سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » متفاوت‌ترين عکس‌هاي امام‌خميني(ره)...

متفاوت‌ترين عکس‌هاي امام‌خميني(ره)

چکیده :نمايشگاه عکس‌هاي ديدني و متفاوتي از امام خميني(ره) شامل 87 عکس؛ باعنوان «امام آفتاب» با همکاري آژانس عکس ايران در فرهنگسراي نياوران برپاشده...


عصر جمعه هفتم خرداد نمايشگاه عکسي با عنوان «امام آفتاب» با همکاري آژانس عکس ايران در گالري شماره يک فرهنگسراي نياوران گشايش يافت.

به گزارش ایلنا، در اين نمايشگاه تعداد 87 قطعه عکس بر مبناي سالهاي عمر پر فضيلت آن حضرت درمعرض ديد عموم قرار گرفته است.

نمايشگاه « امام آفتاب » نمايشگاه عکسي ست که فرهنگسراي نياوران جهت بزرگداشتي به علت تقارن زاد روز تولد قمري با سالروز شمسي رحلت امام خميني (ره) تدارک ديده است.

اين فريم‌ها از متفاوت‌ترين عکس‌هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي از دوران نوجواني تا ارتحال و نيز زمان اقامت در نجف، کويت، فرانسه و … حضرت امام(ره) را شامل مي‌شود.

عکس‌هاي به نمايش درآمده منتخب هزاران عکس از آرشيوهاي گوناگون است که توسط عکاسان مطرح ازجمله علي کاوه، محمود کلاري، واهاک وارطانيان، محمداسد نقشبندي، محمد جعفري، عزيزا… نعيمي و… گرفته شده است.

در اين عکس‌ها سعي شده ابعاد مختلف شخصيتي امام به ويژه گوشه‌هايي از ساده‌زيستي، معنويت و عشق از زواياي نگاه عکاسان مدنظر قرار گيرد.

نمايشگاه «امام آفتاب» تا تاريخ 15 خردادماه از ساعت 10 تا 19(روزهاي تعطيل 14 تا 19) درگالري شماره يک فرهنگسراي نياوران برپاست.


3 پاسخ به “متفاوت‌ترين عکس‌هاي امام‌خميني(ره)”

 1. حامد گفت:

  سایت … خبری مبنی بر دیدار اقای خاتمی با جوانان سبز داده ه گفته در اون اقای خاتمی حرف های تندی علیه مهندس موسوی زده است.
  خواهش میکنم در این مورد اطلاع رسانی کنید وبگویید ایا این حرف ها صحت دارد

  کلمه: زیاد به دروغ پردازی ها توجه نکنید. هیچ مشکلی وجود ندارد

 2. چشمك گفت:

  اي كاش بعضي از اين سران هم عكسهاي متفاوتي هم مي داشتند. !!!!

 3. بسیجی خمینی گفت:

  (بر مبنای سالهای عمر پر فضیلت آن حضرت …!!!) دوستان ببخشید: اگر امام زنده بود و چنین عبارتی را درباره خود می شنید ، ممکن بود واکنش بسیار تندی نشان دهد . تندتر از آن چه خود فکر می کنید . من واکنش امام را در برابر آیت الله مشکینی بالعینه دیدم :” آقای مشکینی ظاهرا فهمیده اند که بنده ضعف ایمان دارم … ” چیزی به این مضمون که درواقع نوعی دشنام مودبانه و حوزوی بود و برای آیت الله مشکینی تحمل ان بسیار سخت بود ! ایشان رهبر ماست و اقلا خانواده من هزینه بسیار سنگینی را با رضایت کامل در رکاب ایشان پرداخت ، اما درست نیست که ما اصول خودمان را زیر پا بگذاریم تا احساساتمان را ارضا کنیم … با تشکر