبان به ایشان مورد محبت مردم قرار می‌گیرند

چکیده :ما امروز می‌بینیم كه در جامعه، امام (ره) و هركسی كه به نوعی منتسب به ایشان است، چطور مورد محبت مردم قرار می‌گیرد و این امكان‌پذیر نیست مگر این‌كه خداوند محبت مومنین را در دل مردم به وجود...


حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در دیدار ورزشكاران و مسوولان ورزش كشور در حرم مطهر امام خمینی (ره) اظهار كرد: ورزش كشور در سال‌های اخیر توفیقات خوبی داشته و امیدواریم این توفیقات از این پس بیشتر هم باشد.

به گزارش ایسنا، سیدحسن خمینی ادامه داد: گسترش ورزش در كشور هم از حیث ورزش عمومی و هم از حیث ورزش قهرمانی، گام مهمی در زدودن ناهنجاری از جامعه است.

وی با گرامی‌داشت ایام سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: ما امروز می‌بینیم كه در جامعه، امام (ره) و هركسی كه به نوعی منتسب به ایشان است، چطور مورد محبت مردم قرار می‌گیرد و این امكان‌پذیر نیست مگر این‌كه خداوند محبت مومنین را در دل مردم به وجود می‌آورد.

نوه حضرت امام(ره) هم‌چنین حضور در جمع ورزشكاران و مسوولان ورزشی را نشاط‌آور توصیف كرد و گفت: امیدوارم آینده‌ شما ورزشكاران در همه ابعاد آینده درخشان و توام با موفقیت باشد.

به گزارش ایسنا، جمعی از ورزشكاران و مسوولان ورزش كشور صبح امروز با حضور در حرم بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، با آرمان‌های امام خمینی تجدید میثاق كردند.

پس از تجدید میثاق ورزشكاران و مسوولان ورزش كشور با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، مسوولان و اعضای تیم ملی فوتبال امید دیدار جداگانه‌ای با سید حسن خمینی داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در این دیدار با اشاره به تلاش‌های غلامحسین پیروانی برای ارتقای جایگاه تیم ملی فوتبال امید گفت: مهم این است كه یك مربی، توانمندی شناخت استعدادها را داشته باشد و بتواند با ساختن بازیكن از مجموع سرمایه‌های كشور استفاده كند. با توجه به توانایی، سابقه و قدرتی كه آقای پیروانی دارند و ان‌شاءالله با همدلی فدراسیون، آرزوی 36 ساله برای راهیابی این تیم به المپیك تحقق پیدا می‌كند.

وی افزود: موفقیت شما در این عرصه به همت خودتان بستگی دارد و گاهی مسائلی هرچند كوچك می‌تواند سرنوشت بازی‌های بزرگ را عوض كند.

تاج، غلامحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال امید و فنایی سرپرست این تیم به ارایه‌ گزارشی از آخرین وضعیت بازی‌های این تیم پرداختند.

هم‌چنین تاج از تعیین سقف 350 میلیون تومانی برای قراردادهای بازیكنان فوتبال خبر داد كه سیدحسن خمینی به مزاح گفت: در این صورت قراردادها زیرزمینی می‌شود!


14 پاسخ به “سیدحسن خمینی: امروز امام و منتسبان به ایشان مورد محبت مردم قرار می‌گیرند”

 1. علی گفت:

  لطفا جناب موسوی، حمله به کاروان کمک رسانی به غزه را محکوم نمایند تا در این فضای باد آورده برای تبلیغات رژیم از این ماجرا…جنبش سبز را به دلیل سکوت در این ماجرا مورد سرزنش قرار ندهند.ممنون

 2. yasin گفت:

  salam.az mir hosein aziz mikhastam ke hamle be navgane komak resani be ghazaro mahkum kone

 3. مهرداد نصرتی مهرشاعر گفت:

  اینکه می بینیم هر روز یادگاران امام توسط عده ای مغرور لجوج و زخم خورده های تیغ عدالت امام ، متهم به آن می شوند که پدر و پدر بزرگ خود را نمی شناسند ! جای تعجب نیست ؟! وقتی در برنامه دیروز امروز ” بی فردا ” کسی که در بیت امام مشغول بوده است اینچنین خانواده امام و بخصوص کسی را خون امام در رگهای او جاری است امام نشناس می خواند لابد کسانیکه توسط امام با یک تشر غیر مستقیم دم و دستگاه شان را جمع کردند و در انجمن سفیانیه شان بسته شد امام شناس هستند.

 4. رضا گفت:

  زده باد سيد حسن خميني و اهل بيت امام

 5. mohammad گفت:

  سلام به نوه محبوب امام
  من بسیار خوشحال شدم شما را کنار مهندس موسوی دیدم حقا نوه ی همان امامی

 6. مصطفی گفت:

  لطفا جناب موسوی، حمله به کاروان کمک رسانی به غزه را محکوم نمایند تا در این فضای باد آورده برای تبلیغات رژیم از این ماجرا…جنبش سبز را به دلیل سکوت در این ماجرا مورد سرزنش قرار ندهن

  +++++++++++

 7. استقامت سبز گفت:

  سلام بر خاندان معظم خمینی عزیز

 8. چشمك گفت:

  پيشنهاد چشمك به سيد حسن خميني:
  بشناس اطرافيانت را همانگونه كه امام خميني شناخت.
  دربرابر ضلم برخيز همانگونه كه امام خميني ايستادگي كرد.
  پرچمدار عدالتخواهي باش همانگونه كه امام خميني بود.

 9. فومنی گفت:

  درود بر بیت امام و نخست وزیر امام

 10. معلم املاء گفت:

  جناب چشمک ضلم (ظلم) و خوب اومدی ،شــــــــــــــــدی 19

 11. سبز روی و سبز موی گفت:

  سلام بر تو ای سید پاک
  و سلام بر امام خمینی
  بسیار خوشحالم که در این بحرانهای اجتماعی در کنار نخست وزیر پدر بزرگتان هستید
  یا حسین میر حسین
  پیروزی نزدیک است

 12. mb گفت:

  درود بر سید حسن و میر حسین

 13. MRM گفت:

  ای کاش پدربزرگت زنده بود حاج حسن ……..

 14. #

  سخنی دلسوزانه با آقای حسینیان و حسینیان ها :
  هدف شما از کوبیدن نوه عزیز امام چیست ؟ برایتان یک داستان کوتاهی نقل میکنم :
  امام حسین نوه حضرت محمد ( س) ، در واقعه کربلا توسط عبید الله زیاد در زمان استبداد حکومت یزید، سخت تحت محاصره قرار گرفت که با آنها بیعت کند تاریخ شناسان حتا در تاریخ روایات مختلفی نوشته اند که عبید الله اخبار نا صحیح هم به شام نزد یزید فرستاده است .
  عبید الله در کوفه و کربلا در فاصله روزهای اول تا نهم محرم سال ۶۱ در کوفه و کربلا شایعه کرد کهامام حسین از خط حضرت محمد جدا گشته است و بار ها شیادانه به امام حسین پیغام فرستاده شد که از خط خارج گشته ای و هشدار داد که به خط حضرت محمد بر گرد.
  امام حسین ، در پاسخ به عبید الله پاسخ داد که تو حضرت محمد را بهتر میشناسی یا من؟ تو بهتر به حضرت محمد عشق میورزی یا من ؟ تو بهتر خط ایشان را میشناسی یا من ؟ و من هرگز با کسانی که خودشان از خط حضرت محمد خارج هستند و حکومت را بدون رای مردم قبضه کرده اند بیعت نمیکنم و به مردم باید احترام گذشت .
  باقی داستان را همگان میدانند و اکنون بعد از ۱۴۰۰ سال ، همگان میدانند که کدام در خط امام بوده است و کی نبوده است اگرچه امام حسین ناجوانمردانه شهید گشت
  حالا من از آقای حسینیان سوالی دارم :
  شما حضرت امام را بهتر میشناسی یا نوه امام ؟ شما به ایشان بهتر عشق میورزی یا نوه امام ؟ شما بهتر ، خط امام را میشناسی یا نوه امام ؟ دایه به فرزند بیشتر علاقه دارد یا مادر اصلی ؟ آقای حسینیان ، لطفآ بگذارید نوه عزیز امام ، کار خود را که ۱۰۰% خط امام را از هر کسی بهتر میشناسد رهبری کند
  آقای حسینیان : شما تا دیر نشده به خط امام بر گردید و از نوه امام به خاطر حرفای اشتباهی که زاده اید عذر خواهی کنید همه ما به زودی عمر کوتاه خود را به پایان میرسانیم و دنیا دوستی شما ، ارزش این را ندارد که از راه حقیقت خارج شوید و نوه امام را متهم به خارج بودن از خط کنید ملت هوشیار استعزیز
  امضا بهروز ، بهزاد ، جمی از دوستان ،