سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دانش‌جعفری و روح‌الامینی از جمعیت ایثارگران استعفا کردند...

دانش‌جعفری و روح‌الامینی از جمعیت ایثارگران استعفا کردند

چکیده :در پی تشکیل جلسه شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در پنجمین کنگره این تشکل که روز پنجشنبه گذشته برگزار شد ، اعضای شورای مرکزی جدید انتخاب شدند و پس از آن در جلسه هیئت موسس نیز انتخابات برای اعضای جدید انجام شد و الیاس نادران نماینده تهران مجلس و لطف الله فرونده معاون نیروی انسانی رئیس دولت به عنوان اعضای جدید هیئت موسس انتخاب...


داوود دانش جعفری و عبدالحسین روح الامینی از عضویت در هیئت موسس جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استعفا کردند و از این هیئت خارج شدند.

به گزارش مهر،بر اساس ماده 14 اساسنامه جمعیت ایثارگران در صورت استعفای هر کدام از اعضای هیئت موسس عضو جدید می تواند به پیشنهاد رئیس هیئت موسس و با رای دو سوم اعضا انتخاب شود.

بر این اساس در پی تشکیل جلسه شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در پنجمین کنگره این تشکل که روز پنجشنبه گذشته برگزار شد ، اعضای شورای مرکزی جدید انتخاب شدند و پس از آن در جلسه هیئت موسس نیز انتخابات برای اعضای جدید انجام شد و الیاس نادران نماینده تهران مجلس و لطف الله فرونده معاون نیروی انسانی رئیس دولت به عنوان اعضای جدید هیئت موسس انتخاب شدند.

این در حالی است که برخی از سایت های اینترنتی خبر از خروج محمود احمدی نژاد از هیئت موسس جمعیت ایثارگران داده بودند در حالیکه وی همچنان عضو این هیئت است.


5 پاسخ به “دانش‌جعفری و روح‌الامینی از جمعیت ایثارگران استعفا کردند”

 1. چشمك گفت:

  آخه اين حركت احمدي نژاد تكراري بودش. آقاي احمدي نژاد آخر بازي شطرنج نزديكه.!!!!

 2. توانا گفت:

  مگر احمدی نژاد به وجود احزاب در کشور قائل است.

  او که با تبلیغات موتلفه , جامعه روحانیت مبارز و بسیاری از احزاب و شخصیتهای دیگردر دور اول رییس جمهور شد پس از یکسال اعلام کرد که وامدار هیچکس نیست و اخیرا هم گفته که اجازه دخالت به احزاب در اموردولت نخواهد داد .

  آیا احمدی نژاد در رأس یک توطئه بر علیه امام و نظام قرار دارد؟

 3. 25 خرداد روز “جامعه مدنی”

 4. محمد امی گفت:

  به نام خدا
  سلام
  امیرمومنان :” کارها چنان رام تقدیر است که گاه مرگ در تدبیر است. ” هر چی تلاش داری انجام بده . اندکی صبر سحر نزدیک است.

 5. سبزینه گفت:

  سالگرد محسن روح الامینی می رسد و قاتلان هنوز آزاد… حالا استعفا دادن یا ندادن چه فرقی به حال این پدر دارد من نمی دانم