سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار جوانان اصلاح طلب با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد...

دیدار جوانان اصلاح طلب با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد

چکیده :در این دیدار جوانان اصلاح طلب درباره مسائل روز با مهندس موسوی و دکتر رهنورد تبادل نظر...


جمعی از جوانان اصلاح طلب صبح امروز با مهندس میرحسین موسوی و دکتر زهرا رهنورد دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، در این دیدار جوانان اصلاح طلب درباره مسائل روز با مهندس موسوی و دکتر رهنورد تبادل نظر کردند.


26 پاسخ به “دیدار جوانان اصلاح طلب با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد”

 1. سایه گفت:

  آقای موسوی. جنبش را جنبیدنی باید. واقعیت این است که صحبتهای شما به دلیل آن که رسانه فراگیری وجود ندارد برد بسیار کمی دارد و به گوش مخاطبان نمیرسد. علاوه بر آن فقط با مصاحبه و دیدار نمیتوان جنبش را جنبانید. بلکه برنامه ریزی و زمانبندی و اطلاع رسانی لازم دارد. لطفا به این مسائل هم بپردازید. برنامه روشنی برای 22 خرداد یا 25 خرداد اعلام کنید. این کار را نمیتوان به تک تک اعضا جنبش واگذار کرد. زیرا در آن صورت به تعداد افراد، برنامه و پیشنهاد وجود خواهد داشت و هیچ کدام هم عملی نخواهد شد.

 2. جوان نسل سومی گفت:

  آقای موسوی فقط دیدار دارند و حرف می زنند ؟! جای بیانیه های سابق !
  بعد هم فقط یک عده جوان خاص عنوان اصلاح طلب دارند در این مملکت ؟!
  من هم کم کم دارم شک می کنم که خدایی نکرده آقای موسوی دنبال هدف خاصی هستند !
  این همه خواهش و تمنا از مردم برای توجه به گوش ایشان می رسد ؟!

 3. مسعود گفت:

  با نظر سايه موافقم. آقای موسوی بسم الّله..

 4. ناشناس گفت:

  امیدوارم درباره برنامه های 22 خرداد هم مهندس موسوی نظری داده باشند .

 5. نیکان گفت:

  آقای موسوی و خانم رهنورد و دیگر هموطنان اصلاح طلب
  با سلام

  آیا هنوز زمان طرح اصلاح قانون اساسی و دعوت از همه ایرانیان برای مشارکت در ساختن و اداره ایران نرسیده است؟
  آیا لازم نیست بجای مطرح کردن خاطرات از اشخاصی که خطاهای بزرگی نیر مرتکب شده اند صراحتا و بی واسطه به دفاع از ارزشهای انسانی و مردمسالارانه بپردازید؟

 6. چشمك گفت:

  جاي ماهم خالي

 7. benyamin گفت:

  سلام مهندس موسوی
  من ارزو دیدار با شما را دارم امید وارم 22 خرداد شما هم حضور داشته باشید و بتوانید برای ملت ایران در میدان ازادی سخنرانی کنید

 8. مهدی گفت:

  چرا عکسی ازش پخش نکردین چرا آخه انقدر دروغ میگین؟

 9. میر فرهاد موسوی گفت:

  هم وطن پر توقع من سلام

  مگه حالا مهندس موسوی دو دستی جلوی تغییر قانون اساسی رو گرفتند که اینقدر سم پاشی میکنید؟؟؟؟؟ایشون که گفتند این قانون وحی منزل نیست!ایا در حال حاضر ایشان قدرت اجرایی دارند که هی از لب گود افاضات میفرمایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ “آیا هنوز زمان طرح اصلاح قانون اساسی و دعوت از همه ایرانیان برای مشارکت در ساختن و اداره ایران نرسیده است؟” نه !!!!!!!!!!!دوست عزیزم وقت ان نرسیده مگر نمیبینید که همه سبزها به بدترین شکل سرکوب می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه کمی منطق داشته باشید کدوم مشارکت؟؟؟؟؟؟؟ حق یک اعتراض ساده را از ما گرفته اند و با برچسبهای ناروا روانه بهشت زهرامان میکنند(بهشت زهرا: نام اراهگاهی در تهران است)!!!!!!!فعلا در مورد این قسمت ماجرا مشورت بدهید و چشم!!!!!!!! نوبت تغییر قانون اساسی هم میرسه . اقای موسوی که هر چه در توانشان هست دارند انجام میدهند و خودشمون هم در معرض خطر هستند.دو دو تا چهار تا!!!!!!!
  البته با بخش دوم کلام شما در مورد تعریف خاطرات موافق هستم!

 10. حمید گفت:

  من هم با سایه موافقم.مهندس جان داره دیر میشه ها!!!!

 11. مانی افشار گفت:

  دادا مهدی چرا دروغی؟!. خوب دیداری انجام شده. حالا با عکس بی عکس چه فرقی خواهد کرد؟! ما هیچ ارزشی برای باور کردن امثال شما که نگاهی زیبا به جنبش و سرانش نمی کنید ، قائل نیستیم و نخواهیم بود.

  ای میر حسین نامت جاودان باد.
  ♥♥جاودان باد♥♥
  ♥♥جاودان باد♥♥
  ایران سبز با تو همیشه ازاد باد.

 12. اسلام رحماني گفت:

  يك راه براي برگزاري مسالمت اميز راهپيمايي در روزهاي 22و 25 و 30 خرداد حضور اعضاي بيت امام خميني در ميان جمعيت و با اعلام قبلي است. اگر اعضاي بيت امام تشريف بياورند يا مانند ساير مردم مورد ضرب و شتم مزدوران قرار ميگيرند و يا به پشتوانه حضور آنان مردم در امنيت به راهپيمايي مسالمت آميز ميپردازند كه در هر 2 صورت سبزها پيروزند.
  بايد بيت ايشان ياد و خاطره شجاعت پدربزرگشان را زنده كنند. هر چند مطمئنا زير فشارهاي گوناگوني هستند. به فكر ملت باشيد و به داد ملت برسيد.
  خدا نياورد آنروزي را كه دير شده باشد و مردم ديگر به حرف هيچ كس گوش ندهند.
  جنبش احتياج به يك گردهمايي عمومي دارد.

 13. رضا گفت:

  جناب مهدی،مگه روزنامه ها و رسانه های دروغگو و البته تهمت زن شما،برای حرفایی که تو این یک ساله علیه ما زدند،عکس و سند و مدرک آوردند که حالا شما هم از سایت کلمه،عکس میخوای؟!

 14. سلام گفت:

  مسلما هیچ دولتی نمیخواهد خود را زیر سوال ببرد و مطمئنا این دولت هم مجوز برای راهپیمایی مخالفان نمیدهد زیرا “سیه روی شود انکه در او غش باشد” منتها اگر اقایان موسوی و کروبی درخواست نمیدادند میگفتند درخواست داده نشده و یا دیر گفتند. برای همین به دنبال حذف مجمع رو حانیون و جبهه مشارکت و یا مجاهدین انقلاب اسلامی و سازمانهای مستقل هستند تا حتی درخواستی برای راهپیمایی از حزب و یا گروهی داده نشود. منتها شاید تنها راه ممکن آمدن مردم به خیابان بطور همزمان و بدون دادن شعار باشد. اما با توجه به مسائل پیش امده از 25 خرداد سال گذشته بعید به نظر میرسد مردم بیایند و راهپیمایی سکوت انجام دهند…..

 15. یاسر گفت:

  شرایط پیچیده و مبارزه پر هزینه و سخت شده و عده ای هم خسته شده اند.از این رو دور از انتظار نیست که از رهبر جنبش طلب کار باشند و باز هم به قهرمان پروری روی بیاورند و منتظر یک زورو باشند که وظیفه یک جنبش مردمی را انجام دهد.بجای توقع زیاد از آقای موسوی به توصیه موکد ایشان برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی عمل کنید که فدم اول این است که خود فرد آگاهی داشته باشد و سپس آنرا به دیگران بدهد

 16. یاسر گفت:

  باز هم دنبال قهرمان هستند که وظیفه جنبش را انجام دهد

 17. مرتضی گفت:

  خب منم میخواستم بیام !

 18. irani sabz گفت:

  mir hoseein mosavi aziz lotfan mahal va zaman rahpeimaii ra elam konid ta sele khoroshane mardom rah biftad va lotfan bekhain ke parakande naabashan tajrebe sabet karde jamiat ziad dargiri kam jamiat kam dargiri va zarbo jarh bishtar

 19. vvvvvvvvvv گفت:

  سلام.
  با نظر سایه موافقم.دیگه خیلی داریم لفتش میدیم و دست دست میکنیم.زودتر بر نامه ی اصلی و نهایی رو هم برای تهران هم برای شهرستانها با توجه به ظرفیتهاشون تو سایت کلمه و جرس و … بزنید.آخرش مردم(خصوصا شهرستانیا) 22و 25 خرداد سرگردون میشن یا وقت واسه اطلاع رسانی نمیمونه و در نهایت هیچی به هیچی.بجنبییییییییییین!!!!!

 20. msa گفت:

  ایران جانم به فدایت
  میرحسین جانم به فدایت
  هنوز مچ بند سبزت بر دستم می درخشد، پس ندایی ده تا جان در رهت دهم

 21. 25 خرداد روز “جامعه مدنی”

 22. سبز گفت:

  آقای مهندس پس بقیه چی؟ یک روز را هم به پیاده نظام اصلاح طلب اختصاص دهید این روزها بیش از همیشه به شما احتیاج داریم.

 23. سبزپوش گفت:

  يا حسين سيد ما مير حسين

 24. تارا گفت:

  میر حسین در شرایط فعلی شاید گزینه مناسبی برای پیشرو بودن باشد، ولی برخی از افراد باید این را بدانند که به جای قربون صدقه رفتن و کورکورانه کسی را پرستیدن کمی واقع بینانه به قضیه نگاه کنند. مردم دیگه به پا خواسته اند، این مردم بیشتر از گذشته به مسایل دوروبرشون فکر می کنند و قضایا رو سنجیده تر بررسی می کنند. بنا بر این میر حسین یا هر کس دیگری اگر بخواهد خلاف خواست عموم عمل کند و انقلاب 57 دیگری را برایمان رقم بزند به زیر کشیده می شود. این مردم دیگر فریب نمی خورند. آقای موسوی ما در انتظار 22 خردادیم، از این که شما را برگزیدیم ناامیدمان نکنید!محکم تر و شفاف تر برخورد کنید.

 25. ناشناس گفت:

  انشاءالله و به لطف خداوند فتنه فتنه گران خاموش خواهد شد و موسوی و کروبی به سزای اعمالشان خواهند رسید

 26. آولا آقا مهدی عکس ها در قسمت آخرین اخبار موجود است
  ولی این بار خطاب به سایت کلمه که دیگه دارم عصبانی می شم
  اه ه ه …
  چرا باز از قبل اطلاع رسانی نکردین .. نه زمانی نه مکانی …